Zaloguj się, aby obserwować  
moonman

Hidden & Dangerous Antologia - Kolekcja Klasyki

121 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2006 o 23:55, Sita napisał:

> Ej pwoiedzcie mi,czy fajnei się gra w hidden i dangerous 2 przez internet,bo nie wiem
czy instalować
> a mam chęć na strzelanie w sieci.

W H&D2 z dodatkiem gra sie po sieci calkiem przyjemnie graczy jest sporo duzo trybow cooperative
jest tez, warto sprubowac w kazdym razie.


Dzięki za odpowiedź Sita,więc będe msuaił troszke miejsca zwolnić,żeby se zainstalować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 23:43, Kryszek napisał:

> > Ej pwoiedzcie mi,czy fajnei się gra w hidden i dangerous 2 przez internet,bo nie
wiem
> czy instalować
> > a mam chęć na strzelanie w sieci.
>
> W H&D2 z dodatkiem gra sie po sieci calkiem przyjemnie graczy jest sporo duzo trybow cooperative

> jest tez, warto sprubowac w kazdym razie.

Dzięki za odpowiedź Sita,więc będe msuaił troszke miejsca zwolnić,żeby se zainstalować:P


Tylko uwazaj trzeba sie troszeczke przyzwyczajic do grania po sieci w to ale niejest tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 00:42, Sita napisał:

> > > Ej pwoiedzcie mi,czy fajnei się gra w hidden i dangerous 2 przez internet,bo
nie
> wiem
> > czy instalować
> > > a mam chęć na strzelanie w sieci.
> > > > > W H&D2 z dodatkiem gra sie po sieci calkiem przyjemnie graczy jest sporo duzo trybow
cooperative
> > > > jest tez, warto sprubowac w kazdym razie.
> > > Dzięki za odpowiedź Sita,więc będe msuaił troszke miejsca zwolnić,żeby se zainstalować:P


Tylko uwazaj trzeba sie troszeczke przyzwyczajic do grania po sieci w to ale niejest tak tragicznie.



Zaryzykuje,bo lubię sieciowe strzelanki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z pierwszą misją w Sabre Squadron. Jak dostać się do tego portu? Są dwa wejścia którymi mozna wejść ale gdy staram się otworzyć drzwi to nie ma takiej opcji. Obszedłem już całość murów, wykończyłem ludzi w wieżyczkach ale teraz mam ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chce grac przez internet, i za każdym razem jak chce dołączyć do byle jaiej gry, pisz że jest nieprawidłowy klucz cd, a mam antologie. mam 2 komputery połączone ze sobą, i tam grając przez LAN wszystko chodzi, próbowałem na 5 serialach, każdy inny, i nadal nie działa. może mi ktoś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:22, lis899 napisał:

Mam problem, chce grac przez internet, i za każdym razem jak chce dołączyć do byle jaiej gry,
pisz że jest nieprawidłowy klucz cd, a mam antologie. mam 2 komputery połączone ze sobą, i
tam grając przez LAN wszystko chodzi, próbowałem na 5 serialach, każdy inny, i nadal nie działa.
może mi ktoś pomóc??


Miałem dokładnie taki sam problem, okazało się ze litery z numeru seryjnego podczas instalacji MUSZĄ być pisane dużymi literami. Tu http://www.cenega.pl/pomoc.php?ID=2841 jest dokłada instrukcja jak to zrobić bez przeinstalowywania samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 20:00, bak21 napisał:

Mam problem z pierwszą misją w Sabre Squadron. Jak dostać się do tego portu? Są dwa wejścia
którymi mozna wejść ale gdy staram się otworzyć drzwi to nie ma takiej opcji. Obszedłem już
całość murów, wykończyłem ludzi w wieżyczkach ale teraz mam ten problem...


Po miesiącu pewnie już znasz odpowiedź. Ale gdyby nie... Przy jednym z zabitych znajdziesz klucze, którymi otworzysz drzwi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 08:35, Komandor napisał:

Po miesiącu pewnie już znasz odpowiedź. Ale gdyby nie... Przy jednym z zabitych znajdziesz
klucze, którymi otworzysz drzwi:))


No dzięki :D Ale faktem jest że nieskończyłem tej misji bo mnie już denerwowało to wszystko i zainstalowałem sobie Dungeon Siege więc Hidden''i poszli na półkę. No ale mam savy zachowane więc napewno powrócę do tego ;) Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 09:17, bak21 napisał:

No dzięki :D Ale faktem jest że nieskończyłem tej misji bo mnie już denerwowało to wszystko
i zainstalowałem sobie Dungeon Siege więc Hidden''i poszli na półkę. No ale mam savy zachowane
więc napewno powrócę do tego ;) Jeszcze raz dzięki!



Nie ma sprawy:) Szkoda tylko, że ten dodatek jest taki krótki. Owszem jest bardzo ciekawy, ale... ZA MAŁO:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stworzyć serwer w multiplayerze, żeby dało się wybierać, jakie bronie można dac na dana plansze?? np zeby nie było min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem H&D Antologię i niestety gra, można powiedzieć nie działa. :( Zainstalowałem pierwszą część, czyli Hidden & Dangerous Deluxe i kiedy ją włączam pojawia się jakieś tło i okno z napisem "Wybierz profil" Niczego innego nie ma. Ale kiedy jeżdżę kursorem po ekranie rozlegają się kliki tak, jakby znajdowały się tam także inne przyciski (co jest oczywiste :)). Ale niestety, przycisków tych nie widać i nie mogę newet rozpocząć gry. Jest to ewidentnie problem z grafiką. Pytanie: czy u kogoś wystąpił taki problem i jak mogę to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2006 o 20:29, glizda101 napisał:

Mam problem. Kupiłem H&D Antologię i niestety gra, można powiedzieć nie działa. :( Zainstalowałem
pierwszą część, czyli Hidden & Dangerous Deluxe i kiedy ją włączam pojawia się jakieś tło i
okno z napisem "Wybierz profil" Niczego innego nie ma. Ale kiedy jeżdżę kursorem po ekranie
rozlegają się kliki tak, jakby znajdowały się tam także inne przyciski (co jest oczywiste :)).
Ale niestety, przycisków tych nie widać i nie mogę newet rozpocząć gry. Jest to ewidentnie
problem z grafiką. Pytanie: czy u kogoś wystąpił taki problem i jak mogę to naprawić?



Miałem ten sam problem,musisz włączyć grę w tym,nie pamiętam juz nazwy,bo ją usunąłem,bodajże nazwyało się to H&D Tryb Awaryjny(albo tryb bezpieczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem dlaczego ta gra przeszła bez wiekszęgo echa!? Dla mnie gra jest jedną z najlepszych gier w tym gatunku!! Ehh co tu gadac czeba zagrac ja grałem tylko w 2 ale zamierzam kupic Antologie bo 2 przeszedlem 3 razy i jest naprawde świetna gierka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem część pierwszą, dodatek do pierwszej, część drugą i dodatek do drugiej lecz nadal czuję niedosyt. Granie w multiplayerze to nie to samo, skradanie się i ciche eliminowanie pojedynczych daje dużo satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 22:20, DC666 napisał:

Niewiem dlaczego ta gra przeszła bez wiekszęgo echa!? Dla mnie gra jest jedną z najlepszych
gier w tym gatunku!! Ehh co tu gadac czeba zagrac ja grałem tylko w 2 ale zamierzam kupic Antologie
bo 2 przeszedlem 3 razy i jest naprawde świetna gierka!



Włąsnie mam kilka pytań :

1. Czy jest krew
2. Są m isje w zespole??
3. Czy misje sa długie i ciekawe
4. Warto ja kupic ???

Prosże pomżocie czy warto wydać na nia 25 złoty ( jestem fanem serii medal of honor i gier wojennych )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę i nie jesetm zawiedziony :D

Gra jest czasem lepsza od call of duty i medal of honor !!! Efekty trafień wielki realizm i ciekawe aczkolwiek trudne misjje :D

Chce ktoś podzielić się swoim zdaniem o tej grze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:24, t6h6c6 napisał:

ja skonczylem tylko 2 ale to 2x i uwazam ze to najlepsza gra wojenna


Zgadzam sie ztobą :D Mozna w niej robić wszystko :D Jest lepsza nawet od medal of honor i call of duty !!! Jesetm nia zachwycony szczegolnie jazdą tygrysem :D I cichymi misjami :D

Chce ktoś jeszcze pogadać o tej fajnej gierce LUB ZAGRAĆ ZE MNĄ W KAMPANIE PRZE NETA ZACHĘCEM GG
5061762

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko dla mien jedna wada, no moze ie jedna... za ciemne misje, czasami nie widialem praktycznie nic mimo korekcji gamma na max, no i kilka bugow, jak bede instalowal by przejsc druzyne szabla to chyba poszukam latek, czasem szwankuje AI, ale i tak wole to niz medale ( w medala mozna przejsc raz, aby poogladac fajerwerki w to mozna grac wiecznie prawie:)), a tak swoja droga zastanawia mine czy niektore misje byly wzorowane na tych historycznych, bo atak na lotnisko, gdzie zaczynamy jeepem, przypomina misje z jakich wyrosl SAS bodajrze, szybkie ataki na lotniska kilkoma jeepami obwieszonymi workami z piaskiem i zamontowanymi KMami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować