Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare rozdaje DLC do Dragon Age: Początek i Dragon Age II

37 postów w tym temacie

Nic specjalnego, ale to lepsze niż nic :) O Dragon Age II nikt już nie pamięta. A jak pamięta to raczej w złych wspomnieniach. Ja nie mogę się tam zalogować, piszę, że login jest zajęty lol :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co Woogie_Fasol. Nawet uruchomiłem usługę DA w services.msc. Także zmieniłem język strony na angielski, bo pamiętam, że DLC do ME 2 nie po polsku były nie do ściągnięcia jak się miało ustawiony język polski. Nic nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic specjalnego, ale to lepsze niż nic :) O Dragon Age II nikt już nie pamięta. A jak
> pamięta to raczej w złych wspomnieniach. Ja nie mogę się tam zalogować, piszę, że login
> jest zajęty lol :-)

Ja pamiętam, i to w dobrym wspomnieniach. Właśnie się zastanawiam coby nie powtórzyć rozgrywki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 14:35, Woogie_Fasol napisał:

Nie wiem jak Karanthir666 ale ja non stop pod grą zalogowany jestem ;) Dodam że chodzi
mi o Dragon Age, drugiej części nie posiadam :P

Ja mam dokładnie to samo. Nawet się przelogowałem i nic. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W DA2 wszystko się pokazało, ale w pierwszej części nie, na stronie social.bioware niby wszystko jest, ale po zalogowaniu do gry, nie mam tych nowych gratów. Ani w pobranych, ani w pobieranych, ani tym bardziej w kuferku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jeszcze tego na PC nie odblokowali. Na razie widziałem tylko ludzi, którzy mają to na PS3. Przed sek. pojawił mi się kolejny komunikat od znajomego, że odblokował DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć te itemy w Dragon Age: Poczatek, to trzeba trochę sobie pograć, żeby gra załapała połaczenie z internetem i wszystko wprowadziła do rozgrywki.

Żeby jednak itemy pojawiły się w Dragon Age II należy je osobno pobierać i instalować - są one dostępne w naszych zarejestrowanych promocjach gry
https://social.bioware.com/user_entitlements.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba na nic czekać (czeka się tylko przy wgrywaniu postaci na serwery), więc nie gadaj głupot. Macie najnowszy patch? Jeśli mnie pamięć nie myli to z numerem 1.5, który naprawiał problemy z DLC?

A co do DA II to pisze obok DLC co trzeba robić, więc nie ma sensu tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, DLC zawsze się pobierało do Dragon Age II osobno. Pamiętam jak kiedyś dali za darmo jakiś pierścień. U mnie wszystko się zgadza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 14:59, Severan napisał:

Taką informację dostałem od pomocy technicznej EA, więc głupoty, to to chyba nie są :)


Są. Bo to nie są ważące kilkanaście MB pliki a małe DLC.

A co do pomocy tech. Do tej pory nie działa mi DLC do ME3 z zakończeniem. Rozmawiałem 10 razy... -_- Więc ja w ich słowa nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2012 o 15:00, PanSzpieg napisał:

Nie będę się rejestrował na jakichś gównianych stronach EA żeby dostać jakieś ścierwo
do gry.


Rejestruje się tylko raz przy instalacji gry i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować