Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft w 2012 roku popularniejszy na X360 niż na PC. Ale wygrywa Pocket Edition

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Firma Mojang udostępniła statystyki sprzedaży poszczególnych wersji Minecrafta w 2012 roku. Na diagramie przedstawiła też zainteresowanie, jakim gra cieszyła się w ostatnich dniach grudnia.

Przeczytaj cały tekst "Minecraft w 2012 roku popularniejszy na X360 niż na PC. Ale wygrywa Pocket Edition " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wszystko tak pięknie wygląda na tej ikonografice i w statystykach sprzedaży. Sam się skusiłem na Minecrafta w wersji PE a nawet przy wyborze telefonu kierowałem się tym dosyć mocno (SE Xperia Play) i... nic. Z dużej chmury mały deszcz, jakość pełnej wersji nie przełożyła się na wersje mobilną. Chciałbym, żeby pokazano statystyki pokazujące ilość spędzanego przeez graczy czasu w poszczególnych wersjach, tam już chyba PE nie jest górą. Nie zapominajmy też o dysproporcji w cenie pomiędzy różnymi wersjami, która to różnica wypada dosyć mocno na korzyść PE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdyby Mojang nie był łasy na kasę, to nie podpisał by wyłączności z Microshitem i zyskał by dużo więcej wypuszczając również na PS 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2013 o 21:31, Chopek napisał:

Jeszcze gdyby Mojang nie był łasy na kasę, to nie podpisał by wyłączności z Microshitem
i zyskał by dużo więcej wypuszczając również na PS 3 :)


Sony też wymaga wyłączoności, jak coś ma trafić na PSN. Jeśli nie mogą na całą grę, to przynajmniej jakiś content trzeba dorobić tylko dla playstacji. Jedni i drudzy są siebie warci w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować