Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun Tyranii Króla Waszyngtona: poznaj umiejętności Ratonhnhaké:tona

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Protagonista Assassin’s Creed III, Ratonhnhaké:ton, łączy w sobie siłę niedźwiedzia, szybkość orła i jest doskonałym drapieżnikiem niczym wilk. Są to trzy cechy, które pomogą mu zemścić się na uzurpatorze. [AKTUALIZACJA]

Przeczytaj cały tekst "Zwiastun Tyranii Króla Waszyngtona: poznaj umiejętności Ratonhnhaké:tona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oczywiście DLC, bo jakżeby inaczej. Eh...
No trudno, żeby częścią fabuły było coś co jej zaprzecza. Raczej nie lubię DLC, ale to generalnie coś w rodzaju starych dodatków do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał wrócić do czasów np. dodatków do Neverwintera czy pokaźnych dodatków jak do BG. Ale to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja to bym chciał wrócić do czasów np. dodatków do Neverwintera czy pokaźnych dodatków
> jak do BG. Ale to mało prawdopodobne.
No też chciałbym dodatki typu "Maska Zdrajcy", gdzie "dodatek do gry" zajmował tyle godzin na przejście co gra. Ale to raczej rzadkość dzisiaj (poza dodatkami do WoWa), więc cieszmy się, że przynajmniej mamy normalny dodatek fabularny, który najwyraźniej nie został wycięty z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że nikt jeszcze nie zwrócił uwagi na jakość tłumaczenia w tym "zwiastunie".
"Wilcza siła, pojaw się jako najlepszy z drapieżników" - to nie sarkazm, naprawdę nie potrafię dojść do tego, co to właściwie znaczy.
"Wilk, zwołaj swoją watahę by przyłączyć się do bitwy" - gdyby zwoływanie swojej watahy było warunkiem koniecznym do przyłączenia się do bitwy, to na świecie panowałby pokój.
Jeśli komuś za to tłumaczenie zapłacono, to były to zmarnowane pieniądze. Rozumiem, że to nie z gier komputerowych człowiek ma się uczyć języka, ale pewne podstawowe zasady logiczne i językowe wypadałoby respektować, choćby z elementarnego szacunku dla odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować