Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii pod znakiem Aliens: Colonial Marines

36 postów w tym temacie

Adam Berlik

Aliens: Colonial Marines, jak na razie, jest największą premierą 2013 roku w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że produkcja Gearbox Software jest popularniejsza na Wyspach od lidera poprzedniego zestawienia, czyli Dead Space 3.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii pod znakiem Aliens: Colonial Marines" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli Brytyjczycy nie maja gustu, albo są nadzwyczaj ślepi biorąc pod uwagę jakim gniotem
> jest Aliens lol
Albo zamówili pre ordery jak ja bo mieli w głowie DEMO z E3 z 2011 które wyglądało obiecująco a dostali kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych "dzianych krajach" sprzedaje sie dobrze chyba wszystko, sa potrzebne tylko 2 warunki: znana marka i reklama.

Ja naprawde nie wiem jakie srodki odurzajace musialbym zazyc, by kupic takiego Aliena, Medal of Honor czy Dead Space 3 za te 120-130zl. Na wyprzedazy Steam za przyslowiowe "5 ojro" bym sie dwa razy zastanowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 12:00, Blazkovic napisał:

Ja naprawde nie wiem jakie srodki odurzajace musialbym zazyc, by kupic takiego Aliena,
Medal of Honor czy Dead Space 3 za te 120-130zl. Na wyprzedazy Steam za przyslowiowe
"5 ojro" bym sie dwa razy zastanowil.

Ale teraz czy przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:23, Beleth napisał:

Brytole są najwyraźniej mniej wymagający od innych narodów grających :P

Tak, bo Polacy to klienci o wysublimowanym guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza częśc gry mi się podobała tylko że byłą krótka. Po waszych opiniach bo recenzji nie czytałem bo często zabardzo wyolbrzymiaja błedy gry to zerknołem sobie review na gametrailers, faktycznie trochę słabo. Najbardziej żuciło się mi w oko że alieny często atakują nas mając koło siebie jednego czy 2 żołnierzy nie omijają a przechodzą przez nich jak duchy by nas zaatakować. Ich ruchy i sztucna iteligencjia terz kuleje widać było że zołnież stoi i stoi a jego kumpel jest rozrywany zamiast strzelać. Nie mniej giera szybko stanieje do 20-30 zł to sobie wtedy kupie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:33, Renchar napisał:

Ich ruchy i sztucna iteligencjia terz kuleje widać
było że zołnież stoi i stoi a jego kumpel jest rozrywany zamiast strzelać. Nie mniej
giera szybko stanieje do 20-30 zł to sobie wtedy kupie hehe

Nie wiem. Ja takich poważnych błędów w sztucznej inteligencji czy w ruchach nie zauważyłem. Oczywiście idealnie nie jest, ale takich cyrków nie ma. Mowa o wersji PC jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2013 o 13:37, Eff3ctiv3 napisał:

Oczywiście idealnie nie jest, ale takich cyrków nie ma. Mowa o wersji PC jakby co.


ja tylko reviwe obejrzałem i było pare błędów pokazanych ale nie grałem to nie wypowiadam się czy gra słaba czy dobra, ocenie jak zagram kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:37, Eff3ctiv3 napisał:

> giera szybko stanieje do 20-30 zł to sobie wtedy kupie hehe
Nie wiem. Ja takich poważnych błędów w sztucznej inteligencji czy w ruchach nie zauważyłem.
Oczywiście idealnie nie jest, ale takich cyrków nie ma. Mowa o wersji PC jakby co.

O rly??
http://www.youtube.com/watch?v=tGBtsvkWk58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:59, Eff3ctiv3 napisał:

Co mnie obchodzą jakieś filmiki? Mówię to co sam widziałem, jak grałem.

A ja bardziej wierzę w recenzje i filmiki które mówią równo ta gra jest gorsza niż DNF oraz AVP z 2010 każde z osobna. Bez jaj jedyna zaleta tej gry to właśnie pokazanie że AVP z 2010 jeszcze takie złe nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2013 o 13:59, Harunia napisał:

Oni chyba naprawde tam na wyspie zarabiaja w ciul kasy i kupuja co popadnie, ze takie
gowno jest na 1szym miejscu.

To taki news po części z tyłka bo ta lista pokazuje co było w dniu premiery potem sama SEGA przyznała że sprzedaż spadła ogromnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować