Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: zagraj w Cartel Smash i zgarnij tablet ACER Iconia B1-A71

17 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Jak pewnie wiecie, twórcy gry Cartel Smash udostepnili użytkownikom gram.pl przedpremierową wersję gry. We współpracy z firmą ACER postanowiliśmy nagrodzić jedną z osób, które skorzystały z okazji i zagrały w Cartel Smash.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: zagraj w Cartel Smash i zgarnij tablet ACER Iconia B1-A71" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 10:35, nazwa56 napisał:

Przyłączam się do powyższego pytania. Kiedy będą wyniki ?


Wyniki są na stronie konkursu. Pro forma więc informuję tu, że zawisły.

Co ciekawe, widać, iż większość osób strzelała w ciemno, bo ilość błędnych odpowiedzi jest masakryczna (zwłaszcza, ze prawidłowa odpowiedź nie była najbardziej oczywistą).

Gratuluje tej garstce, która albo strzeliła dobrze (oprócz jednego uczestnika, który postanowił zminimalizować ryzyko, wysyłając różne odpowiedzi z różnych kont), albo jednak zagrała. Najbardziej gratuluję zwycięzcy, ma się rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, nie udalo sie. Gratuluje dla zwyciezcy. Nastepnym razem polecam zrobic konkurs na wpisanie odpowiedzi, uniknie sie durnego strzelania. Ja osobscie z reka na sercu przynzaje sie, ze gre przeszedlem, o czym pisalem w watku poswieconym Cartel Smash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 11:19, Sethlan napisał:

Przykro mi, nie udalo sie. Gratuluje dla zwyciezcy. Nastepnym razem polecam zrobic konkurs
na wpisanie odpowiedzi, uniknie sie durnego strzelania. Ja osobscie z reka na sercu przynzaje
sie, ze gre przeszedlem, o czym pisalem w watku poswieconym Cartel Smash.


Wiem, że się dzielnie udzielasz. Gdyby to było dodatkowym kryterium, miałbyś tablet w kieszeni...
Zadziałał los, na szczęście zwycięzcy nie podejrzewam o strzelanie w ciemno, nie ta klasa gramowicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z gory tego nie zakladam, gratuluje zwyciezcy i po prostu na przyszlosc, aby uniknac niescislosci - warto zrobic to w formie wpisania odpowiedzi. Fakt, ze bedzie to uciazliwe i sporo roboty dla organizatorow, ale na pewno zdecydowanie mniej przypadkowe. No chyba, ze to bedzie cos podobnego jak tutaj, gdyz sama odpowiedz nie byla taka oczywista na jaka sie moglo wydawac, a garstka, ktora trafila mowi sama za siebie.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och. Ach. Łał.
Bardzo dziękuję... I gratuluję też wszystkim innym, którzy również przeszli grę. Zdaję sobie sprawę z tego, że były tu osoby, którym twórcy tytułu zawdzięczają więcej niż mi (ponieważ pozostawiły one po sobie komentarz związany z odczuciami po przejściu tytułu), ale nie ukrywając... Grę przeszedłem ze względu na ten konkurs, tytuł miałem sobie odpuścić po pierwszym dniu, kiedy aplikacja na fejsbuku u mnie nie działała (bardzo, BARDZO mnie to zirytowało bo mam uczulenie na ten portal) i nie mogłem pobrać bety. A potem pojawił się konkurs z wartościową nagrodą, pobawiłem się trochę z przeglądarkami, pobrałem grę, usiadłem i- bolało. Bo była trudna. Ale prawdziwy gracz nie poddaje się z tak błahej przyczyny :P Nie kierowały mną więc te najbardziej altruistyczne i szlachetne pobudki, ale nie był to również łut szczęścia pod postacią czystego strzału w ciemno.
Żeby nie rzucać słów na wiatr i niejako udowodnić, iż nie był to strzał- zarzucam zrzutem ekranu zrobionym przed ostatnią misją, który zachowałem właśnie na poczet konkursu (i nie ukrywam również, iż mało rozważnie acz pospiesznie- co zdałem sobie sprawę dopiero chwilę później- odpowiedzi udzieliłem na podstawie tego ekranu, a dopiero potem przyszło mi na myśl, że może w misji pojawi się coś niespodziewanego... Na szczęście, nie tym razem, o czym upewniłem się tego samego wieczoru :P).
Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich innych, którym udało się skończyć ten wymagający tytuł. A ta nagroda na pewno zmotywuje mnie do ponownego przejścia gry- tym razem na Hardzie :P

@Lucas: "Zadziałał los, na szczęście zwycięzcy nie podejrzewam o strzelanie w ciemno, nie ta klasa gramowicza :)" <-- Tym bardziej dziękuję :)

20130826130402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sethlan, jestesmy Tobie bardzo wdzieczni ze wzgledu na Twoj feedback,dzieki ktoremu bedziemy mogli unowoczesnic gre.
Thrandir, coz moge powiedziec, dowody sa :) Tym bardziej, ze nie da sie w prosty sposob wyciagnac tego screen-a z plikow. Mam nadzieje, ze fajnie sie gralo :) Co do facebook-a, sam nie uzywam i w pelni rozumiem Twoje podejscie, ale decyzje o ograniczonym gronie testujacych podjelismy na dlugo przed testami. Pelna wersja po poprawkach i udoskonaleniach, bedzie rozprowadzana w inny sposob.

Bardzo liczylbym na uwagi wszystkich osob, ktore przeszly gre, bo chcielibysmy ja ulepszyc.
Serdecznie pozdrawiam
Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec szczere gratulacje! Przynajmniej wiadomo, ze zwyciezca w pelni zasluzyl na nagrode. ;)

Ja osobiscie znalazlem zloty srodek, na przejscie wiekszosci misji (A moze wszystkich?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to najlepsze miejsce na to pytanie ale przed chwilą dostałem maila o treści:
Gram.pl
Witaj!
Dziękujemy, że jesteś z nami.
W ramach prezentu chcielibyśmy ofiarować Ci grę komputerową.
Cartel Smash to strategia taktyczna przypominająca pod względem rozgrywki kultową serię Commandos, a oto Twój unikalny klucz na nią:
Kod należy aktywować na stronie http://www.gram.pl/cartelsmash/.

Po pobraniu zachęcamy do podzielenia się wrażeniami na forum.

Pozdrawiamy
ekipa gram.pl

Orientujecie się czy to rzeczywiście prezent czy jakaś próba scamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 18:16, darkwind21 napisał:

Orientujecie się czy to rzeczywiście prezent czy jakaś próba scamu?

Strona działa w domenie i na serwerach Gramu, więc chyba prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2013 o 18:16, darkwind21 napisał:

Nie wiem czy to najlepsze miejsce na to pytanie ale przed chwilą dostałem maila o treści:
Gram.pl
Witaj!
Dziękujemy, że jesteś z nami.
W ramach prezentu chcielibyśmy ofiarować Ci grę komputerową.
Cartel Smash to strategia taktyczna przypominająca pod względem rozgrywki kultową serię
Commandos, a oto Twój unikalny klucz na nią:
Kod należy aktywować na stronie http://www.gram.pl/cartelsmash/.

Po pobraniu zachęcamy do podzielenia się wrażeniami na forum.

Pozdrawiamy
ekipa gram.pl

Orientujecie się czy to rzeczywiście prezent czy jakaś próba scamu?

Prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować