Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co w gramsajtach piszczy #75 - Zombie z kopytkiem, czyli kolejne podsumowanie gramsajtowej aktywności!

9 postów w tym temacie

Michał Grabowski

Kolejny tydzień minął, a oznacza to także kolejne ciekawe wpisy do zaprezentowania! Tym razem po raz ostatni Gramowicze spoglądali wstecz do roku 2013, przedstawiali oczekiwania i plany na 2014, opublikowali wiele ciekawych tekstów okołogrowych jak i mogliście się przekonać, iż bardzo łatwo można powiązać "kopytko" z przemijaniem. Zapraszam do zapoznania się z wynikami aktywności blogowej użytkowników gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Co w gramsajtach piszczy #75 - Zombie z kopytkiem, czyli kolejne podsumowanie gramsajtowej aktywności!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po raz ostatni chyba zerkamy w stronę podsumowań roku spisanych przez Gramowiczów" Dobrze, że jest "chyba". Ja jak zwykle jest w tyle i zostało mi jeszcze jedno podsumowanie do napisania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę chodziło mi w tym o to, że raczej nie pojawią się na taką skalę, jak przez ostatnich kilka tygodni i nie będzie trzeba ich wyróżniać specjalnym podpunktem w podsumowaniu ;)

No chyba, że pojawi się ich znowu całkiem sporo... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze coś do przeczytania od larksona – nowa część opowiadania pod tytułem „Kane”.

ups, coś nie poszło.

Swoją drogą...

" pierwsze spotkanie z japońską twórczością Thrandira" - to Thrandir zajmuje się japońską twórczością?... :P IMO lepiej byłoby "pierwsze spotkanie Thrandira z japońską twórczością". Grammar nazi is grammar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre wpisy wygrały :) A było z czego wybierać.

Przy okazji, napiszę tutaj o pewnej sprawie.
Zajrzyjcie na wpis niejakiego stifftwo na temat Pustkowia Smauga:
http://ja.gram.pl/stifftwo/1
Potem na recenzję tego filmu na Filmwebie:
http://www.filmweb.pl/reviews/Borem%2C+lasem+z+Legolasem-15100 (trzeci akapit)
Nikomu tego do tej pory nie zgłaszałem, napisałem jedynie komentarz na jego sajcie, że nieładnie jest plagiatować, ale postanowił go skasować, a wpis pozostał bez zmian. No cóż, nie wiem na co on liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie nieładnie wrzucać czyjeś teksty i nawet ich nie cytować. Tak czy inaczej dobrze, że o tej sprawie napisałeś, bo w natłoku wszystkiego nawet nie zobaczyłem tego tekstu (był niżej nieco we wtyczce). Dlatego też no co mogę powiedzieć - nieładnie tak robić i mam nadzieję, że autor tego "tekstu" będzie miał cywilną odwagę napisać swoje wrażenia z filmu, co przecież trudne nie jest. A nawet jeżeli będą błędy - napisz, inni ocenią, pomogą go zredagować i nakierują na dobry trop. Wystarczy chęć... samorealizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobre wpisy wygrały :) A było z czego wybierać.
>
> Przy okazji, napiszę tutaj o pewnej sprawie.
> Zajrzyjcie na wpis niejakiego stifftwo na temat Pustkowia Smauga:
> http://ja.gram.pl/stifftwo/1
> Potem na recenzję tego filmu na Filmwebie:
> http://www.filmweb.pl/reviews/Borem%2C+lasem+z+Legolasem-15100 (trzeci akapit)
> Nikomu tego do tej pory nie zgłaszałem, napisałem jedynie komentarz na jego sajcie, że
> nieładnie jest plagiatować, ale postanowił go skasować, a wpis pozostał bez zmian. No
> cóż, nie wiem na co on liczy.
Widzę, że ostatnio strasznie nasiliło się wychwytywanie plagiatów na gramsajtach. To dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ledwo kilka godzin temu przyjąłem na klatę wyniki plebiscytu na gramsajtowicza roku, a tu się jeszcze okazuje, że mój wpis również został wyróżniony, i to w głosowaniu o którym nie miałem bladego pojęcia! Wyjeżdżam z domu na tydzień i takie jajca się dzieją. Teraz swoje wymówki o braku motywacji do pisania mogę sobie... no. Dziękuję wszystkim, jak i również gratuluję pomysłów na kolejną porcję ciekawych wpisów w ostatnim miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować