Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: stwórz wymarzony fotel gracza

21 postów w tym temacie

Nie wiem, gdzie macie opcje "edycja".

Moglibyście zezwolić na bardziej swobodną formę przedstawienia pracy. W dzisiejszych czasach jest wiele znacznie lepszych sposobów by przedstawić projekt graficzny niż tylko grafika 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2014 o 14:31, DHGimer napisał:

Nie wiem, gdzie macie opcje "edycja".

Moglibyście zezwolić na bardziej swobodną formę przedstawienia pracy. W dzisiejszych
czasach jest wiele znacznie lepszych sposobów by przedstawić projekt graficzny niż tylko
grafika 2D.


Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę. Niestety nie ma możliwości edycji pracy po wgraniu jej do konkursu.

Projekt konkursowy jak najbardziej może być zaprojektowany w programie do grafiki trójwymiarowej takim jak 3dsMax czy Maya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2014 o 12:16, Mackopff napisał:

Mój kibel już został wysłany :)


Natchnęła Cię pamiętna reklama Quake''a III? ;)

Muszę przyznać, że zadanie konkrusowe brzmi na tyle ciekawie, że prawdopodobnie również postaram się coś nabazgrać, ale raczej ze wspomaganiem odpowiedniego softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic... była myśl po pierwszym dniu, projekt po drugim, grafika po trzecim :) kilka godzin przesiedzianych przed programem, przypadkowe usunięcie pracy i lekkie oburzenie;p ale w końcu powstał mój fotel marzeń! Teraz wszystko zależy od jury;)
Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem tą dobrą grafikę z innego konta(po konkursie je usunę, aby nie być oskarżonym o posiadanie multikonta :P). Proszę nie brać pod uwagę tego co nadesłałem z konta "DoHtor", bo nawet nie wiem co się wtedy wysłało (komputer się zaciął :P). Przepraszam za problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2014 o 06:12, thoropl napisał:

Mam pytanie - kiedy zostanie ukończony konkurs i będą znane wyniki?


Konkurs zakończył się między 15/16 grudnia ;) data ogłoszenia wyników jest jednak nieznana. Trzeba czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować