Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fantasy Expo sp. z o.o. i donos na Polsat za transmisję meczu

6 postów w tym temacie

Brak słów :/

To jak w tym kawale:

Jest trzech rolników, powiedzmy Anglik, Niemiec i Polak.

Przychodzi Bóg i pyta Niemca: Czemu jesteś smutny ? Mój sąsiad ma 100 krów a ja tylko 20.

Co mógłbym dla ciebie zrobić ?

Rolnik odpowiada: Też chciałbym mieć 100 krów.

Proszę oto 100 krów.

Przychodzi Bóg i pyta Anglika: Czemu jesteś smutny ? Mój sąsiad ma 100 krów a ja tylko 20.

Co mógłbym dla ciebie zrobić ?

Rolnik odpowiada: Też chciałbym mieć 100 krów.

Proszę oto 100 krów.

Przychodzi Bóg i pyta Polaka: Czemu jesteś smutny ? Mój sąsiad ma 100 krów a ja tylko 20.

Co mógłbym dla ciebie zrobić ?

Rolnik odpowiada: Chiałbym, żeby mu te 100 krów zdechło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swędzi ich, że to Polsat dostał transmisję w TV, a nie oni i teraz zachowują się jak rozwydrzony dzieciak "nie mam zabawki, to chociaż zepsuję twoją",  yhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia co innego. To że zrobili, co zrobili, mnie nie dziwi, bo zawiść to praktycznie nasz sport narodowy <tu wklej zdjęcie nosacza> Ale czy naprawdę nie spodziewali się szamba, jakie się na nich po takiej zagrywce wyleje?  Ja wiem że ludzie mają krótką pamięć, ale przecież oni się spalili totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SpiralArchitect napisał:

Mnie zastanawia co innego. To że zrobili, co zrobili, mnie nie dziwi, bo zawiść to praktycznie nasz sport narodowy <tu wklej zdjęcie nosacza> Ale czy naprawdę nie spodziewali się szamba, jakie się na nich po takiej zagrywce wyleje?  Ja wiem że ludzie mają krótką pamięć, ale przecież oni się spalili totalnie.

Może mieli nadzieję, że nikt się nie skapnie, że ktoś zauważy kto doniósł i że sprawa się skończy na tym, że KRRiT po prostu nałoży karę na polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować