Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gram.pl

Assassin''s Creed: Origins - oficjalne wymagania sprzętowe! Będzie wbudowany benchmark

6 postów w tym temacie

Czy te wymagania są na 30 czy na 60 klatek? Jeśli ta druga opcja, to ciężko mi w to będzie uwierzyć. Wymagana karta jest słabsza niż w zalecanych Unity z 2014 roku kochani.

0

zadziwiające... Syndicate mi pływa na leciwym gtx 570, więc ten też pewnie pójdzie bez problemów. 

0

Oscar_Oks napisał:

zadziwiające... Syndicate mi pływa na leciwym gtx 570, więc ten też pewnie pójdzie bez problemów. 

Mi unity działało na GTX460, a wymagania co do karty miał podobne jak Origins.

0

Dnia 6.10.2017 o 10:48, MisioKGB napisał:

Czy te wymagania są na 30 czy na 60 klatek? Jeśli ta druga opcja, to ciężko mi w to będzie uwierzyć. Wymagana karta jest słabsza niż w zalecanych Unity z 2014 roku kochani.

A co my konsole jestesmy zeby w ogóle pisac o 30fpsach? :P

Co nie zmienia faktu ze jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby do komfortowej gry w full hd wystarczyla 760tka, oj za dobrze ja znam ubisoft :D

0

Dnia 9.10.2017 o 14:49, TigerXP napisał:

A co my konsole jestesmy zeby w ogóle pisac o 30fpsach? :P

Co nie zmienia faktu ze jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby do komfortowej gry w full hd wystarczyla 760tka, oj za dobrze ja znam ubisoft :D

Hehe no bo zwykle podają zawyżone, a tutaj wręcz sytuacja jest odwrotna. Może to przez te gliniane domki? Wszak infrastruktura już taka okazała nie bedzie jak przy ostatnich dwóch częściach :P

0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0