Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Survive każe płacić 10 dolarów na nowy slot zapisu

10 postów w tym temacie

Wydawanie gier w częściach. Było

Płacetne zakończenie . Było

Płacenie za wyciętą zawartośc gry. Było

Płacenie za DLC które słuzy do kupowania innych DLC. Było

Płacenie za slot na zapis. Było

 

Ktos ma pomysł do czego mozna sie posunąć w nastepnym kroku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex1112 napisał:
Ktos ma pomysł do czego mozna sie posunąć w nastepnym kroku?

Mam obawy, że kolejnym krokiem będzie wdrożenie mikropłatności, umożliwiających patchowanie danej gry. Czyli bez stosownej opłaty nie zaktualizujemy naszego tytułu do nowszej wersji, pozbawionej bugów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny poziom bezczelności w tej branży został osiągnięty. Wszyscy pięknie pokazują swoje mocne strony firmy i główne cele. Chciwości nigdy za mało, niedługo trzeba bedzie płacić za checkpointy albo za możliwość zapisu stanu gry. Brak słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SavageMephisto napisał:
alex1112 napisał:
Ktos ma pomysł do czego mozna sie posunąć w nastepnym kroku?

Mam obawy, że kolejnym krokiem będzie wdrożenie mikropłatności, umożliwiających patchowanie danej gry. Czyli bez stosownej opłaty nie zaktualizujemy naszego tytułu do nowszej wersji, pozbawionej bugów itd.

Też już było. Paradox entertainment mmiał dokładnie taką polityke wydawniczą. EU III oreaz HoI III były tak wydawane. Aby mieć mnowsze wersje trzeba było kupowac DLC. Teraz troche to zmnienili i patch jest darmowy, ale za zawartośćrozwijającą gre trzeba juz zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać że za chwilę będzie trzeba kupować kule do magazynków ale sobie przypomniałem że banda ****** płaci za złotą amunicję w World of Tanks :-D Widziałem już płatne dema gier. A mobilne gry to cała wylengarnia kupowania poziomów, paywalli itp. MMO to kupowanie czasu gry.

W skrócie - chyba wykorzystaliśmy już wszystkie możliwości. Został tylko podatek od nie-grania. Tzn opłata karna za nie granie w grę. Zakładam że pojawi się w jakiejś usłudze z subskrypcją jak np EA Origin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaa... żeby nie było. Kara za granie już była. Destiny 2 obniżała ilość zdobywanego expa do bright engramów (które można kupić za realną kasę) nakłaniająć tym aktywnych graczy do ich kupowania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariuszp napisał:

Miałem napisać że za chwilę będzie trzeba kupować kule do magazynków ale sobie przypomniałem że banda ****** płaci za złotą amunicję w World of Tanks :-D Widziałem już płatne dema gier. A mobilne gry to cała wylengarnia kupowania poziomów, paywalli itp. MMO to kupowanie czasu gry.

W skrócie - chyba wykorzystaliśmy już wszystkie możliwości. Został tylko podatek od nie-grania. Tzn opłata karna za nie granie w grę. Zakładam że pojawi się w jakiejś usłudze z subskrypcją jak np EA Origin...

Ekhem, za gold ammo nie płaci się realną gotówką już jakieś 5 lat. Oczywiście mozna jeśli ktoś faktycznie nie ma co zrobić z forsą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex1112 napisał:

Też już było. Paradox entertainment mmiał dokładnie taką polityke wydawniczą. EU III oreaz HoI III były tak wydawane. Aby mieć mnowsze wersje trzeba było kupowac DLC. Teraz troche to zmnienili i patch jest darmowy, ale za zawartośćrozwijającą gre trzeba juz zapłacić.

Jakoś mi to umknęło, zatem moja propozycja: mikropłatności za ultra detale i rozdzielczość 4K w grze. Pasuje? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2018 o 19:58, SavageMephisto napisał:

Jakoś mi to umknęło, zatem moja propozycja: mikropłatności za ultra detale i rozdzielczość 4K w grze. Pasuje? ;-)

Jeżeli chodzi o ultra detale to już to też było w formie rozszerzeń tylko ludzie zapomnieli o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować