Gram.pl

GramTV News - MGS i serwis randowy + Diablo 3 i Fortnite na Nintendo Switch

5 postów w tym temacie

Lud domaga się GramTV News... to my dostarczamy GramTV News!

Przy okazji, krótkie pytanie do Was - wolicie dłuższe treści oglądać na YouTube czy na Facebooku?

Aktualnie trochę eksperymentujemy z różnymi formatami i... chcemy znać Wasze zdanie na ten temat :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Muradin napisał:

Lud domaga się GramTV News... to my dostarczamy GramTV News!

Przy okazji, krótkie pytanie do Was - wolicie dłuższe treści oglądać na YouTube czy na Facebooku?

Aktualnie trochę eksperymentujemy z różnymi formatami i... chcemy znać Wasze zdanie na ten temat :D

Ja wolę YT, ale ja ogólnie jestem anty tym wszystkim mediom społecznościowym.

I jeśli mogę coś poradzić to moglibyście pomyśleć o tym żeby prowadzący był może przesunięty do boku, czasami w tle leci jakiś fajny trailer czy inny materiał i chciało by się przypatrzeć, a w obecnej formie jest to tak trochę nieczytelne. 

A poza tym petarda, fajnie się to ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, TigerXP napisał:

Ja wolę YT, ale ja ogólnie jestem anty tym wszystkim mediom społecznościowym.

I jeśli mogę coś poradzić to moglibyście pomyśleć o tym żeby prowadzący był może przesunięty do boku, czasami w tle leci jakiś fajny trailer czy inny materiał i chciało by się przypatrzeć, a w obecnej formie jest to tak trochę nieczytelne. 

A poza tym petarda, fajnie się to ogląda.

Będziemy dalej eksperymentować :)

A co do mediów społecznościowych, to właśnie dlatego staramy się znaleźć idealne połączenie miedzy materiałami na Facebooku/Twitterze, a tymi na YouTube. W najbliższym czasie powinno być tego wszystkiego trochę więcej, aby było różnorodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2018 o 19:30, Muradin napisał:

Lud domaga się GramTV News... to my dostarczamy GramTV News!

Przy okazji, krótkie pytanie do Was - wolicie dłuższe treści oglądać na YouTube czy na Facebooku?

Aktualnie trochę eksperymentujemy z różnymi formatami i... chcemy znać Wasze zdanie na ten temat :D

Stanowczo YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się