Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 16:36, milten 166 napisał:

wtedy jak będzie skyrim bede miał 8800gt intel coredou i 2gb

Nazwa może ulec zmianie, na TES IV powiunna byc nazwa nie Oblivion tylko Cyrodiil, tak jak Morrowind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i znow nie jaki Super Gość mnie dobija samym wypowiadaniem sie pierw mi tu trujesz ze ja sie błaźnie chociarz nawet nie znasz czesci pojecia tego slowa najwyzej moge sie pomylic ale nie zbłaźnic bo takich słow nie posiada nasz slownik..a po drugie nie gadaj mi tu ze wczesniej pogrubiles wypowiedz jednego z forumowiczow i ze napisales ze to zart do tylko skopiowales a raczej odpowiadales na wczesniejszy post wiec mi tu nie mow ze wczesniej cos kopoiowales nie wiezysz sprawdz na 3 strone i mowiadz w twoim prastarym jezyku...sam sie kolego zbłaźniłes....
PozdrO a co do szacunku nie oczekuj go od kogos kogo sam nim nie dazysz myslisz ze slowo "zbłaźniłeś sie" było istotne w naszych wczesniejszych rozmowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech :/
W tym poście - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21344&pid=41 napisałeś że temat można zamknąć. Dlaczego ?
Wytłumaczyłem Ci tutaj - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21344&pid=50 czemu nie zamykać.
Co do słowa "zbłaźnić sie " to jest w języku polskim http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2544951 Może troszkę przegiąłem pisząc to od razu, poniosłem się.
I jeszcze kilka uwag :
Jak najedziesz na post pojawiają się 2 ikonki : URL i odpowiedz. Jak będziesz chciał mi odpowiedzieć kliknij tam.
Mógłbyś wyrażać się wyraźniej ? Po pierwsze nie widziałem żadnego przecinka, żadnej dużej litery. Musiałem 3 razy post przeczytać aby coś zrozumieć...
Jak jeszcze nie rozumiesz to jeszcze raz przeczyta mój post u góry.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:36, ZóL napisał:

i znow nie jaki Super Gość mnie dobija samym wypowiadaniem sie pierw mi tu trujesz ze ja sie
błaźnie chociarz nawet nie znasz czesci pojecia tego slowa najwyzej moge sie pomylic ale nie
zbłaźnic bo takich słow nie posiada nasz slownik..a po drugie nie gadaj mi tu ze wczesniej
pogrubiles wypowiedz jednego z forumowiczow i ze napisales ze to zart do tylko skopiowales
a raczej odpowiadales na wczesniejszy post wiec mi tu nie mow ze wczesniej cos kopoiowales
nie wiezysz sprawdz na 3 strone i mowiadz w twoim prastarym jezyku...sam sie kolego zbłaźniłes....
PozdrO a co do szacunku nie oczekuj go od kogos kogo sam nim nie dazysz myslisz ze slowo "zbłaźniłeś
sie" było istotne w naszych wczesniejszych rozmowach...


Może się czepiam, ale naucz się najpierw mówic i pisac po polsku. To bardzo przydatne w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:00, ShaDoW The Dark napisał:

Czy chcielibyście zeby w Skyrim były elementy strategi, tzn. dowodzenia armiami?


To by zniszczyło klimat panujący w serii Elder Scrolls. takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:05, ShaDoW The Dark napisał:

A czy chcielibyście żeby co tam było? JA na pierwsze miejsce, niskie wymagania, wypowiadajcie
sie a napewno twórcy to zauważą...xD


Zauważ, że gry z serii Elder Scrolls zawsze miały wysokie wymagania sprzętowe gdy wychodziły. Jesteś młody więc pewnie nie pamiętasz starych części i ich ograomnych wymagań jak na tamte czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 22:10, sir Alfred napisał:

Zauważ, że gry z serii Elder Scrolls zawsze miały wysokie wymagania sprzętowe gdy wychodziły.
Jesteś młody więc pewnie nie pamiętasz starych części i ich ograomnych wymagań jak na tamte
czasy :)

Morrowind xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 22:05, ShaDoW The Dark napisał:

A czy chcielibyście żeby co tam było? JA na pierwsze miejsce, niskie wymagania, wypowiadajcie
sie a napewno twórcy to zauważą...xD

Nie ma szans:p
Ja bym wolał ulepszony interfejs obliviona...bardziej "wyrazisty" (mocniejsze rysy;p) i inną "czcionkę" przy napisach jak rozmawia się z npc. Zróżnicowany krajobraz tak jak w Shivering Isles oraz o wiele ulepszony system wali...system wali w oblivionie---> blok>atak>blok>atak...;/...heh fajnie by było gduby dodali Kowalstwo:p eksperymenty z własnym mieczem!:)
Hmm podobno ma to być w krainie mrozu, znaczy pewnie będą góry:) może by tak umiejętność wspinaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 09:50, ShaDoW The Dark napisał:


No np. z kilofe w ręce... xD, tak mroźne krainy Nordów, a Oblivion pisało że nie można dalej
przejść a to prowadziło do innych krain


Taa -_- a wiesz że kilof to służy do kopania w ziemi?
Do wspinaczki używa się czekanów i nijak to się ma do kilofów.

No i co z tego że w Oblivionie pisało że nie można iść dalej skoro Skyrim to będzie całkowicie osobna gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe powinny byc wysokie, bo jakby były niskie to i by słaba grafika była, atego chyba nikt sobie nie życzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
Czyżby znów szykowała się premiera nastepnej gry z cyklu ,,The Elder Scrolls" ?
ciekawe jaka będzie...
Wiem tylko jedno.
Nic nie przebije Morrowinda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:07, kamceg napisał:

Wymagania sprzętowe powinny byc wysokie, bo jakby były niskie to i by słaba grafika była, atego
chyba nikt sobie nie życzy:)

Heh, to przecież oczywiste:p...już widzę te reklamy!. W tle najnowsza produkcja tes...nagle zapada ciemność i wynurza się z niej najnowszy model karty graficznej nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaraz za nim maleńka plakietka z ceną: 2500 zł i wszystkim z min takich: :), robią się takie: :(, bo się okazuje, że tylko ta karta obsługuje DX 20, który jest niezbędny do uruchomienia gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:13, kamceg napisał:

Pogadamy prz premierze The Elder Scrolls X :)


Hmm...
Oczywiście, Mogą zrobić gre która będzie lepsza, jeśli tylko, oczywiście zdadzą sobie sprawę z tego, że nie grafika jest najwazniejsza, lecz fabuła.
wystarczy popatrzyć na cykl Gothica. jaka była 1 część? grafa? a fabuła???
a jaka jest trzecia? grafa- spox fabuła- Be.
to samo się dzieje moim zdaniem w grach z cyklu TES.
popatrz na morrowinda. wciąż przyciąga fanów, nieprawdaz? a Obliwion? Było, mineło. znacznie gorszy od Morrka.
jeśli sobie to uzmysłowiom, i stwozrą gre w której najpierw wymyślą fabułe, a puzniej dorobią grafe... i fabuła będzie dobra, to moge z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że Gra która im wyjdzie będzie z całą pewnoscią powtarzać sukces Morrka, o ile go nie przewyzszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 10:07, kamceg napisał:

Wymagania sprzętowe powinny byc wysokie, bo jakby były niskie to i by słaba grafika była, atego
chyba nikt sobie nie życzy:)


Pewnie tak, ale mam nadzieję że będzie tak zoptymalizowana jak Oblivion, wtedy nawet mi będzie chodzić xD
Nie to co Gothic 3 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować