Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Ja tam wolę żeby twórcy dalej tworzyli singlowego TES''a. MMO jakoś mi się nie widzi. Myślę jednak, że będzie to oddzielny projekt, bo tworzy go nowo powołane studio, stare pewnie dalej będzie tworzyć TES''a dla jednego gracza... Chociaż istnieje też inna możliwość - może dostaniemy grę i z singlem-player''em, i z multi-player''em... Taka "piątka" by mi pasowała. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:16, Madt napisał:

Ja tam wolę żeby twórcy dalej tworzyli singlowego TES''a. MMO jakoś mi się nie widzi. Myślę
jednak, że będzie to oddzielny projekt, bo tworzy go nowo powołane studio, stare pewnie dalej
będzie tworzyć TES''a dla jednego gracza... Chociaż istnieje też inna możliwość - może dostaniemy
grę i z singlem-player''em, i z multi-player''em... Taka "piątka" by mi pasowała. ^^


No bardzo fajnie by było jak by był single i multi ale jak tego nie było (tzn było ale zrobione przez graczy) to raczej nie będzie. No bo na czym by to polegało? Chyba tylko na tym że była by arena i by się na niej walczyło. Właściwie tylko to co do multi w TES V mi przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To byłoby naprawdę dobre rozwiązanie. Jednak nie liczyłbym na nie zabardzo. W końcu każda firma woli zbić pieniądze na dwóch oddzielnych tytułach niż zrobić 2w1 ;)

Jednak jak widzimy, seria TES co odsłone ma nowy silnik graficzny. A to odkłada premiere gry bardzo w czasie. Podejrzewam, że najbliższe info o jakimkolwiek tytule z serii TES zobaczymy dopiero za kilka miesięcy. A takie spekulacje raczej do niczego nie prowadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:25, ^RaZZieL^ napisał:

Jednak jak widzimy, seria TES co odsłone ma nowy silnik graficzny.

No właśnie - fajnie by było zobaczyć Obliviona na Unreal Engine 3 :D - chociaż kolejna generacja Gamebryo też pewnie świetnie by wyglądała...
Masz rację jednak - należy czekać na nowe informacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:00, Madt napisał:

> Jednak jak widzimy, seria TES co odsłone ma nowy silnik graficzny.
No właśnie - fajnie by było zobaczyć Obliviona na Unreal Engine 3 :D - chociaż kolejna generacja
Gamebryo też pewnie świetnie by wyglądała...
Masz rację jednak - należy czekać na nowe informacje. :)


To ja już bym wolał Obka na Cry Engine 2 - ten to dopiero wymiata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a jednak moje przypuszczenia ''sprawdzaja'' się. Myślę, że na serio V będzie multiplayerem. Teraz twórcy o wiele bardziej się bogacą na takich grach np. WoW, przez co gry MMO staja sie teraz ''modne'' . Zastanawia mnie tylko co to za firma ZeniMax Media ? Przecież to nie Bethesda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:46, Super gość napisał:

Zastanawia mnie tylko co to za firma ZeniMax Media ? Przecież to nie Bethesda
:P

Koncern ZeniMax Media jest właścicielem Bethesdy, z tego co się orientuję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był też news że został powołany nowy oddział - ZeniMax Online czy coś takiego, więc może on zajmnie się TES''em MMO, a Bethesda stworzy nam singlową V...
W każdym razie TES''owi o numerku 5 mówimy NIE! Bo kolejna cześć singleplayerowej części w dalszym ciągu powinna być singleplayerowa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:10, Madt napisał:

W każdym razie TES''owi o numerku 5 mówimy NIE! Bo kolejna cześć singleplayerowej części w
dalszym ciągu powinna być singleplayerowa ^^

Poprawka: W każdym razie TES''owi o numerku 5, który miałby być MMOcRPG''iem mówimy NIE! Bo kolejna cześć singleplayerowej części w dalszym ciągu powinna być singleplayerowa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:58, Ecko09 napisał:

Wszystko wskazuje na to, że nowy TES będzie MMO.



Oby nie , tych mmorpg''ów jest jak "nasrał" Myślę że jednak TES najnowszy będzie dalej dobry RPG''iem , a później ew. stworzą jakiegos mmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od paru miesięcy wiadomo, że TES V ma się rozgrywać w Skyrim, ale dopiero niedawno ZeniMAX (wydawca TES) zastrzegł sobie prawa do strony elderscrollsonline.com. Od razu więc rozeszły się pogłoski, że TES V będzie MMO, w co osobiście nie wierzę.

Wyobraźcie sobie piękne Tamriel, zanieczyszczone przez bandytów i setki dzieciaków neo, które nie mając co robić dzień w dzień nabijają levele, a potem zastraszają normalnych graczy, którzy chcą sobie po prostu spokojnie zagrać. Do tego dochodzi wyzywanie o n00bów, ataki hakerskie na serwery.
Zniszczyłoby to całą atmosferę i lore serii ES.

Ludzie z ZeniMAXu, nie róbcie tego!!!
... głos wołającego na pustyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy gracie w te gry, że nie widzicie logosów xD

Logo ZeniMax Media było w Oblivionie, jak i Morrowindzie, grą najpewniej zajmą się ci sami ludzie.

Inne, to już całkowicie mój wymysł... marzy mi się taki ten TES V, że gramy solo, ale jak dostajemy jakiegoś przerastającego nas questa to logujemy się do listy LFG i zbieramy grupę do zrobienia questa po sieci...

Poza tym, to że w nazwie strony jest "online" niewiele znaczy. Może będą jakieś statystyki aktualizowane na bieżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Cześć, jestem tu nowy :P

Po drugie: Jestem przeciwny MMORPG''owej wersji TES''a V. Gier tego gatunku jest teraz na rynku tak nasrane, że jeszcze przez długi czas będziemy czekać, aż słuch o nich zaginie. Jeśli ludzie zajmujący się nową częścią nie chcą robić komercyjnej gry, tylko zająć się projektem bardziej na poważnie, myślę że pomyślą o tym co jest fanom RPG''ów (a przede wszystkim fanom Elder Scrolls''ów, czyli np. mnie ;] ) potrzebne a co nie. Założę się, że TES V MMORPG nie przyjąłby się zbyt dobrze - chyba, że byłby prawdziwym cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie zmaścili tego jakimś skaszanionym pomysłem w stylu zmiennego lvlu przeciwników... to co ten pomysł zrobił Oblivionowi stawia go jakieś paręnaście kroków za Morrowindem ;)

Jednak, Bethesda prawie nie robi złych gier, więc i ta powinna się udać :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, mam nadzieje, że najnowszy TES nie będzie MMORPGiem!! Nie żebym coś miał do serii ale nawet gdyby "piątka" ukazała się jako MMO to nie miała by szans z World of Warcraft (ftw! :D)... WoW jest bezkonkurencyjny. Mam też nadzieje, że gra będzie mroczniejsza niż jej poprzedniczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby MMO w świecie TESa było osobną grą, która nie będzie miała nic wspólnego z kolejną piątą odsłoną gry, osobiście wolałbym bardziej kampanię single player, a jeżeli się napalili na stworzenie gry przez sieć, to żeby zamiast MMO wrzucili już jakiś tryb multi czy coś... Mam także nadzieję, że Bethesda wzięła do siebie to, co nie podobało się w Oblivionie (np. nieszczęsny level scalling) i nie popełni tych samych błędów zarówno przy TES V, jak i przy równolegle powstającym Falloucie 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim? o.,,.o Pierwsze słyszę spekulacje o tym, żeby akcja TES V miała się dziać na północy, w tej brzydkiej, zaśnieżonej prowincji.

W Morrowind było wiele plotek o wydarzeniach w Cyrodiil. W Oblivionie najwięcej jest plotek na temat Black Marsh oraz Summerset Isles, według spekulacji fanów jest 50% szans na TES V: Black Marsh (moje marzenie - ta dżungla, te chaszcze, te nieprzebyte tereny, choroby i drapieżniki, które odstraszają stałocieplnych... Khah khah khah!) i na TES V: Summerset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować