Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
juke

Kaczor Donald

107 postów w tym temacie

Heh, te okulary byly zajedwabiste :D az tak, ze majac 9 lat zalozylem je na wesele brata xP

0

W obecnych czasach wątek ten może przybrać charakter cokolwiek dwuznaczy ;P

0

Dnia 23.10.2008 o 18:48, Mechu95 napisał:

Heh, te okulary byly zajedwabiste :D az tak, ze majac 9 lat zalozylem je na wesele brata
xP

A maszynka do drukowania pieniędzy? Z jednej strony wkładało się wcześniej banknot, a z drugiej czysty kawałek papieru, kręciło jakimś pokrętłem i z otworu gdzie włożyło się papier, wychodził prawdziwy banknot, który włożyliśmy wcześniej. Ja głupi myślałem, że to prawdziwa drukarka pieniędzy i pożyczyłem od mamy 10 zł deklarując, że oddam jak wydrukuję... W głowie rozmyślałem już co sobie kupię jak nadrukuje kupę kasy. Jak przeczytałem o co tak naprawdę chodzi z "drukarką" to beczałem przez kilka godzin xD

0

Egmont szykuje wznowienie sagi ,,Życie i Czasy Sknerusa Mckwacza'' autorstwa Dona Rosy. Po raz pierwszy w Polsce rozdziały główne i dodatkowe serii zostaną wydane w jednym tomie (do tej pory były dwa wydania tej serii ale zawsze w dwóch tomach ). W planowanym wydaniu będą również zamieszczone (niepublikowane dotąd w Polsce ) komentarze Dona Rosy do jego komiksów oraz lista komiksów Carla Barksa do których Don Rosa nawiązywał w swoich komiksach.
Polski skład : http://www.komiksydisneya.pl/2017/08/nowe-wydanie-zicsm-znamy-zawartosc.html
Premiera : Grudzień 2017r.
Cena okładkowa : 99,99 zł

Liczba stron: 448

rosa.jpg

0

A nie były czasami trzy tomy wydane przez Egfmont? Bo ja mam właśnie trzy.

0

W Polsce saga Życie i Czasy Sknerusa Mckwacza wyszła w Polsce do tej pory dwa razy : w latach 2000-2001 i 2010-2011. Zawsze w dwóch tomach. Nowe wydanie, które wyjdzie w tym roku będzie pierwszym wydaniem w Polsce, które zbierze całą sagę w jednym tomie (+ będzie komiks ,,Czy to jawa czy to sen" , który nie jest częścią serii ale nawiązuje do niej jak i do młodości Sknerusa). Nowe wydanie z tego roku będzie zawierało też niepublikowane dotąd komentarze twórcy (Dona Rosy) do poszczególnych komiksów , rysunek drzewa genealogicznego Kaczora Donalda, listę nawiązań do komiksów Barksa, do tego będą zaprezentowane okładki do większości komiksów. Jakość wydania będzie też większa niż wcześniejszych wydań (będzie twarda okładka ).

0

Na październik Egmont zapowiedział też jakiś komiks z Mickey Mouse:

3975198o.jpg

Edytowano przez lis_23
0

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0