Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powstają dwie gry z Clancy`m w tytule

16 postów w tym temacie

>Mam nadzieję że będzie to nowy tytuł, bo kontynuacje ostatnio im nie wychodzą.

racja, ale jakoś udaje im się uratować zawsze, więc aż tak źle nie jest.:)
I ja również bym wolał jakąś nową grę.:) ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym drugą część HAWX. Jedynka nie nasyciła mnie dostatecznie, brakowało jej parę cech, mam nadzieję że w HAWX 2 coś dodadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rainbołsiaki by mnie uspokoiły ! Rainbow Six ! Rainbow Six ! Rainbow Six ! (że nie wspomnę o S.W.A.T. alczkolwik nie zdaję sobie sprawę, że to nie ta sama firma ale tak przy okazji) Likwidacja i tylko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 19:03, Kretoszczur napisał:

Mam nadzieję że będzie to nowy tytuł, bo kontynuacje ostatnio im nie wychodzą.

Że niby która kontynuacja im nie wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:50, Gremo napisał:

Panie Klocekduplo, Settlers, Silent Hunter, Rainbow Six (od lockdown), Ghost Recon (po
1)...


A do tych tytułów małymi krokami zbliża się jeszcze nowy PoP...

Jeśli chodzi o tą drugą grę to chciałbym tam zobaczyć nowego HAWX-a. Może nie był idealny, ale jeśli tylko by poprawili (o ile by poprawili) błędy z jedynki to chętnie bym kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 20:19, KlocekLego napisał:

> Mam nadzieję że będzie to nowy tytuł, bo kontynuacje ostatnio im nie wychodzą.
Że niby która kontynuacja im nie wyszła?


Na przykłąd Conviction, która, choć jest podobno(nie grałem) bardzo dobrą grą, trudno nazwać ją prawdziwą kontynuacją SC. A oprócz tego, choć jeszcze nie graliśmy, to raczej nowy PoP będzie średniakiem.
Choć na pewno trzeba docenić AC2 i Settlersów 7. Może rzeczywiście trochę przesadziłem.

EDIT: Chyba nie przesadziłem, zapomniałem jeszcze o nowym Ghost Recon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 22:07, Kretoszczur napisał:

> > Mam nadzieję że będzie to nowy tytuł, bo kontynuacje ostatnio im nie wychodzą.

> Że niby która kontynuacja im nie wyszła?

Na przykłąd Conviction, która, choć jest podobno(nie grałem) bardzo dobrą grą, trudno
nazwać ją prawdziwą kontynuacją SC. A oprócz tego, choć jeszcze nie graliśmy, to raczej
nowy PoP będzie średniakiem.
Choć na pewno trzeba docenić AC2 i Settlersów 7. Może rzeczywiście trochę przesadziłem.

EDIT: Chyba nie przesadziłem, zapomniałem jeszcze o nowym Ghost Recon.

iksde. Nie grałeś, ale wiesz lepiej <ok> Ghost Recon Advanced Warfighter 1 i 2 - miazga, R6 Vegas 1 i 2 - miazga. Nie pasuje, to odpal pacmana xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować