Seqiu

SpellForce - problemy z misjami

8032 postów w tym temacie

Może i troche ale mam odwieczną nienawiść do niemców, i czasami mnie ponosi. Powiem krótko: nienawidze niemców, gdyby nie oni to mój dziadekj by nie miał sztywnej nogi(seria kul i karabinu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 13:24, Draxvoxdor napisał:

Może i troche ale mam odwieczną nienawiść do niemców, i czasami mnie ponosi. Powiem krótko:
nienawidze niemców, gdyby nie oni to mój dziadekj by nie miał sztywnej nogi(seria kul i karabinu).


Nazistami nie byli tylko Niemcy, nawet niektórzy Polacy zaliczali się do nazistów. Nie oceniaj narodu po jednostkach. Lubisz Spellforce? Zrobili go Niemcy. Czy teraz zniszczysz płyty z grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie ile patrze na różne trailery lub orazki ze spellforca widze że jednostki mają rózne bronie np. robotniczka ma miecz i czary!!
da sie to jakoś zrobić czy co
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 19:51, pingwinekbuli napisał:

ludzie ile patrze na różne trailery lub orazki ze spellforca widze że jednostki mają rózne
bronie np. robotniczka ma miecz i czary!!
da sie to jakoś zrobić czy co
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????]


Widzisz, na trailerach jest zwykle więcej, niż w samej grze. Właśnie trailery reklamują grę i czasem są mocno przesadzone.

I jeszcze jedno: reguła Smugglera (dopasowana do obecnych realiów)
"Każdy "?" powyżej 3 na końcu zdania = -3 IQ". Nie dość, że kłuje w oczy, to jeszcze nic do posta nie wnosi taka monstrualna ilość znaków zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:02, ginx2 napisał:

> ludzie ile patrze na różne trailery lub orazki ze spellforca widze że jednostki mają rózne

> bronie np. robotniczka ma miecz i czary!!
> da sie to jakoś zrobić czy co
> ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????]


Widzisz, na trailerach jest zwykle więcej, niż w samej grze. Właśnie trailery reklamują grę
i czasem są mocno przesadzone.

I jeszcze jedno: reguła Smugglera (dopasowana do obecnych realiów)
"Każdy "?" powyżej 3 na końcu zdania = -3 IQ". Nie dość, że kłuje w oczy, to jeszcze nic do
posta nie wnosi taka monstrualna ilość znaków zapytania.


no dobra ale na stronce podanej wyżej są screen shoty i też tam są zmienione bronie jak to wytłumaczyć >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko na początku mam znaleźć jakiegoś gościa w mieście w domu klasztornym i przekażac mu jakie sinformacje gdzie jest ten dom klasztorny??
2 pytanie: czemu w trakcie pierwszych misji w mieście sa zielone punkciki za zamkniętymi bramami na mapie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:51, albercik2005 napisał:

Mam pytanko na początku mam znaleźć jakiegoś gościa w mieście w domu klasztornym i przekażac
mu jakie sinformacje gdzie jest ten dom klasztorny??


Dnia 30.01.2007 o 21:51, albercik2005 napisał:

2 pytanie: czemu w trakcie pierwszych misji w mieście sa zielone punkciki za zamkniętymi bramami
na mapie??


Tak już po prostu jest...;) Oznacza to, że ktoś, lub coś za tą bramą się znajduje. Już nie pamiętam, czy budynki, czy ludzie bo dawno grałem w SpellForce - logiczne rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np. w Eloni w miescie elfów masz starszą druidkę, ona ma dwa kostury i czarną magie--->ja kiedys miałem taki numer: (ona jest na niebiesko czyli sojusz) i zaczęła zabijać moich rekrutów (2) zaklęciem trucizna, a jak nie miała many to podchodziła i waliła tym kosturem...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się ostatnio uśmiałem, gdy zobaczyłem, że sobowtóry stworzone zaklęciem Autoiluzja (magia umysłu - uroki) świetnie demolują budynki wroga. To chyba bug, ale przydatny dla adeptów tej dziedziny magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:41, kamel1234 napisał:

Jak doprowadzić do gry mistrzów w kryptach zegarowych?

Musisz najpierw wziąć zadanie od Tuomi w Empyrii, później zdobyć dla niej przedmioty w Kryptach Zegarowych, co w praktyce oznacza rozwiązanie wszystkich zagadek (jeśli zabijesz Xalabara przed wzięciem od niego klucza do labiryntu, to nic się już nie da zrobić). Po oddaniu jej tych rzeczy przeniesie się ona do Krypt, ty za nią i otworzą się drzwi do portalu do Mistrzowskiej Gry. Jeśli czytałeś wcześniejsze posty, to wiesz już, że tę grę można tylko zremisować, nie licz więc na żadną nagrodę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:00, Treant napisał:

Ale się ostatnio uśmiałem, gdy zobaczyłem, że sobowtóry stworzone zaklęciem Autoiluzja (magia
umysłu - uroki) świetnie demolują budynki wroga. To chyba bug, ale przydatny dla adeptów tej
dziedziny magii.


To jest przydatne ciężkozbrojnemu wojownikowi. 4 takie klony i Przeniesienie Życia daje ciekawy efekt: HP na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem nie z misjami a z samą grą: kupiłem Złotą Edycję gry i po włączeniu pokazuje się wpisz kod seryjny (gra głowna). Skąd go wziąć ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 12:48, radess napisał:

Skąd go wziąć ?????

Wewnątrz pudełka jest naklejka z numerami - sprawdź pod papierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest najlepszy sposób na przejście Wąwozu (The Gorge), bo nie daję sobie z nim rady ("Mniejszy kowal dusz" po zabiciu go wciąż się odradza, a "Czarne wieże" mnie zabijają)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się