Tablica osiągnięć


Lubiane posty

Showing content with the highest reputation since 21.01.2019 Wszystko

 1. 1 point
  nie no ja nie rozumiem jak ktoś kto grał w origins nie usnął z nudów podczas odysejii.
 2. 1 point
  Po latach znowu tu zajrzałem, bo szukałem wątku z konkursem na awatary, ale go usunęli. Szkoda, bo chciałem kilka sobie pobrać, Odnośnie tematu, to z aktualnego setu Winter 2019 spodobały mi się tylko 2 tytuły: Dororo i Mob100% 2nd season. Jak widzę tagi girls/harem/school/slice of life, to od razu skreślam. Praktycznie same takie gnioty aktualnie wychodzą.
 3. 1 point
  Nie chce nikogo tu obrażać, ale jak ktoś pisze takie rzeczy to ewidentnie jest osobą która z życiem na własny rachunek miał niewiele wspólnego. BTW ja również nosze się z zamiarem kupna plejaka, za dużo fajnych gier przechodzi mi koło nosa. No i zaczyna mnie denerwować cała otoczka związana z pc, a dokładnie ceny nowych podzespołów. Ciągle coś nowego, karty z generacji na generację coraz droższe, a nijak to się ma do progressu graficznego gier, który praktycznie nie istnieję. No i jakość gier na PC pozostawia wiele do życzenia ostatnimi czasy. Póki co kupiłem sobie pada na PC, co by zobaczyć czy idzie na tym grać i nie jest źle. W końcu jakoś trzeba zacząć
 4. 1 point
 5. 1 point
  Przecierz napisane jest, że jest i wersja na PC
 6. 1 point
  Chyba, że mu jeszcze rodzice dołożą, bo 2200 to kwota brutto...
 7. 1 point
  Jak żyjesz na garnuszku rodziców to faktycznie, po miesiącu pracy można sobie kupić plejaka
 8. 1 point
  Fakt ja tak zrobiłem przy PS4 wziąłem na premierę zapowiedziane gry miały być do miesiąca czasu. Potem jedna została całkiem skasowana dwie przesunięte o pół roku, a 4 z tych co mnie interesowały została wydana rok później. Te co wyszły mnie nie interesiły i 7 miechów konsola stała bo nie miałem w co grać. Ps5 zakupie dużo później gdy to co mnie kusi do kupna sprzętu na pewno wyjdzie :P.
 9. 1 point
  Aż specjalnie się zalogowałem, żeby wyrazić dezaprobatę odnośnie tego "NEWSA", trudno znaleźć w sieci portal bez żałosnych clickbate'ów...przez takie rzeczy na niektóre portale w ogóle przestałem wchodzić. Brakuje, żeby na gram były jeszcze nagłówki "Nie uwierzysz","Jak on to zrobił?" itp....DNO
 10. 1 point
  Gra wygląda całkiem nieźle, więc może przy okazji jakiejś promocji... Wyklinać, przeklinać, potępiać, krytykować, piętnować, opluwać, mieszać z błotem itp.
 11. 1 point
  Steam'owi przez najbliższe kilka lat nic nie grozi ze strony epic'owego sklepiku. To raczej GOG i inne małe sklepiki powinny się martwić.
 12. 1 point
  High tak jak konsole :) @CzystyHary44 Nie dało? To chyba graliśmy w różne wersje gier.
 13. 1 point
  Widać dużo sił włożyli w optymalizacje, chociaż w dobie gier z otwartym światem to te mniejsze lokacje u nich mogą ułatwiać parę spraw.
 14. 1 point
  Myślę, że możesz być bardziej spokojny niż o nowe fallouty. Jak powiedzieli twórcy to zadań pobocznych nie będzie jako takich tylko co najwyżej w jakiś ruinkach będzie coś trzeba podnieść i donieść do zlecającego. Latanie po mapie to zależy jak patrzeć, już w lastlight było parę takich większych przestrzeni czy obszarów i tam lubiłem sobie pograć. Pamiętam też, że gracze przy poprzednich częściach liczyli na więcej swobody - na wzór stalkera, to tu na pewno stalkerem nie jest ale swoboda jak najbardziej jest wyczuwalna. Modyfikacje broni to nie wiem jak dokładnie rozwiązali ale wątpię by doprowadzono do tego co było w F4 tj. latasz po mapie, zbierasz co popadnie aż wyczerpiesz limit, wracasz z tym i od nowa póki nie będziesz mieć na ulepszenie.
 15. 1 point
  Nie było mnie tu od baaaaaaaaaardzo dawna. I, niestety, emocje nadal są silne. Powiem wprost: Muradin mijasz się z prawdą. A prawda jest bolesna, po prostu ekipa gram.pl miała głęboko gdzieś całe community serwisu. Jednym z głównych winowajców takiego stanu rzeczy jest Lucas, który jako opiekun Moderatorów dużo bardziej był zainteresowany tym, żeby zrobić sobie zdjęcie z kolejnym piwkiem w pubie, a nie jakąś tam społecznością. Problemem było to, że z ekipy gram.pl wogóle nie było chęci rozmowy. Maile, telefony czy posty na tajnym forum pozostawały bez odpowiedzi. Kiedy serwis należał do CD Projektu, a ja zostałem Moderatorem sprawy wyglądały prosto i profesjonalnie. Pojawił się problem? Wystarczyło napisać maila albo zadzwonić i się go rozwiązywało. Czasem w późnych godzinach nocnych wchodziłem na forum, kilku zgłaszało użytkowników miało jakiś problem z dajmy na to ze statusem zamówienia Ważnej Wielkiej Premiery Growej to szedł SMS do odpowiedniej osoby i zaraz się znajdowało rozwiązanie. Wtedy włodarzom serwisu naprawdę zależało na profesjonalnej obsłudze i zmianach na lepsze. Nawet kilkakrotnie byliśmy zapraszani na spotkania w sprawie zmian. Później serwis stał się samodzielny i wykupiony przez Action SA. Od tego czasu zaczęła się równia pochyła w dół. Owszem na początku jeszcze kontakt jakiś był, ale z czasem coraz słabszy. W tym okresie jedyną osobą z ekipy, z którą dało się porozmawiać była Akne. I nadal często jej po nocach wysyłałem SMSy z informacją "coś w zamówieniach się popsuło", a pięć minut później była już na forum i gasiła pożar. Za to osoby odpowiedzialne za community... cóż, powiedzmy sobie szczerze, miały wszystko i wszystkich gdzieś. Dopiero jak w akcie desperacji wysyłałem maila do prezesa Action SA coś zaczęło się dziać i nagle okazało się, że pewne osoby w serwisie znają nawet mój numer telefonu i potrafią zadzwonić. Tyle, że to już nawet nie było gaszenie pożaru. Nie chce mi się rozpisywać o wszystkich problemach. Faktem jest, że po tylu latach nadal mam żal do włodarzy serwisu. Szczególnie o to, że najzwyczajniej w świecie wszystkie prośby o konstruktywną rozmowę i komunikację zostawały bez odpowiedzi.
 16. -1 points
  ale feelsy... dzisiaj mam dzien przegladania starych for - kiedyś dużo spędząłem czasu w internecie. gargulec też umarł, a szkoda bo obejrzałbym jakąś dobrą baję, ech w ogole wszyscy ludzie tutaj, ktorych kojarze z gadu gadu, chyba zaraz sie rozplyne
 17. -1 points
 18. -1 points
  To poszaleli przy 4K i 60fps... chociaż na 40 klatek licze. 
 19. -1 points
  Widzę ze post napisany tylko po to żeby pochwalić się chęcią kupienia nowej konsoli. Obecna kwota za PS4 pro plus gra jest śmiesznie niska. Może za darmo mieli by rozdawać ? Po drugie po co czytać niusy o PS5 jak sie chce kupić PS4 ? :)
 20. -1 points
  W 2019 roku, płaca minimalna ma wynosić 2220zł, czyli po miesiącu ciężkiej pracy można spokojnie sobie kupić PS4 pro. Co do niusów o PS5, to był taki żart górniczy (specyficzny w branży nie każdy rozumie). Każdy czyta co lubi . Nie mniej jednak Szanowny kolega w internecie od nie dawna chyba i dla tego rozumiem emocjonalne wypowiedzi na temat tego artykułu. Typowy clicbait, których masa w necie. Szef każe im pisać to piszą. Co rusz ktoś znany umarł w tytule artykułu a w tekście umarła, ale nadzieja itd. Pozdrawiam i życzę jak najszybszego uzbierania na konsolę. A potem kolejne miesiące zbierania pieniążków na gry :).
 21. -1 points
  Hej ! Trochę porobisz to się dorobisz. Ja kiedyś tez zbierałem na PS1 czy PSX długo, dzieci darły mordę z głodu, rachunki w plecy, żona się w domu wałkoniła itd. W końcu słonko wstało, dzieci wykopałem z domu, żonę zagoniłem do pracy. Teraz po opłatach lekko ponad dycha zostaje. Się ma to się teraz kupuje.