Zaloguj się, aby obserwować  
plushak90

Czy lubicie telenowele?

31 postów w tym temacie

Wiecie przyznam sie wam ze z zamilowaniem ogladam telenowele. Ale dopiero od mniejwiecej 70 odcinka bo wtedy sie w nich cos zaczyna dziac. Bardzo mi sie spodobała "Gorzka ZeMsta" a teraz zostalem usidlony przez "BarwyGrzechu". Czy wy lubicie telenowele? A moze wolicie bardziej "tasiemce" takie jak "Moda na Sukces" (przyznam sie ze to tez ogladam). Piszczie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


yyyy. to najgorsze co może być.
Złotopolscy-kiedyś fajne ale teraz jakies głupoty
Klan- Największa głpota jaka może być

Brazylijskie, argeńtyńskie to najwiękże pierdoły i głupoty na świecie
A te Barwy grzechu dajcie ludzie spokój jak na to patrze to mi siecos robi jak moji koledzy to ubustwaiją i to oglądają rownież ich matki to wymiotować mi sie chce. Ja kdo nich chodze to "WEJDź SOBIE DO POKOJU, MOZE OBEJRZYSZ Z NAMI BARWY GRZECHU"

BLE BLE BLE BLE BLE BLE LBLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami ogladam ale tylko nie ktore polskie wszystkie inne to syf ogladam bo mi sie nudzi albo naprawde ciekawy odcinek leci.Temat nie zaciekawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 14:19, liwuniek14 napisał:

Wiecie przyznam sie wam ze z zamilowaniem ogladam telenowele. Ale dopiero od mniejwiecej 70
odcinka bo wtedy sie w nich cos zaczyna dziac. Bardzo mi sie spodobała "Gorzka ZeMsta" a teraz
zostalem usidlony przez "BarwyGrzechu". Czy wy lubicie telenowele? A moze wolicie bardziej
"tasiemce" takie jak "Moda na Sukces" (przyznam sie ze to tez ogladam). Piszczie.


Niech Gwiazdy Cię strzegą!! Atra estrern ono theldium.... Czytałeś Dziedzictwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...mor''ranr lifa unin hjarta onr...

SOrki ze wczesniej nie odpisalem. Tak czytalem i bardzo mi sie podobało i nie moge sie doczekac na trzeci tom. O matko jak konczylem czytac NAJSTARSZEGO to nie moglem usiedziec w miejscu bo mnie tak z ksiazka nosilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tego badziewia, a najbardziej mnie denerwuje, jak siostra przychodzi i mówi mi abym zmienił kanał, bo ona musi obejżeć swoje telenowele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze telenowel ale czasami sie przydaja a przydają się wtedy gdy moja babcia o cos mnie poprosi tzn. kaze zrobic cos ciezkiego a jak zaczyna sie telenowela to zaraz jej przechodzi i nie musze sie przemeczac:)) A tak to nie nawidze telenowel:]

Ps. sorki za brak gdzie niegdzie polskich znakow moja klawiatura szwankuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie - nie ogladam tego kina grozy :P niestety gdzie bym nie pojechal to zawsze znajdzie sie ktos kto blokuje tv bo akurat jest 1250 odcinek jego ulubionego serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:01, Gibon91 napisał:

Nie nawidze telenowel polskich, brazylijskich, koreańskich ŻADNYCH


Telenowele to uzależnienie, pół zycia przed telewizorem i problemami "bohaterów". Ostatni coś na TVN''ie widziałem jak była zadyma bo jakaś laska spotkała się z jakimś gościem i w tym momencie widziała ich inna laska. Były zbliżenia na twarze i muzyka jak z horroru. Generalnie myślałem, że padne jak to widziałem.

A są koreańskie? Zapodaj jakimś tytułem jak znasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telenowele sa dla ludzi, którzy mają tak mało problemów, że potrzeba im drugiego życia z problemami by mogli się czymś zająć. To już lepiej takim zająć sie nawet a-fe.. polityką (lub zarabianiem pieniądzy).

ps. lub jednym i drugim, co polskim politykom wychodzi świetnie.
ps.2 Może jednak lepiej by niektórzy oglądali telenowele zamiast szkodzić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:11, liwuniek14 napisał:

...mor''ranr lifa unin hjarta onr...

SOrki ze wczesniej nie odpisalem. Tak czytalem i bardzo mi sie podobało i nie moge sie doczekac
na trzeci tom. O matko jak konczylem czytac NAJSTARSZEGO to nie moglem usiedziec w miejscu
bo mnie tak z ksiazka nosilo.

Dalej tego powitania nie pamiętam... Nie będę więcej pisał, bo to nie temat o ksiąźkach. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze masz racje z tym co piszesz ale j nie wiem dlaczego wszyscy sa tak zle do telenowel nastawieni. Owszem na poczatku kazdej nie ma nic ciekawego tylko "kocham cie" "jestes moim natchnieniem" i tak dalej. Ale jak sie cos zacznie dziac to to staje sie nawet fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować