Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon w złocie!

43 postów w tym temacie

YEEEEEEEEEE !!!! Toż to wspaniała wiadomość !!! tylko trochę szybko bo do premiery zostało ponad miesiąc ? hmmm ... Bloodborne trafiło do tłoczni 2 tygodnie prze premierą... hmmm... być może Redsi mają w planach sprzedaż na start na poziomie 3mln egzemplarzy :) ! Odliczam do premiery :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> YEEEEEEEEEE !!!! Toż to wspaniała wiadomość !!! tylko trochę szybko bo do premiery zostało
> ponad miesiąc ? hmmm ... Bloodborne trafiło do tłoczni 2 tygodnie prze premierą... hmmm...
> być może Redsi mają w planach sprzedaż na start na poziomie 3mln egzemplarzy :) ! Odliczam
> do premiery :))))

Moja rezerwacja gry w CDP.pl ma numer ponad 1 milion, więc można rzec, że milion już sprzedali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 15:29, Geralt_87_Wrocek napisał:

Bloodborne trafiło do tłoczni 2 tygodnie prze premierą...


Wiedźmin to nie gra na jedną platformę - w dodatku trafia do szerszego grona odbiorców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają czas pewnie do któregoś maja z wytłoczeniem wszystkich egzemplarzy w Polsce. Trzeba je później rozwozić po całym kraju i kurierów. Z drugiej strony myślałem, że już wcześniej skończyli pracę na Wiedźminem 3 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To będzie moja najdroższa gra, bo zamierzam kupić wersję, do której dołączają Xbox One

Nie rób błędu życie bo dałeś się skusić darmowym Wiedzminem - jak juz bierzesz "next gena" to łap za PS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > YEEEEEEEEEE !!!! Toż to wspaniała wiadomość !!! tylko trochę szybko bo do premiery
> zostało
> > ponad miesiąc ? hmmm ... Bloodborne trafiło do tłoczni 2 tygodnie prze premierą...
> hmmm...
> > być może Redsi mają w planach sprzedaż na start na poziomie 3mln egzemplarzy :)
> ! Odliczam
> > do premiery :))))
>
> Moja rezerwacja gry w CDP.pl ma numer ponad 1 milion, więc można rzec, że milion już
> sprzedali :P

UUUUU... ja zamawiałem grę na CDP.pl 8 kwietnia i mam nr. 736 tys. czyli w ponad tydzień sprzedali tylko na cdp.pl ponad 240 tys. .... coś czuję że obecny rekord chyba należący do Batelfield 4 ( w ilości sprzedanych gier w ciągu tyg. ) pęknie :) obecny rekord to coś około 4 - 5 mld. sztuk sprzedanych gier w tydzień ( na wszystkich platformach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To będzie moja najdroższa gra, bo zamierzam kupić wersję, do której dołączają Xbox
> One
>
> Nie rób błędu życie bo dałeś się skusić darmowym Wiedzminem - jak juz bierzesz "next
> gena" to łap za PS4

Spasuj z tymi uprzedzeniami, bo to do niczego nie prowadzi.

Obie konsole stoją u mnie równorzędnie i żadna z nich nie cierpi z jakiegokolwiek powodu. A wojenki o rozdzielczości zostawiam ludziom którzy ewidentnie mają za dużo czasu w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 16:06, Geralt_87_Wrocek napisał:

obecny rekord to
coś około 4 - 5 mld. sztuk sprzedanych gier w tydzień ( na wszystkich platformach )


Kurczę blaszka! Co to za gra, którą kupiła ponad połowa ludzkości w ciągu tygodnia? Niezły marketing musiał być pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojenki wojenkami, ale żeby każda praktycznie gra nie była wstanie ruszyć w 1080p na X1 o czymś jednak świadczy.
Zobaczmy czy optymalizacja dorówna GTA V ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam sie jaram .... ale czy wystarczy, ze zaczne swoja przygode od Wiedźmina 2? Bo "jedynka" jakos mi sie nie widzi zbytnio ... ksiazek tez raczej nie poczytam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum Wiedźmina to coś niesamowitego. Sam sagę przeczytałem ponad 3x wliczając również audiobooki. Gorąco polecam słuchowiska trzech pierwszych tomów i Sezon Burz. Możesz zagrać w drugą część śmiało. Jedynka trąci już niestety myszką. Albo chwyc audiobooki. Nie pożałujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 18:03, Amiga4ever napisał:

Uniwersum Wiedźmina to coś niesamowitego. Sam sagę przeczytałem ponad 3x wliczając również
audiobooki. Gorąco polecam słuchowiska trzech pierwszych tomów i Sezon Burz. Możesz
zagrać w drugą część śmiało. Jedynka trąci już niestety myszką. Albo chwyc audiobooki.
Nie pożałujesz ;)


Audiobooki juz usunęli z takiej audioteka.
Trąci myszką? Bez przesady, zresztą to nie fps tu fabuła i klimat stoją na pierwszym planie. Jak dla mnie fabularnie jedynka dużo lepsza a i klimat bardziej odpowiadał.

Co do tematu to wreszcie! Naczekał się czlowiek ale wreszcie jest skończona ;) pozostaje czekać do 19 maja😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować