Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 w połowie października?

148 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 15:41, cinus` napisał:

> A mi sie wydaje ze wyjdzie no poczatek 2007 !

masz ku temu konkretne powody czy to tylko przeczucie? bo jeśli to tylko Twoje przeczucie to
się narażasz na gniew wielu tysięcy polskich fanów Gothica 3 ;)
ja z kolei myślę, że wyjdzie jeszcze w tym roku i mam ku temu powody aby tak myśleć, gdyż materiały
do tłumaczenia CDPROJEKT już dostał jakiś czas temu i już zapewne ostro się wzięli za tłumaczenie
no i z tego co wiadomo sytacja jak z Nocą Kruka się napewno nie powtórzy, gdyż piranie przestali
współpracować z firmą (nia pamiętam już jaką) która była w głównej mierze odpowiedzialna za
opźnienia premiery Nocy Kruka w Polsce jak i na całym świecie.

Przecież to Jowood był winny opóźnionej premiery GII:NK w Polsce i na świecie. A przecież JoWood nadal jest wydawcą GIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już , to już nie może być, a ja jeszcze kompa ne wymienilem, a jak nie zdaże, a jak nie zdąże???!!!! Muszę w to zagrać nie ma głupich, ach zwariuje, tak z nienacka człowieka zaskakują, a ja myślałem że mam czas. Ehh to co mi pozostaje, czas zbierać kaske po rodzinie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że mam wymianę kompa\''.''/ To bedzie pentium 4 3.0 geforce 6800 gs 512mb 256bit i 2Giga RAM''u(jupi)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że premiera polskiej wersji gry G2:NK była pierwszą zagraniczną i wydaje mi się, że u nas spolszczona wersja będzie b. szybko i najpóźniej w grudniu wyjdzie, jakby dobrze poszło to nawet jeszcze w listopadzie. I jak coś dla optymalnego grania w Gothic 3 trzeba mieć procek 3Ghz+ i 2 GB RAM :) (przeczytałem to w gazetce Extra Gra, tej od CDP), ale na procku 2Ghz i 512 MB RAM gra powinna w miarę ok na niskich chodzić. I żeby nie było gadania o jakichś premierach polskich za rok, bo to się by nie opłacało i dla CDP, i dla Pirahni, a szczególnie taka późna premiera nie zadowoli graczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze kolega wysej przesadził z RAM''em.Jeśli do Crysis jest zalecane 1,5 to do Gothica 3 powinno spoko 1GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na JoWood nie zdążyli jeszcze pewnie uaktualnić... Czyli okazuje się, że te informacje o premierze 13 października były pradziwe. Przynajmniej jeśli chodzi o miesiąć. Co do dokładnego dnia wydania, to się jeszcze zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy, czy rzeczywiście będzie G3 13.10 czy nie?? Znając opóźnienia JoWood, może nacieszymy sie grąa dopero w 2007 ?? ;(;( No ale nie chce zapeszać, jesli bedzie w tym roku to będzie spox ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi Gothic 1 i 2 chodziłą na maksa w detalach idealnie to wiec myśle ze Gothic 3 pójdzie na średnich. Zmienie se Karte graficznai dokupie se ram bo mam 512 i se dokupie drugie 512 do bede miec 1gb a karte G5200 zmienie sobie na 7300 i bedzie chulac bo procek mam dobru AMD 2500+.
Rodzice mi kupiana urodziny uzbierma toszeczke kasy reszta dadząmi rodzice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 11:48, Filip92 napisał:

Mi Gothic 1 i 2 chodziłą na maksa w detalach idealnie to wiec myśle ze Gothic 3 pójdzie na
średnich. Zmienie se Karte graficznai dokupie se ram bo mam 512 i se dokupie drugie 512 do
bede miec 1gb a karte G5200 zmienie sobie na 7300 i bedzie chulac bo procek mam dobru AMD 2500+.


a ja piewsze sobie sciagne demo. Bede grał na najniższych detalach, zeby chodziło o wydajnosc. Jak pojdzie dobrze, to se kupie EK :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 11:52, nadol91 napisał:

> Mi Gothic 1 i 2 chodziłą na maksa w detalach idealnie to wiec myśle ze Gothic 3 pójdzie
na
> średnich. Zmienie se Karte graficznai dokupie se ram bo mam 512 i se dokupie drugie 512
do
> bede miec 1gb a karte G5200 zmienie sobie na 7300 i bedzie chulac bo procek mam dobru
AMD 2500+.

a ja piewsze sobie sciagne demo. Bede grał na najniższych detalach, zeby chodziło o wydajnosc.
Jak pojdzie dobrze, to se kupie EK :D:D

A jest juz demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 11:54, Elwro napisał:

A w ogole bedzie demo?

mysle że tam, mam nadzieje że niebawem, no bo wkoncu musze zobaczyc jak to wyglada, przecierz nie ku[oie gry i sie okaze ze cos nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować