Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 w połowie października?

148 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 11:59, nadol91 napisał:

mysle że tam, mam nadzieje że niebawem, no bo wkoncu musze zobaczyc jak to wyglada, przecierz
nie ku[oie gry i sie okaze ze cos nie tak??

Jasne, ja tez bym chcial demo, ale np. taki Oblivion dema nie mial i nie bedzie mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wymienię se kartę graficzną... no tylko musze kasę pozbieraćbo chce już mieć coś porządnego (GF 7800GS), żeby mi na trochę starczyło, ale jeśli G III wyjdzie wcześniej niż se uzbieram, to na średnich powinno mi pójść.
Apropo dema, to marne szanse, bo GII i GII & NK nie posiadało takowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 20:26, Kodi127 napisał:

Ja tam wymienię se kartę graficzną... no tylko musze kasę pozbieraćbo chce już mieć coś porządnego
(GF 7800GS), żeby mi na trochę starczyło, ale jeśli G III wyjdzie wcześniej niż se uzbieram,
to na średnich powinno mi pójść.
Apropo dema, to marne szanse, bo GII i GII & NK nie posiadało takowego.


Demo będzie na 100%, twórcy (Piranha Bytes) już o tym mówili . A Gothic i Gothic 2 miały swoje dema i to w różnych wersjach językowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 21:21, witos92 napisał:

Powiedzcie czy pójdie mi Gothic III na Sempronie 1.8 GHz, 512 RAM, Radeonie 9200SE - 128 MB
!!


Na 90% nie pójdzie. Masz za słaby procesor i kartę graficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 21:21, witos92 napisał:

Powiedzcie czy pójdie mi Gothic III na Sempronie 1.8 GHz, 512 RAM, Radeonie 9200SE - 128 MB
!!


dobra wiadomość ,pójdzie ci ale lepiej przygotuj gaśnice i ciekly azot bo ci komp rypnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:22, ferplaymen napisał:

mam kompa
kartę graficzną nividia GeForce FX 5200
procesor AMD DURON
512 MB ram
1,20GHz
Cz gothic 3 mi pujdzie

nie pójdzie ci masz a słaby procek i grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 21:06, pinu? napisał:

> mam kompa
> kartę graficzną nividia GeForce FX 5200
> procesor AMD DURON
> 512 MB ram
> 1,20GHz
> Cz gothic 3 mi pujdzie
nie pójdzie ci masz a słaby procek i grafę.


moim zdaniem mu pojdzie... z tymi wymaganiami tak jest.. nigdy nie widzialem wymagan ktore sa prawdziwe :)
zawsze mozna grac na gorszym procku itp ale i tak nie haczy ;)
te wymagania sa wygorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK TO JA TEŻ COŚ OD SIEBIE
WYMAGONIA CO DO GOTHICA 3 CAŁY CZAS SIE ZMIENIAJĄ WIĘC CIĘŻKO OKREŚLIC NA JAKIM KOMPIE DOBRZE BĘDZIE DZIAŁAĆ JA JUŻ TERAZ ZMIENIŁEM KOMPA I JUŻ SZYKUJE JEGO RENOWACJE NARAZIE MAM TAKI:

PROC. INTEL PENTIUM D 3,0 GHZ
NVIDIA GEFORCE 7600 GS
1 GB RAM

A MAM JESZCZE ZAMIAR DOKUPIĆ 1GB RAMU I JESZCZE JEDNĄ KARTE GRAFICZNĄ NVIDIA GEFORCE 7600 GS ŻEBY DZIAŁAŁO W DUALU

JAK MYŚLICIE PUJDZIE MI NA NAJWIĘKSZYCH??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy GeForce 3 i możesz grać! Oczywiście zapomnij o max detalach i wszelkich wodotryskach ale gra ci pójdzie. Wystarczy dowolna karta z obsługą Pixel Shaderów! I przestańcie zadawać te durne pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie pisze duzemi literami zeby wszyscy widzieli.

Kazdemu pojdzie gothic 3 jesli jego karta obsługuje Pixel Shader, mam procka minimum 1.3 Ghz, 512ram.

Pójdzie wszystko tylko trzeba też zapomniec o max detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wyjątkiem GF 4MX ;) a propo ludzie mniej komputera a więcej ortografii - pisze się pÓjdzie 3 osoby zapytały czy pujdzie ... dobrze, że gra będzie zlokalizowana bo skoro nie znają swojego języka co dopiero mówić o obcym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 20:45, Filip92 napisał:

Specjalnie pisze duzemi literami zeby wszyscy widzieli.

Kazdemu pojdzie gothic 3 jesli jego karta obsługuje Pixel Shader, mam procka minimum 1.3 Ghz,
512ram.

Pójdzie wszystko tylko trzeba też zapomniec o max detalach



Z jednym się nie zgodzę. Na procesorze 1.3 GHz Gothic 3 NA PEWNO nie pójdzie. Trzeba mieć procek minimum 2GHz. Nawet na gram.pl tak jest napisane: http://www.gram.pl/gra.asp?id=287

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 21:44, Filip92 napisał:

Ty chyba żartujesz 2ghz. Procesro w grach nie jest wązny. Czytałeme ze minimalny procek to
Athlon 2000+ czyli ok. 1.2Ghz


To prawda, jednak pisząc, że potrzebny jest procesor 1.3 GHz możesz wprowadzić w błąd osoby, które maja Pentium 1.3 GHz i pomyslą, że Gothic 3 im pójdzie. Dlatego lepiej napisać, że potrzeba procesora o mocy takiej, jak Pentium 4 2GHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować