Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein: The Old Blood - recenzja

18 postów w tym temacie

Grzegorz Ornoch

Wolfenstein: The New Order wydany w ubiegłym roku pozytywnie zaskoczył bardzo wielu graczy. Podejrzewam, że i sami twórcy byli także nieco zdumieni sukcesem swojej produkcji, choć oczywiście nie brakowało także i chłodnych recenzji. Rok po premierze debiutanckiej strzelanki od MachineGames dostajemy doń dodatek.

Przeczytaj cały tekst "Wolfenstein: The Old Blood - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W wyniku działań herr Schabbs..."
Powinno być Frau Schabbs, Herr to forma grzecznościowa dla mężczyzny. Jednak lata nauki niemieckiego na coś się przydały :) Ogólnie zgadzam się z recenzją i oby więcej takich DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "W wyniku działań herr Schabbs..."
> Powinno być Frau Schabbs, Herr to forma grzecznościowa dla mężczyzny. Jednak lata nauki
> niemieckiego na coś się przydały :) Ogólnie zgadzam się z recenzją i oby więcej takich
> DLC.

A widzisz, dobrze, że ktoś uważał na zajęciach. :) Dzięki za poprawkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja OK - nic dodać nic ująć. Pewnie bym się skusił, gdyby nie to, że właśnie jestem po GTA V i czekam na Dziki Gon… Jak tu w ogóle pracować? Rodziną się zająć trzeba… Na urlop wyskoczyć... Oj… Za dużo szczęścia na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że dodatek nie dotarł na poprzednią generację. Podstawkę udało się przenieść wstecz, czyżby słabe wyniki sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oceniam gra na mocną 8-8,5 Bardzo dobry FPS w staro-nowym stylu. Bez większych zarzutów z duża dozą humoru. Moim zdaniem wystarczająca ilość Blazkowicza w Blazkowiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 22:52, MartivaR napisał:

Ale w podstawce było więcej i lepiej. ;)


Wiecej - na pewno, lepiej? Wg mnie nie. Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ale w podstawce było więcej i lepiej. ;)
>
> Wiecej - na pewno, lepiej? Wg mnie nie. Kwestia gustu.

Dla mnie to zawsze był jedynie milczący zabijaka jak chociażby w RTCW. Więcej tutaj nie wymagam :) A te wszystkie wstawki filozoficzne nie do końca mnie przekonały. Za bardzo to wszystko się ckliwe stało pod koniec TNO i to był mój jedyny zarzut do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że zrobiliście recenzję wersji na Xbox One - właśnie nad takową się zastanawiam.

Po pierwsze - ktoś wie dlaczego ta gra jest taka ''tania''? Jak na samodzielny dodatek i to na konsolę, 70zł to naprawdę mało.

Grzegorzu, jak z samą optymalizacją gry na XONE i jakością obrazu - jest full hd czy oszukane full hd? Pytam bo nic o tym nie wspomniałeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Świetnie, że zrobiliście recenzję wersji na Xbox One - właśnie nad takową się zastanawiam.
>
> Po pierwsze - ktoś wie dlaczego ta gra jest taka ''tania''? Jak na samodzielny dodatek
> i to na konsolę, 70zł to naprawdę mało.

Hm, pewnie wydawca stwierdził na którymś ze spotkań:

- Hej Dżon, może by tak przestać robić ludzi w balona i wycenić dodatek normalnie?
- Wiesz Dżim, lubię twoje szalone pomysły, ale to chyba przesada...
- Spróbujmy, najwyżej ludzie nas pojadą, że gra jest zbyt tania.
- [I Dżim nacisnął korporacyjny guzik ustalania ceny i nastała uczciwa cena za dodatek do gry]

Ok, nie mogłem się powstrzymać. ;) A tak serio to moim zdaniem jest to mniej więcej połowa ceny premierowej podstawowej gry, zaś dodatek stanowi właśnie takie ''pół gry'', bo zawartości ma mniej więcej o połowę mniej od TNO. Może ktoś w końcu odnalazł rozum w głowie. :) Kto ich tam wie...

>
> Grzegorzu, jak z samą optymalizacją gry na XONE i jakością obrazu - jest full hd czy
> oszukane full hd? Pytam bo nic o tym nie wspomniałeś :-)

Niestety muszę Cię rozczarować, bo do recenzji otrzymaliśmy egzemplarz na PS4. W tekście źle przypisała się ramka z podsumowaniem i pudełko - z winy naszego ułomnego systemu. Poprosiłem już programistę o naprawienie błędu, jak dobrze pójdzie, do czerwca się uda. :P

Co do optymalizacji, działania i wyglądu to powiem tak: gra wygląda bardzo ładnie i działa bez zarzutu od początku do końca. Nie jestem internetowym ''spinaczem'' liczącym cyferki, zależy mi przede wszystkim na dobrej zabawie, a tej Wolf dostarcza na każdej platformie tyle samo. :) Jak Ci się podobało TNO, to śmiało bierz - będziesz się dobrze bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka świetna, dodatek widzę rownież trzyma wysoki poziom i po super klimatycznym zwiastunie The Old Blood to zakup obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować