Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tom Clancy`s The Division - Ubisoft wzywa kolejne posiłki

7 postów w tym temacie

Pomyśleć że ta gra miała być wydana prawie po starcie Ps4. Prace chyba ich troszkę przerosły jak nie przesunięcie premiery to dodatkowe ludki do pracy. Mam nadzieje że tej gry nie zwala bo dobrze z niej rokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie taki sam gniot jak Destiny albo i gorzej. Skąd ta pewność? Przesuwane non stop premiery, założenia gry (gdzie to naprawdę nie będzie MMO, tylko udaje) i ZERO materiałów. Od dawna widzimy ciągle ten sam filmik w tej samej lokacji.

Ja to widzę już jako regułę dzisiaj. Jeżeli producent aż do znudzenia atakuje nowymi materiałami to znaczy że jest pewny swojej gry. Świetnym przykładem było Inquisition, Batman, nasz rodzimy Wiesiek i kupę innych dobrych gier.

Jeżeli gra jest do kitu to w zasadzie cicho sza i ten sam materiał promocyjny albo jego brak. Zanotowałem ostatnio 2 znaczące wyjątki od tej reguły. Wspomniane już destiny które... serwowało materiały z DLC które wychodzą długie miesiące po premierze gry i Alien od Gearbox który miał filmik zamiast gameplayu a na premierze jakąś kupę dali. Pomijam Watchdogs Ubisoftu który w ogóle nie wyglądał jak na materiałach promo. Nie zdziwie się jak to samo zrobią z Division.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować