Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

Ulubiony bohater z gier

477 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 12:24, tread71 napisał:

-Arhthas z Warcrafta III



A tak z ciekawości zapytam: Arthas zły czy dobry... właściwe to nigdy nie było dobrego. Chodzi mi o to czy ten lepszy, czy ten gorszy?

Moja ulubiona postać to Thrall (nie wiem czy dobrze napisałem), też z W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 20:05, rob006 napisał:

Moja ulubiona postać to Thrall (nie wiem czy dobrze napisałem), też z W3.


skoro nie wiesz czy dobrze napisałeś, to jakim prawem jest to twój ulubiony bohater? nie rozumiem - ja na przykład imię Księcia Persji (czyli: Książę Persji :)) potrafię wysikać na śniegu z zamkniętymi oczami - dla mnie jest jakimś nieporozumieniem lubić jakiegoś bohatera nie wiedząc, jak on sie nazywa... (wyjątkiem są wszelcy Bezimienni)

wolę gorszego Arthasa - za jego "zajmuję twe miejsce, Ojcze"

PS. pisze sie Thrall - więc daruj sobie gadkę z "nie wiem jak sie pisze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, u mnie niestety musi być to bohaterka ^^
Tifa z FF VII - jakoś że tak powiem, Aeris do mnie nigdy nie przemawiała. Tifa miała dużo bardziej zdecydowany i jednak poważniejszy charakter, łatwiej też mogłem zrozumieć jej motywację. Wprawdzie nie ''zakochałem'' się w niej jak to w kilku już postaciach z mangi się zdarzyło, ale i tak, no, uwielbiam ją :)
Honorowe wyróżnienie dla komputera pokładowego głównego bohatera z gry Aquanox - to jedyna chyba gra, gdzie ekran Loading oglądałem z przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 20:09, Azrathel napisał:

skoro nie wiesz czy dobrze napisałeś, to jakim prawem jest to twój ulubiony bohater? nie rozumiem
- ja na przykład imię Księcia Persji (czyli: Książę Persji :)) potrafię wysikać na śniegu z
zamkniętymi oczami - dla mnie jest jakimś nieporozumieniem lubić jakiegoś bohatera nie wiedząc,
jak on sie nazywa... (wyjątkiem są wszelcy Bezimienni)


Swojego bohatera lubię za to kim jest a nie jak się nazywa. W końcu Niewolnik to nie imie dla przywódcy orków.

Dnia 07.11.2006 o 20:09, Azrathel napisał:

PS. pisze sie Thrall - więc daruj sobie gadkę z "nie wiem jak sie pisze" :)


Po prostu nie bylem pewien. Gdybym napisał źle imie mojego ulubionego bohatera to dopiero byłaby wpadka.

Dnia 07.11.2006 o 20:09, Azrathel napisał:

wolę gorszego Arthasa - za jego "zajmuję twe miejsce, Ojcze"


Ja też wolę gorszego. Był bardziej pewny siebie. Poza tym miał fajniejsze ciuchy. Nie podobała mi się tylko krowa na której jeździł;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione postacie to:
1. Bezimienny (Gothic)
2. Tommy Angelo (Mafia)
3. Max Payne (Max Payne)
4. Milten ( Gothic)
5. Xardas (Gothic)
6. Steve Caballero ( Tony Hawk''s Pro Skater 4)
7. Codename 47 (Hitman)
8. Diego (Gothic)
9. Lee (Gothic)
10. Alma (dziewczynka Z FEARa) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:47, tread71 napisał:

W tej nieidealistycznej i bardziej ponurej wersji ,ale jeszcze nie nieumarłej :P


To znaczy w której? Dla mnie to on na początku był wesoły i idealistyczny. Później ponury i idealistyczny. A później już tylko nieumarły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:09, tread71 napisał:

W wersji ,która wzięła sprawy w swoje okrwawione ręce i z gracją zaszlachtowała ojca ,żeby
przejąć władzę :D

Myślałem, że wtedy był już nieumarłym. Miał taką fajna zbroję, a ci dwaj kolesie z jego eskorty na pewno nie byli palladynami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:22, tread71 napisał:

Nie . Stoczył się dopiero po wstąpieniu na tron :)


Według mnie po wstąpieniu na tron Arthas przestał istnieć. Stał się tylko ciałem prawdziwego władcy nieumarłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuuch... powiało metaforą..
szczerze powiedziawszy - nie wiem co sie stało z Arthasem po wstąpieniu na tron - bo we Frozen Throne''a nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:28, Azrathel napisał:

uuuch... powiało metaforą..
szczerze powiedziawszy - nie wiem co sie stało z Arthasem po wstąpieniu na tron - bo we Frozen
Throne''a nie grałem...


Zależy,czy chcesz wiedzieć...


Jeśli nie,to nie czytaj dalej...

A jeśli tak,to SPOILER,ulubieniec wszystkich:) - Arthas połączył się w jedno z Ner''zhulem i stał się nowym Królem Liszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezimienny z Gothiców - za jego gadkę, charyzmatyczność, poczucie humoru... A przede wszystkim za to, że zapewnił mi tak wiele wspaniałej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować