Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MMO Blade & Soul ukaże się w Europie i Ameryce Północnej jeszcze w tym roku

6 postów w tym temacie

Hmmm, wygląda jak typowe, grindowe MMO. Pamiętam, że przed premierą GW2 ta gra zdumiewała grafiką. Teraz ta grafika wygląda gorzej od Guild Wars 2. Czym więc Blade & Soul wyróżnia się teraz i dlaczego warto zagrać? Podpowie ktoś? :) Na screenach wygląda dosyć przyjemnie i może bym zagrał, ale to niewiele by zawojować rynek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest całkiem przyjemna, to mogę powiedzieć po grze na ruskim serwerze ;P. Grind występuje w grze, ale nie ten znany nam, azjatycki - zabijaj miliardy stworów aby wbić lvl, tylko zwykły z wykonywania misji. Wiadomo, misje oczywiście dotyczą zabijania stworów, ale za zadania jest o wiele więcej exp.
Ogólnie, z tego co się interesowałem tematem. Premiera gry na zachodzie jest tak odwleczona w czasie, ponieważ była przerabiana, aby było w niej jak najmniej bezmyślnego azjatyckiego grindu :).
W GW2 grałem tylko w betę, więc się nie wypowiem, ale B&S wygląda bardzo ładnie i stwierdzenie, że grafika jest przestarzała jest jak strzał (lub strzała) w kolano dla osoby wygłaszającej takie opinie ;)
Sama w sobie ma też ciekawy system ulepszania broni. Startowego sprzętu używa się na prawdę długo, pod warunkiem, że się go cały czas ulepsza - a ulepsza się na pewno, bo aby "wykuć" coraz silniejsze bronie, zazwyczaj trzeba mieć też te słabsze, które zdobywało się parę lvli wcześniej. Także dopiero jakoś w okolicach 30+ lvlu (o ile dobrze pamiętam) zmieniłem ulepszaną broń z początku gry na coś zupełnie innego. Strój postaci to też coś genialnego, ponieważ w tej grze nie istnieje coś takiego jak zbroja. Strój służy tylko i wyłącznie do wyglądu. Są oczywiście specjalne stroje, np. zabójców i strażników, które umożliwiają walkę między tymi dwoma "frakcjami" nawet w mieście i bez wyzywania kogoś do walki. Po prostu podbiegasz i bijesz! Walki z bossami też są fajne, ale nie chce mi się już pisać bo i tak za długi tekst wyszedł i nikt tego nie przeczyta ;).

W każdym razie ja czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę takie prawdziwe mmorpg gdzie można zostać właśnie taką "corupted and evil" frakcją, której zadaniem jest niesienie chaosu, zniszczenia i mordowania wsi bronionych przez "ultra, glory heroes of light".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś się dzieje, już obserwuję to mmo od jakiegoś pół roku, bo mam chrapkę na mmo od dłuższego czasu, a to się zapowiada super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować