Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe gameplaye z Overwatch

10 postów w tym temacie

Jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony, Blizzard ostatnio ma trochę wpadek na koncie, między innymi Heroes of the Storm, które nie porywa czy wtopę z Heart of the Swarm, które w ogóle nie stara się dorównać poziomem Wings of Liberty. Ma też kapitalne Hearthstone, najlepszą ich grę od czasów WoL-a oraz najlepszego WarCrafta od The Frozen Throne.

Mimo wszystko Overwatch budzi sympatię i być może okaże się bardzo fajne, a nawet super, może jednak stać się takim HotS-em - czyli sympatyczną gierką, która nudzi po paru sesyjkach i nie przyciąga na dłużej.

Liczę też na to, że Legacy of the Void nie tylko będzie lepsze od Swarma, ale będzie naprawdę świetne - i tak się zapowiada. Ale nie chcę się też przeliczyć.

Co do gameplayów z Overwatch - wieją nudą, ale w końcu tak jest z grami, że oglądanie jak ktoś gra może być koszmarnie nudne, ale sama gra niesamowicie frajdogenna. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do gameplayów z Overwatch - wieją nudą, ale w końcu tak jest z grami, że oglądanie
> jak ktoś gra może być koszmarnie nudne, ale sama gra niesamowicie frajdogenna. Prawda?

Pierwsze słysze o takim stwierdzeniu, jeżeli jest to oficjalny gameplay, powinien pokazać tyle ile można.

Overwatch w moich oczach to spowolniony Dirty Bomb w jakimś zmyślonym uniwersum kosmicznym. Jak ktoś nie lubi gier gdzie ważny jest refleks, to pewnie będą grać w tego overwatcha, a tym bardziej będą nerdzić fanboye blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony, Blizzard ostatnio ma trochę wpadek na koncie,
> między innymi Heroes of the Storm, które nie porywa czy wtopę z Heart of the Swarm, które
> w ogóle nie stara się dorównać poziomem Wings of Liberty. Ma też kapitalne Hearthstone,
> najlepszą ich grę od czasów WoL-a oraz najlepszego WarCrafta od The Frozen Throne.
>
Teraz to jest już Activision Blizzard z tego co zauważyłem, a że ten pierwszy ma sporo udziałów wykupionych w Blizzardzie to gry są też robione pod ich dyktando. Przykładem jest WoD ciuchy się zdobywa za szybko, robienie rzeczy nie opłacalne. Po wejściu do dranoru w 10-15 minut przykładowo zrobisz profesję z blacksmita, juvelcrafting czy engineringu od 0 do 700. Powinno to zając od początku z 1-3 dni ciężkiej farmy zależy od człowieka a na luzie z tydzień - dwa, ale cóż grę trzeba upraszczać. Questy 3 osobowe zrobisz sam bez pomocy. Gra z dobrym potencjałem traci przez takie pierdoły urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matko boska to napewno jest od blizzarda gniot i to mega jak na razie odwołali Project Titan by wydac polecą głowy po klapie tej produkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 23:04, Kaerobani napisał:

Jestem coraz bardziej sceptycznie nastawiony, Blizzard ostatnio ma trochę wpadek na koncie,
między innymi Heroes of the Storm, które nie porywa czy wtopę z Heart of the Swarm, które
w ogóle nie stara się dorównać poziomem Wings of Liberty. Ma też kapitalne Hearthstone,
najlepszą ich grę od czasów WoL-a oraz najlepszego WarCrafta od The Frozen Throne.


Oczywiście - wtopą można nazwać to, że Blizzard przespał moment na wypuszczenie własnej MOBA. Przecież mogli wziąć pod swoje skrzydła człowieka odpowiedzialnego za Dotę i już byłby sukces murowany. Ale nie uważam, że Heroes of the Storm jest wpadką Blizza. To nadal dobra gra, która swoją niszę już znajduje i z każdym kolejnym patchem staje się coraz ciekawsza. Nawet bym powiedział, że otwarta beta pomogła w urozmaiceniu rozgrywki, bo często pojawiają się jakieś "egzotyczne" taktyki, które działają.

Natomiast co do Heart of the Swarm - to faktycznie jest wpadka. Może nie pod kątem multiplayera, ale na pewno kampania Zergów miała o wiele większy potencjał, który mógł zostać wykorzystany. Nie wiem co oni wymyślą w przypadku Legacy of the Void, z pewnością ten dodatek także kupię. Być może nawet w kolekcjonerce, bo sobie powiedziałem dawno temu, że chciałbym mieć część protosską w bogatszym wydaniu. Na pewno musi być o wiele lepsze od HotS. Czy tak będzie dowiemy się za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować