Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona trafiło na PS3, PS4 i Xboksa 360

24 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2015 o 19:37, LaplaceNoMa napisał:

> I teraz porównać Dragon Age do Wiedźmina 3-przepaść.
Po co niby? Dla shitstormu?


Dlatego,ze to ten sam gatunek, a aktualnie większość z nas gra w W3. Porównanie nasunie się samo i mimowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z konsolami nie mam nic wspólnego więc dla mnie to trochę dziwne, ale dlaczego na PS jest 1/3 drożej?

PS. Wiedźmin wcale nie jest taki cudownie rewelacyjny, mnie DA:I bardziej się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 20:26, PrinceLaCroix napisał:

a aktualnie większość z nas gra w W3

Yhm.
Większość "czego"? A może w Skyrima? XD

Dnia 28.05.2015 o 20:26, PrinceLaCroix napisał:

Porównanie nasunie się samo i mimowolnie.

Jasne, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I teraz porównać Dragon Age do Wiedźmina 3-przepaść.

A tobie ktoś płaci za te "porównania", czy co? Zawsze wydawało mi się, że im więcej dobrych gier, tym lepiej dla graczy, ale najwyraźniej jestem w błędzie i w dzisiejszych czasach przyjemność czerpie się nie z grania, ale z hejtowania. :) Swoją drogą, ciekawe, co tam u dark_mastera słychać? Coś strasznie przycichł ostatnimi czasy.

PS. A Wiedźmin i tak rządzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram w Skyrima na modach graficznych i dlc. A właściwie to grałbym, gdyby nie sesja. Póki co zacząłem i jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi, którzy są erpegowcami i grają we wszystko, co jest przynajmniej solidne i zowie się "RPG". Możesz mówić, że większość gra w tej chwili w Skyrima, Baldur''s Gate czy innego starocia, ale trollujesz jak cholera. Po pozytywnym szoku, jaki serwuje nam W3 i mega jakości tej gry ciężko jest się ponownie przestawić na takiego Dragon Age''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok to serwuje W3 swoim nie dopracowaniem, podstawowe rzeczy leza i kwicza. Chetnie kupie dlc do Dragon Age, moze w tym czasie cdp cos naprawi w Wiesku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 00:34, PrinceLaCroix napisał:

Większość ludzi, którzy są erpegowcami i grają we wszystko, co jest przynajmniej solidne i zowie się "RPG"

Tak i o dziwo to *ja* (w sensie Ty) mam się znajdować w tym jakże doborowym towarzystwie :)

Dnia 29.05.2015 o 00:34, PrinceLaCroix napisał:

czy innego starocia, ale trollujesz jak cholera.

No tak bo jak Ty porównasz aktualną premierę z grą która premierę miała pół roku temu, to to nie jest troll :)

Dnia 29.05.2015 o 00:34, PrinceLaCroix napisał:

Po pozytywnym szoku, jaki serwuje nam W3 i mega jakości tej gry ciężko jest się
ponownie przestawić na takiego Dragon Age''a.

Tak i nawet nie potrafisz napisać paru konstruktywnych zdań mogących tę jakość opisać.
Po prostu epic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą informacją może być to, że w przypadku tego DLC obowiązuje tzw. cross-buy.
Oznacza to, że jeśli ktoś kupi Jaws of Hakkon na PS3 lub X360 to również otrzyma ten dodatek za darmo, gdy postanowi grać w DA:I na PS4 i XONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szok to serwuje W3 swoim nie dopracowaniem, podstawowe rzeczy leza i kwicza. Chetnie
> kupie dlc do Dragon Age, moze w tym czasie cdp cos naprawi w Wiesku.

Coś czuję, że nie spędziłeś z tą grą zbyt wiele czasu. Poza trochę kulawym sterowaniem i czasami średnimi animacjami nie zauważyłem większego niedopracowania u podstaw. Gram już ponad 80 godzin w zasadzie bez bugów. :)

Co do dodatku. Pewnie w niego w końcu zagram gdy najdzie mnie ochota na single player MMO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 11:54, Skomik napisał:

> Szok to serwuje W3 swoim nie dopracowaniem, podstawowe rzeczy leza i kwicza. Chetnie

> kupie dlc do Dragon Age, moze w tym czasie cdp cos naprawi w Wiesku.

Coś czuję, że nie spędziłeś z tą grą zbyt wiele czasu. Poza trochę kulawym sterowaniem
i czasami średnimi animacjami nie zauważyłem większego niedopracowania u podstaw. Gram
już ponad 80 godzin w zasadzie bez bugów. :)


Wedlug licznika w grze mam przegrane ponad 4 dni. Jest masa bledow ktore wymienialem w temacie W3. Nawet pomysl na przeplatanie sie questow nie wyszedl grze na dobre, bo jak wykonasz je w zlej kolejnosci to gra potrafi sie tak zbugowac ze nie bedziesz mogl skonczyc zadania glownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dlatego czas jest w przypadku tak dużych tytułów najważniejszy, im później zagrasz tym mniej błędów uświadczysz. Tutaj nie ma się co łudzić, tak wygląda większość gier tego kalibru zaraz po premierze - trochę już grasz więc powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że warto uzbroić się w cierpliwość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2015 o 12:30, Shinigami napisał:

że warto uzbroić się w cierpliwość :P


Dlatego napisalem wyzej w pierwszym poscie ze pogram sobie w dlc do DA, zeby poczekac az polataja Wiedzmina 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...Nawet pomysl na przeplatanie sie questow nie wyszedl grze na dobre, bo
> jak wykonasz je w zlej kolejnosci to gra potrafi sie tak zbugowac ze nie bedziesz mogl
> skonczyc zadania glownego.

Jeśli zabijesz kurę by ugotować rosół na obiad, zanim zniesie ona jajka, to jajecznicy na kolację już nie zrobisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 14:01, 2ql napisał:

Jeśli zabijesz kurę by ugotować rosół na obiad, zanim zniesie ona jajka, to jajecznicy
na kolację już nie zrobisz :-)


Zle mnie zrozumiales. Ja nie pisze o przypadkach gdzie konczac jeden quest nagle drugi wyskakuje na czerwono ze go nie wykonales. Chodzi o to kiedy gra sie buguje jak w przypadku zadan z poszukiwaniem

Spoiler

Jaskra i Gangow Novigradu gdzie ludzie robiac to w roznej kolejnosci nagle nie mogli otworzyc drzwi w podziemiach.

Jest masa ludzi na forach gdzie nie moga skonczyc watka glownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 21:27, Shaddon napisał:

Swoją drogą, ciekawe, co tam
u dark_mastera słychać? Coś strasznie przycichł ostatnimi czasy.

Kończył pillarsy, to ciekawsze od dyskusji z idiotą który choć sam nie grał w jednym zdaniu jednocześnie krytykuje recenzenta co w grę grał oraz jęczy by nie oceniać gier przed zagraniem, zwłaszcza tych, które przed zagraniem uważa za "tytuł dekady którym będzie się rozkoszował miesiącami" :) I serio, polecam ci jakąś maść na te piekące poślady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie za słownictwo i wycieczki osobiste. Nie masz argumentów na poziomie - daj sobie na wstrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować