Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight - zabawa nie skończy się po przejściu gry

7 postów w tym temacie

Jeśli jakość oraz wpływ na grę tych znajdziek będą takie jak w poprzednich odsłonach to... niech lepiej w ogóle tego nie robią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli jakość oraz wpływ na grę tych znajdziek będą takie jak w poprzednich odsłonach
> to... niech lepiej w ogóle tego nie robią. :P

Dlaczego? Dla mnie były OK :)
Jak ktoś to lubi to będzie maksował grę. Jeżeli nie, to będzie po prostu omijał znajdźki, jak go to nie interesuje. Ja osobiście lubię to w każdej grze, szczególnie jak trzeba ostro pokombinować, by je zdobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 13:44, Pajonk78 napisał:

Jeśli jakość oraz wpływ na grę tych znajdziek będą takie jak w poprzednich odsłonach
to... niech lepiej w ogóle tego nie robią. :P

Jak dla mnie był to bardzo fajny element, każda znajdźka wymagała nieco pomyślunku lub zręczności, do tego można je było w ciekawy i fabularnie sensowny sposób oznaczyć na mapie. Jak dla mnie to najlepiej pomyślany tego typu system w sandboxach, bardzo przyjemnie mi się ich szukało.

Co do New Game + - nic nowego, w poprzednich częściach również występował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 13:44, Pajonk78 napisał:

Jeśli jakość oraz wpływ na grę tych znajdziek będą takie jak w poprzednich odsłonach
to... niech lepiej w ogóle tego nie robią. :P

Bo tobie nie odpowiadają? To je olej. Wiele (ośmielę się stwierdzić, ze zdecydowana większość, a obeznany w środowisku jestem, bo siedziałem na forach sporo) fanów Batka uwielbia te elementy dla samej przyjemności ich zbierania. Po prostu lubimy te łąmigłówki, nawet jak są proste. Jak ktoś ich nie lubi? No wpływ na gry, jak zauważyłeś, jest mały, więc można je spokojnie ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe. Może to być fajny element. Zobaczymy bo w poprzednią część Batmana pograłem sporo więc mam nadzieję że ta również mnie porwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować