Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XCOM 2 tylko na PC! Premiera w listopadzie

43 postów w tym temacie

Tak swoją drogą to wbrew temu co jest podane w newsie XCOM 2 pojawi się nie tylko na PC. Ale też na MACu. Nie zdziwiłbym się też jakby w przyszłości powstała wersja na iPhone i iPada jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części i dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 05:01, Wojman napisał:

Tak swoją drogą to wbrew temu co jest podane w newsie XCOM 2 pojawi się nie tylko na
PC. Ale też na MACu. Nie zdziwiłbym się też jakby w przyszłości powstała wersja na iPhone
i iPada jak to miało miejsce w przypadku pierwszej części i dodatku.

Za wersje na MAC i Linux odpowiada ta druga ekipa co chyba jest odpowiedzialna za wersję tablety bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wydaje mi się, że posiadacze konsol mają też komputery PC, więc nie do końca rozumiem
>
> > to ''obchodzenie się smakiem''.
>
> No i? Jakoś pod newsami np. o przeniesieniu Divinity: Original Sin na konsole nie widziałem
> fali postów "meh, ograłem na pececie". Zresztą już jeden na Polygamii wyskoczył, że "nie
> każdy lubi grać na pececie", więc nie rozumiem czego nie rozumiesz. Teraz się okaże,
> ilu jest "fanów gier a nie platform" a ilu takich, co są fanami gier, póki te gry są
> na konsoli.

To skoro nie lubisz grac na PC i wolisz konsole to nie pograsz w Xcom 2:P Zycie to sztuka wyborow a kazdy wybor ma konsekwencje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować