Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Jaka jest dobra myszka?

301 postów w tym temacie

Hmm...to dziwne ale ja mam mysz kulkową i gram w UT2004 na necie i przeważnie jestem w pierwszej 3 na servie :/ Powiem tyle dobra mysz to nie wszystko, trzeba jeszce dobrze się z nią obchodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:46, PAPISHON napisał:

Hmm...to dziwne ale ja mam mysz kulkową i gram w UT2004 na necie i przeważnie jestem w pierwszej
3 na servie :/ Powiem tyle dobra mysz to nie wszystko, trzeba jeszce dobrze się z nią obchodzić
:D

Nie wszystko, ale też wiele :P, ja grywam w CSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 13:46, PAPISHON napisał:

Hmm...to dziwne ale ja mam mysz kulkową i gram w UT2004 na necie i przeważnie jestem w pierwszej
3 na servie :/ Powiem tyle dobra mysz to nie wszystko, trzeba jeszce dobrze się z nią obchodzić
:D


Wiesz to akurat o niczym nie świadczy. Po pierwsze zależy na jakim serwerze grasz, po drugie zależy jak długo grasz, po trzecie zależy na jakich ustawieniach grasz;) Ja np. na biurku mam bardzo mało miejsca. Dlatego sensitivity w grach mam zwykle na 60 (w CS maksymalna wartość to 20, później trzeba to przez konsole zmieniać). W takiej sytuacji myszka kulkowa się wogóle nie sprawdza- jest zbyt mało dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 17:34, PAPISHON napisał:

Gram na wielu serverach i gram razem w tą grę tylko 140 godzin, mi się wydaję że po prstu dobrze
gram :P


140 h w UT to mialem po misiacu grania i wcale nie myslalem ze jestem dobry widocznie grasz na servach z nooobami jak znajde miejsce na dysku to odpale UT i podam ci liste moich ip z dobrymi servami gdzie gracze pokaza ci co to skill :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie chwale tylko mówie że grałem tyle w UT2004. A pozatym wole grać w America`s Army.

PS. Moim zdaniem poprstu potrzebny jest dobry gracz a nie dobra myszka. Dobry gracz poradzi sobie nawet z z myszką kulkową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam A4Tech 750 F. bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Doskonale sie ja trzyma w dłoni, doskonała czułośc i dokładność myszy. ZDo wady zaliczyłbym trochę za głośny "klik" :) No i przycisk 3xFire rzeczywiście sie przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadasz i tyle może PAPISHON właśnie dobrze gra na myszy kulkowej ,i nie zależy to od tego ile masz ty czy on miejsca na biurku (co za głupoty !!!!!)i jakie ustawienia ???co jak długo grasz co za debil to pisał ,myszka się nie męczy jedy grasz ,nie zależy czy grasz pięć podzin na blacie kuchennym czy godzine na małym biureczku ,mysz działa tak samo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak widzę, że z jakiegoś szczególnego względu się na mnie uwziąłeś. Do kultury wypowiedzi na którą uwagę zwracałem ci w poprzednim poście dorzucę teraz czytanie z zrozumieniem tekstu do którego się odnosisz oraz czytanie własnego tekstu przed dodaniem. W Twojej wypowiedzi pełno jest błędów. Na Twoim miejscu zacząłbym również ograniczać liczbę zbędnych znaków interpunkcyjnych. Świadczą one o Twoim podekscytowaniu. Lepiej polemikę prowadzi się na chłodno. Mój post odnosiłem do własnej sytuacji. Zakres ruchu mojej myszy w poziomie wynosi <specjalnie dla Ciebie mierzyłem linijką> 1,5 cm w lewo i 2,5 cm w prawo. Żeby wygodnie grać na takiej przestrzeni potrzebna jest mysz optyczna. Gryzoń kulkowy a właściwie sama kulka ma dużą bezwładność (właściwość fizyczna, nie do ominięcia w tych rodzajach myszy) wpływa to znacząco na rejestrację ruchu, zwłaszcza na tak małej powierzchni. Promień optyczny nie ma bezwładnośći, jakość odczytu zależy wyłącznie od dokładności sensorów optycznych zamontowanych w myszce. Pozatym skoro nie wiesz o podstawowym ustawieniu jakim jest sensitivity to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:21, RAT 19 napisał:

głupoty gadasz i tyle może PAPISHON właśnie dobrze gra na myszy kulkowej ,i nie zależy to od
tego ile masz ty czy on miejsca na biurku (co za głupoty !!!!!)i jakie ustawienia ???co jak
długo grasz co za debil to pisał ,myszka się nie męczy jedy grasz ,nie zależy czy grasz pięć
podzin na blacie kuchennym czy godzine na małym biureczku ,mysz działa tak samo !!!!!!

Szkoda tylko dwóch rzeczy...po pierwsze tego, że nie potrafisz sie spokojniej wypowiedziec bez takich emocji i słów, a po drugie niewątpliwie bardzo mało wiesz o myszkach:) Wazna jest dokładność układu optyki, lasera, rozdzielczość......po co machac myszką w ta i z powrotem, jak dokładniejsza jest bardziej czuła, i niewątpliwie potrzebuje duzo mniej miejsca jak to napisał kolega powyżej. A to, że ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie wcale nie ozcza, że plecie głupoty a na dodatek nie ma racji!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj se wiem dużo o myszkach i tylko ta jest dobr którą sie gra cały czas wiem że teraz wychodzą wspaniałe myszy logitech laser mause G7 czy inne cudeńka ale wasz żargon techniczny wzięty z jakiś stron internetowych to sobie daj poprostu spokuj (dpi czy inne)pozatym trzeba mieć kase na takie cuda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisałeś się i tyle a ja Ci w poprzednim poście powiedziałem że masz racjei tyle to co jest najdrozsze i najlepsze jak myszka laserowa czy konsola lub drogi komp nie jest najlepsze dla każdego każdy ma swój sposób na granie ,jedni potrzebują mega komputer z wydajnym prockiem i świetna kartą grafiki żeby cieszyć się wspaniałą i płynną grą a inni grają w te same gry na minimalnych ustawieniach a i tak mają taki sam ubaw .powiedz czy nie mam racji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować