Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Jaka jest dobra myszka?

301 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 07:36, morthi napisał:

dodaj jeszcze troche a za 220 zl kupisz swietna myszke logitech mx 1000 :) - to mysz stworzona
dla praworecznych :) idealnie lezy w dloni :)

Ja mam. Świetnie się spisuje, ale gdy kupowałem to cena wynosia. 290 zł
Jedyną rzecz która mogę zarzucić to ,,schodzące'''' logo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 13:05, RAT 19 napisał:

Daruj se wiem dużo o myszkach i tylko ta jest dobr którą sie gra cały czas wiem że teraz wychodzą
wspaniałe myszy logitech laser mause G7 czy inne cudeńka ale wasz żargon techniczny wzięty
z jakiś stron internetowych to sobie daj poprostu spokuj (dpi czy inne)pozatym trzeba mieć
kase na takie cuda !!!

Gdybys wiedział wiele o myszkach jak piszesz, to nie opowiadałbys rzeczy wyssanych z palca.A poza tym zawsze pozostaje przelicznik cena/jakość i wcalenie nie trzeba wywalac niewiadomo ile pieniędzy na nowości rynkowe....poza tym o jakim żargonie Ty w ogóle mówisz. Jesli juz, to ty używasz żargonu laika a jakakolwiek konstruktywna dyskusja jest dla Ciebie nie do przyjęcia i od razu ktos kto ma inne zdanie z definicji nie ma racji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie myszka jest dobra dobra wtedy, gdy spełnia indywidualne gusta. Przy starym kompie mam od ładnych kilku lat A4TECH Opto 325, przy nowszym MT1010 i obie jak na razie "chodzą" bez awarii i problemów - dla mnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie przezucilem kilka lat temu na Trackballe, osobiscie dla mnie trackballe sa o niebo lepsze od myszek . Na swoim Trackballu Logitecha jade kilka lat i niesprawia mi problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czym sie rozni myszka za 100 zl od takiej za 250? Mi sie wydaje ze tylko wygladem i polozeniem w rece! i za to palcic 150 zl? ja ma Logietcha taki bilay laserowy poularna dosc i niewiem jak moze wygladac lepsza myszka co ma takiego, przeciez kazda porusza kursorem taksamo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuzszego czasu mam Logitecha G7 i musze powiedziec, ze to najlepsza myszka z jaka mialem doczynienia i w dodatku bezprzewodowa co dla mnie jest naprawde wazne, gdyz nienawidze kabelkow...

Oczywiscie co wieksi maniacy i "znawcy" powiedza, phi bez przewodowa... nikt na turniejach takiej nie uzywa...

Ale powiem wam, ze ta myszka jest lepsza od wiekszosci kabelkowych, ba, jest lepsza od tak wychwalanych razerach

Jedyna wada G7 jest sliska powloka zewnetrza i dosc krotki czas bateri, lecz jak wyrobi sie sobie nawyk wymiana zajmuje 3 s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.logitech.pl/local/produkt/21738 <- oto mój zestaw. Wiele osób narzekało na układ klawiszy na tej klawiaturze (oraz na ich wielkość) ale dla mnie ten zestaw pasuje. Myszka naprawdę się swietnie spisuje (zestaw kupiłem w grudniu i jeszcze nie musiałem w nim wymieniać baterii). Duża czułość duże możliwości konfiguracji, daleki zasięg no i brak kabli. Bierzesz mychę i klawę i odsuwasz się od kompa na ile chcesz:-) Na pewno są myszki dużo lepsze od niej, ale dla mnie ten zestaw wystarcza, a co do produktów MS, to mam taką jedną myszkę (Microsoft Wireless Optical Notebook) i nie mogę o niej zbyt wielu pochwał napisać. Mały zasięg, szybkie zużywanie baterii, niezbyt duża precyzja. Logitech wypada zdecydowanie lepiej na tym polu. A4Tech? Optyczna? Oddałem po tygodniu. Gubiła się podczas jeżdżenia po pulpicie, o szybkich grach lepiej nie wspominać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 22:39, marcin1930 napisał:

Jaka jest dobra myszka??
=szukam takiej z 5 przyciskami; laserowa; powyzej 400 dpi; najlepiej sprawdzona :) ; do 180zl

PS. jesli taka macie/znacie to dajcie linka/posta z gory dzieki!!


Razer Diamondback jest bardzo dobra miałem ja bardzo długo i dopiero ja wymieniłem wtedy kiedy kupiłem nowy model tej samej firmy ;] i jest bardzo ładna i ma 1600 dpi ^^

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=27758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam pytanie:

Mam pytanie czym sie rozni myszka za 100 zl od takiej za 250? Mi sie wydaje ze tylko wygladem i polozeniem w rece! i za to palcic 150 zl? ja ma Logietcha taki bilay laserowy poularna dosc i niewiem jak moze wygladac lepsza myszka co ma takiego, przeciez kazda porusza kursorem taksamo no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:41, SD4HJ napisał:

I 2 pytanie:

O co chodzi z tym DPI ??


DPI - Dots Per Inch. Znaczy ile "plamek" zanajduje sie w jednym calu. jest to taka rozdzielczosc dla myszek,drukarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:42, Artur von Fornal napisał:

Dochodzą jeszcze koszty reklamy, marka, może trochę użyte materiały, no i po prostu chęć zysku.


E aha, czyli co niczym sie nie roznia oprocz firma? lol to po co dawac 200 zl wiecej ja mam http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7926 i dziala jak kazda inna mysz! jaka jest roznia to ja niewiem miedzy moja a jakas za 300 zl i o co chodzi z tym dpi szybkosc przesuwania kursora? i tak nigdy sie nie ma na max przeciez, ja mam prawie na najnizszych zawsze ustawione bo wetdy mozna ladne head shot albo wogle trafic a na max to niema szans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:45, Sita napisał:

> I 2 pytanie:
>
> O co chodzi z tym DPI ??

DPI - Dots Per Inch. Znaczy ile "plamek" zanajduje sie w jednym calu. jest to taka rozdzielczosc
dla myszek,drukarek


A troche dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z wieloma innymi rzeczami, np. dlaczego buty Adidasa są aż tyle droższe od takich zwykłych bazarkowych, skoro są 4 razy droższe czy są 4 razy lepsze? Wątpie :P I tak wszystkie są produkowane w Chinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 00:49, Artur von Fornal napisał:

To tak samo jak z wieloma innymi rzeczami, np. dlaczego buty Adidasa są aż tyle droższe od
takich zwykłych bazarkowych, skoro są 4 razy droższe czy są 4 razy lepsze? Wątpie :P
I tak wszystkie są produkowane w Chinach ;)


fakt ale cos co jest z rekomendowanej firmy napewno wytrzyma wiecej niz cos z wersji OEM lub mało znaczacej firmy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować