Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

... Jak można mieć pirata tej gry -.-

Obawiam sie że Grond zostal źle zrozumiany . To zdanie wg mnie oznacza -jak można być takim idiotą żeby nie kupić sobie oryginała takiej boskiej gry- , a nie -skąd skombinować pirata-.

Jest nastepny trailer DC ( na tej stronce takze poprzedni o monolicie) - http://media.pc.ign.com/media/802/802065/vids_1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 12:33, Dyzio Diablo napisał:

O co chodzi z tym "verify your age"? Wpisuję i nic się nie dzieje. Nie mogę obejrzeć tego filmu
:(


musisz wpisać taki, żeby wyszło, iż masz powyżej 18 lat; oczywiście jeśli nie masz to tak nie rób, bo byłoby to oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy nie uważacie ze IG są troszeczkę gorszą rasą w stosunku do reszty chodzi mi tu o brak jednostek do walki wręcz (na początkowym stadium gry) brakuje tu czegoś:( wystarczy że IG właczą sie w walkę wręcz i dupa pozamiatane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 20:08, dziongas napisał:

czy nie uważacie ze IG są troszeczkę gorszą rasą w stosunku do reszty chodzi mi tu o brak jednostek
do walki wręcz (na początkowym stadium gry) brakuje tu czegoś:( wystarczy że IG właczą sie
w walkę wręcz i dupa pozamiatane:P


Zgadzam się z tobą! Trzeba do 3 tier używać tych żołnierzaków a w dodatku są beznadziejni w walce wręcz...
Jakby dali powiedzmy Rought Raidersów do tier 2 to by było elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze na dodatek żeby wybudowac jakies pojazdy trzeba je uprzednio przywołac taksamo jest z kasirkinami i ogrinami:( zdecydowanie za długo trzeba czekać (tier 3) na jakies sensowne odziały i pojzady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Gwardia przez 2 tiery musi utrzymywać się wyłącznie na gwardzistach. Dla większości jest to bolączka, ale jak zacząłeś jojczeć -.- Nie zapominaj, że gwardia ma dość przydatne pojazdy (Hellhoundy ;P, noo... Sentinele też) i to jest jej kurde główna siła. Masa słabo wyszkolonej piechoty i ogromna siła pancerna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze są pojazdy ale te pojazdy na wiele sie nie zdadzą bez wsparcia piechoty a ta jak wyzej napisałem pada jak muchy pod ostrzałem ( o walce w bezposrednim kontakcie nie wsponę) :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:05, Puszkin napisał:

No to dodawaj jakiś bohaterów a wtedy będą lepiej walczyć.


Dodaj granatniki i wróg wogóle nie będzie mógł ustawić swojej piechoty :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorrki za drugi post ale musze cos dodac :) chodzi mi o to ze IG ma pewne malutkie braki i przez to pozostaje w tyle :/ i jeszcze jedno co lepsze plazmy czy granatniki?? i co na co najlepiej stosowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:35, dziongas napisał:

sorrki za drugi post ale musze cos dodac :) chodzi mi o to ze IG ma pewne malutkie braki i
przez to pozostaje w tyle :/ i jeszcze jedno co lepsze plazmy czy granatniki?? i co na co najlepiej
stosowac?

Granatniki to zabawki przeciwko pojazdom i budynkom (ewentualnie do rozrzucania piechoty po okolicy) Z kolei plazma jest świetna przeciwko piechocie. Sam wybierz do czego potrzebujesz danego oddziału :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

> sorrki za drugi post ale musze cos dodac :) chodzi mi o to ze IG ma pewne malutkie braki
i
> przez to pozostaje w tyle :/ i jeszcze jedno co lepsze plazmy czy granatniki?? i co na
co najlepiej
> stosowac?
Granatniki to zabawki przeciwko pojazdom i budynkom (ewentualnie do rozrzucania piechoty po
okolicy) Z kolei plazma jest świetna przeciwko piechocie. Sam wybierz do czego potrzebujesz
danego oddziału :-]

aby z granatników posłać na glebe jakiś pojazd, trzeba sie zdrowo namęczyć, natomiast które jest lepsze...na początku to i tak nie masz zaspecjalnie wyboru bo masz dostępne tylko granatniki, dopiero pózniej dochodzą plazmy.Plazmy zadają więcej obrażeń no i można strzelać w biegu, natomiast granatniki świetnie uniemożliwiają wrogiej piechocie ustawienie się do prowadzenia ognia, co jest bardzo przydatne.
Wracając do tego że IG są troche w tyle, to spójrzcie na to z innej strony.Tanie pojazdy, przynajmniej sentinnele do rozwalania pojazdów itd , tanie jednostki, aż się prosi aby na samym początku zasypać przeciwnika kilkoma oddziałami z granatnikami, a jak wyskoczy ktoś do walki wręcz to zawsze można jeden odział poświęcić, a reszte lekko wycofać aby dalej mogła prowadzić ostrzał, pamiętajcie "whenever one of us who falls, ten more will take his place"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos pomoc z WA nie moge przejsc do poczekalni sieciowej mam swoj profil , chcialem sprawdzic czy jak zrobie nowy to sie uda ale nic z tego !! Nie moge nawet stworzyc nowego profilu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 10:05, michciuPL napisał:

Moze mi ktos pomoc z WA nie moge przejsc do poczekalni sieciowej mam swoj profil , chcialem
sprawdzic czy jak zrobie nowy to sie uda ale nic z tego !! Nie moge nawet stworzyc nowego
profilu !!

10 minut temu miałem to samo, ale teraz się już odblokowało, sam sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IG faktycznie jest "rasą", która nie może zbyt dobrze "rashować", jednak nadrabia to możliwością schowania się do budynków, w początkowej fazie gry nie ma szans, by wróg ich pokonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 13:59, DragonLord napisał:

IG faktycznie jest "rasą", która nie może zbyt dobrze "rashować", jednak nadrabia to możliwością
schowania się do budynków, w początkowej fazie gry nie ma szans, by wróg ich pokonał.


lol... jedyną fazą gry w której IG ma największe szanse na zwycięstwo jest właśnie początek... Słyszałeś o czymś takim jak Commie rush? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować