Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

59 tysięcy banów w World of Warcraft

78 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 17:19, bak21 napisał:

W sumie to niegram w takie gry jak WOW i jestem przeciw oszukiwaniu... jednak niedokońca podoba
mi się pomysł z donosicielstwem na innych graczy.

To niby jak garstka GM''ów może wytropić oszustów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze takim cwaniaczkom powinni kasować konta(chętnie rzucił bym wiązanke na ten temat),jesli nie umie grać uczciwie to niech wcale nie gra...a donosić powinni na tych oszustów i to bez skrupułów może to ich czegoś nauczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 18:28, siara82 napisał:

Bardzo dobrze takim cwaniaczkom powinni kasować konta(chętnie rzucił bym wiązanke na ten temat),jesli
nie umie grać uczciwie to niech wcale nie gra...a donosić powinni na tych oszustów i to bez
skrupułów może to ich czegoś nauczy...


Nie no jasne że powinni kasować - to oczywiste. Ale samo donoszenie też nie jest bardzo etyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:09, bak21 napisał:

> Bardzo dobrze takim cwaniaczkom powinni kasować konta(chętnie rzucił bym wiązanke na ten
temat),jesli
> nie umie grać uczciwie to niech wcale nie gra...a donosić powinni na tych oszustów i to
bez
> skrupułów może to ich czegoś nauczy...

Nie no jasne że powinni kasować - to oczywiste. Ale samo donoszenie też nie jest bardzo etyczne...


ale to jest na zasadzie straży sąsiedzkiej :) jeden widzi drugiego spisuje nick => mail => rozpatrzenie => ban lub nie

Weźmy taki przykład:
Widzisz kolesia, który ewidentnie botuje, w okolicy żadnego gm''a i tak cały czas, ty się męczysz a on sobie na afk''u expi - nie zwróciłbyś nikomu na to uwagi, jeśli to by się cały czas powtarzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy nierozumieja o co chodzi. Jak facet botuje zdobywa kase/przedmioty i to mu ulatia gre lub sprzedaje to na aukcji w internecie. Taki typ co kupi przedmiot/kase ma latwiejsza gre i niespedza tyle czasu aby to zdobyc samemu a poziniej jeszce wyjdzie przed kumpli z klanu czy kogokolwiek tam innego i szpanuje "co on to nie ma i kogo niepokonuje ty w duelu/BG". I mamy zepsuta gre.
Inny przykald zapodam z gry Kal Online (rownie dobrze inna podobna gra). Serwer swiatowy. Jeden przedmiot wypadl komus tam po ilus miesiacach gry i moze szpanowac, jego ksywa jest wszystkim znana i w dodatku moze taki cus sprzedac np. za 20 milionow (przy czym sie 1 milion zdobywa z kilka dni/tygodni). Jakby duzo osob botowalo to by bylo pelno takich przedmiotow na serwie i to nie bylo by nic szczegolnego.
A teraz sie zastanowcie wszyscy co uwazaja botowanie za uczciwe. Czy chcielibyscie aby wszyscy mieli super samochody, domy i dziewczyny/chlopakow? Niebylo by zadnego zruznicowania prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 09:36, stealth1947 napisał:

W zasadzie to bany nic nie daja. Kto ma oszukiwac to bedzie oszukiwac kolejna stworzonymi postaciami.
Kary powiny byc o wiele surowsze np: blokada ip komputera na kilka miesiecy. Wiem ze do tego
nigdy nie dojdzie, bo skoro gracz zaplacil za gre ma prawo z nia robic co chce.

Co z tego, że zapłacił? Jeśli w EULA byłoby napisane, że za używanie "modów third party" konto jest usuwane, to żaden płacz, że na koncie były jeszcze 4 miechy grania nic by nie dał (w sądzie, bo w Blizzie to jest zrozumiałe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo w tekscie brakuje litery "w" powinno być: "Liczba ta dotyczy graczy zbanowanych wyłącznie w czerwcu." a nie: "Liczba ta dotyczy graczy zbanowanych wyłącznie czerwcu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i to nie tylko w wowie gdy dostniesz bana blokuja ci tez cd-keya i co mi z takiej gry!!!!! mam koles co mu "niby za maphackowanie" w diablo dali bana i teraz juz przez battel.net grac nie moze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w żadne gry w które nie używam modów i kodów a np w Tony Hawk''s UNDERGROUND jest mod KMR na którym robisz ile chcesz to po prostu oszukiwanie a że w ogule jakieś chaeterskie mody som do World of warcraft to aż dziwne jak ich banujom to po co grajom na tych modach ale że ich banujom no to jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 21:47, kozak40 napisał:

Ja w żadne gry w które nie używam modów i kodów a np w Tony Hawk''s UNDERGROUND jest mod KMR
na którym robisz ile chcesz to po prostu oszukiwanie a że w ogule jakieś chaeterskie mody som
do World of warcraft to aż dziwne jak ich banujom to po co grajom na tych modach ale że ich
banujom no to jest ok:D

żadne gry w necie takto czasem użyje kodu dla zabawy np w san andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 21:32, Northzin napisał:

WOW 59 tysięcy banów. Zamiast wprowadzić lepsze zabezpieczenia to banują konta i jeszcze myślą
że to zniechęca graczy. Naiwniaki z Blizza :)


Boze a ty myślisz ze lepsze zabezpieczenia co dadza co człowiek zablokował inny człowiek moze otworzyc zawsze sie znajdzie spopsob an ominiecie zbezpieczen dlatego oprocz robienia coraz lepszych zabezpieczen banuje sie tez konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że zbanowany zawodnik kupi nową grę i od nowa będzie robił to co wcześniej. Ale jestem pewien, że B. banuje w zasadzie tylko sprzedawców złota - oni handlują czymś co należy do B. więc niech poniosą dodatkowe koszty i stracą trochę czasu (nawet jesli to jest raptem kilka dni na zdobycie wysokiego lvl).
Melepeta który nie potrafi sobie poradzić w WoW nie musi być banowany, on zrezygnuje z grania po góra dwu miesiącach. Kiedyś kumpel pokazał mi na forum WoW topik o żebrakach i był tam post o niedźwiedzu który nie miał pojęcia jak zarabia się kasę w grze, nie bardzo w to chciało mi się wierzyć. Życie jednak udowodniło że takie przypadki się zdarzają - kilka tygodni temu zaczepił mnie palladyn i zadał podchwytliwe pytanie - Gdzie tu dają kasę na naukę czarów.... nic dodać nic ująć - potencjalny klient sprzedawcow złota.
Tak przy okazji żebraków - ludzie mają czaderskie pomysły na pozbycie się ich... jak znajdę ten topik to wystawię na forum :-)

--
Łorlok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Em, któryś tam napisał że Blizz to sprite, a cheaterzy pragnienie.... bradziej skłaniam się że blizz to 7up, bo oni wrócą;] więc ich tak do końca nie pokonali;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abonament nie jest taki drogi :) ot 50zl to jak jedno wyjscie do kina :) we dwojke:D albo wieczor w knajpie :)

jak zaczynasz grac w wow to na kino i tak nie wystarcza czasu :P

bardzo dobrze ze banuja :) swojego czasu bylo tak w Ultimie :) a oprocz tego wykasowali cale mnostwo lewych pieniedzy :) - ciekawe czy blizzard ma mozliwosc sprawdzenia tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 10:02, morthi napisał:

abonament nie jest taki drogi :) ot 50zl to jak jedno wyjscie do kina :) we dwojke:D albo wieczor
w knajpie :)

jak zaczynasz grac w wow to na kino i tak nie wystarcza czasu :P

bardzo dobrze ze banuja :) swojego czasu bylo tak w Ultimie :) a oprocz tego wykasowali cale
mnostwo lewych pieniedzy :) - ciekawe czy blizzard ma mozliwosc sprawdzenia tego



zauważ że nie wszyscy mają bogatych rodziców , ja dostaje 20 zl na miesiąc więc wiesz a jak ty dostajesz 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować