Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Fallout 4 nie będzie miejsca dla płatnych modów, zapewnia Bethesda

14 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2015 o 19:25, robertkorkor napisał:

No i cudownie. xD Teraz pozostaje czekać z nadzieją, że Pip-Boy Edition jeszcze trafi
do sprzedaży :D


Dokładnie :D Czekamy na informacje od wydawcy w tej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki akcji "Niech PC-owiec zrobi w pocie czoła mody - zawsze exclusive dla pc, a ''maly zlodziejaczek'' - konsolowiec, bez komplenie niczego je sobie perfidnie

Spoiler

ukradnie

zainstaluje" dla mnie, bethesda jasno dała do zrozumienia abym tej części [mimo posiadania wszystkiego z Fallouta 3 i Skyrima] po prostu SPIRACIŁ dzięki ich "wpaniałym" działaniom. W skrócie - niech bethesda wali sie na takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki akcji "Niech PC-owiec zrobi w pocie czoła mody - zawsze exclusive dla pc, a ''maly
> zlodziejaczek'' - konsolowiec, bez komplenie niczego je sobie perfidnie

Spoiler

ukradnie
>

zainstaluje" dla mnie, bethesda jasno dała do zrozumienia abym tej części
> [mimo posiadania wszystkiego z Fallouta 3 i Skyrima] po prostu SPIRACIŁ dzięki ich "wpaniałym"
> działaniom. W skrócie - niech bethesda wali sie na takim czymś.

Nie kumam twojego toku myslenia.. Jak PCtowiec sobie zainstaluje czyjegos moda jest ok a jak konsolowiec to "kradnie"? czlowieku pomysl troche zanim cos napiszesz a jak nie myslisz to nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale "czwórka" w ogóle mnie nie rusza. Dobrze mi się grało w "jedynkę" i "dwójkę", świetnie w "trójkę", a genialnie w New Vegas, jednak jedyne co mogę zrobić przy tej części to wydusić ciche "meh" jakby to nie miało TEGO CZEGOŚ w sobie. Raczej nie kupię (2% szansy) i mimo tego, że bardzo czekałem na nowego Fallouta to niesamowicie się zawiodłem.

Co do przenoszenia modów miło wiedzieć, że jest się konsumentem gorszej kategorii bo grywa się na PS4. Jakoś przy Wieśku w pudełku były nawet podziękowania za zakup gry, .... a tutaj.... po prostu już wiem, że nie ma po co takich ludzi wspierać własnymi pieniędzmi. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie ale o co wam chodzi? To będzie wszystko to samo co Fallout 3 tylko w trochę lepszej oprawie. FC3 był DOBRY, czego oczekujecie więcej? Klimatu Fallouta 2? Jeśli tak to sobie zainstaluje FALLOUT 2 i dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2015 o 20:01, Arborr napisał:

W skrócie - niech bethesda wali sie na takim czymś.

Ojoj... nerwy jak struny napięte w internetowych wojenkach. Widać upomnienia i kary mniejsze nie dały efektu. Odpocznij od forum przez wakacje, naciesz się latem - BAN na okres trzech miesięcy, upomnij się po 22.09.15 na kontakt moderatorski, że twoja kara minęła.
Jako powód nawoływanie do piractwa, szkalowanie innych i wzniecanie forumowych wojenek. Do tego w każdej dziedzinie recydywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Raczej nie kupię (2% szansy) i mimo tego, że bardzo czekałem na nowego Fallouta to niesamowicie się zawiodłem."

Szybko ferujesz wyroki i na bardzo wątłych podstawach.
Kiedy publikujesz swoją recenzję Fallout 4 ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórym wystarczy plotka, że PS4 będzie obsłużone na końcu, żeby się obrazić i zrezygnować z kupna gry, o której praktycznie nic nie wiedzą. Poza tym zawsze mi się podobało jak niektórzy perfekcyjnie są w stanie określić w % szansę, że coś się stanie. Zawsze jestem ciekawy jak doszli do takiego, a nie innego wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 08:36, Ketrab_Reisato napisał:

Niektórym wystarczy plotka, że PS4 będzie obsłużone na końcu, żeby się obrazić i zrezygnować
z kupna gry, o której praktycznie nic nie wiedzą.

Patrząc na to, jak wyglądała sytuacja z grami Bethesdy na PS3 i że Bethesda znowu ma umowę z Microsoftem, wcale im się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 08:36, Ketrab_Reisato napisał:

Niektórym wystarczy plotka, że PS4 będzie obsłużone na końcu, żeby się obrazić i zrezygnować
z kupna gry, o której praktycznie nic nie wiedzą.


Chyba nie przeczytałeś posta dokładnie :) Napisał wyraźnie że gra go nie rusza, jakby nie miała tego czegoś. I dlatego nie kupi. Jestem w stanie to zrozumieć, bo faktycznie bo zaprezentowanych filmikach moje odczucia są kompletnie nijakie. Innymi słowy - nie porywa. Ja tez raczej nie kupie, ale z moich wyliczeń wnika jakieś 8% szansy na zakup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować