Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Materiał Tygodnia

55 postów w tym temacie

No screen ładny.. jak z jakiejś bajki o elfach. To co ciągle widze na screenach z Wiedzmina to zupełnie nie pasuje mi do klimatu Sagi. Tam było mroczno, ciemno, szaro. Świat nie był na każdym kroku jak piękny ogród.. ;[. Grafika cukierkowata? Luzik ale w GW, w WOW a nie grze o Wiedzminie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:58, Nikt634 napisał:

Wiedźmin bedzie niewypałem !!

A skąd to możesz wiedzieć? Okaże się jak wyjdzie...
>Mówię wam !! Jestem oddany serii Gothic!!
Czy jedno dyskwalifikuje drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt634---->ludziku sam jestes niewypałem takie podejscie strasznie mnie denerwuje ze wszystkie polskie gry sa niewypałami .Wiedźmin ma szanse zmienic to podejscie tylko musi podejsc do tego mniej sceptycznie i sledzic troche informacje o tej grze a dowiesz się ze juz teraz gra budzi uznanie zagranicą.
Więc moze jesli nie masz zadnego pomysłu na konstruktywną krytyke to lepiej siedz cicho i się nie odzywaj :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, zę ja czekam na dwie rzeczy, a moze na dwie gry. Na Metal Gear Solid 4 oraz na jakiegoś dobrego RPGa... Wiem, że pewnie Gothic nie będzie tym na co czekam... Moim najlepszym eRPeGiem jest Baldur''s Gate II... ani Icewind Dale, ani Morrowind, ani Oblivion, ani Bard''s Tale, ani Gothic, ani żaden inny nie pochłonął mi tyle godzin z życia ile Baldurs... Jeszcze powiem wam tylko, ze może jestem dziwny ale bardzo podbał mi NWN, dlatego mam wielką nadzieję, że to The Witche będzie tym przełomowym dziełem, które mnie pochłonie do reszty... A tak wogóle to jeszcze bym sobie pograł w gierki na silniku Infinity...

[ Zapomniałbym, że Fallouty I i II takze były extra gierami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waaazuuup -> Gra będzie w pełnej polskiej wersji. Na targi E3 musiałabyć zrobiona wersja angielska. A głosy które tam były użyte nie będą prawdziwe. Z tego co wiem to CDP prawdopodobnie będzie rozmawiał z Michałem Żebrowskim który jako jedyny wypadł dobrze w filmie(omg). Oczywiście jest to informacja niepotwierdzona i możliwe że Żebrowski po grze w filmie nie będzie chciał już do tego wrcać. Angielska wersja także zostanie zrobiona ponieważ Wiedźmin chce zawojować rynek zachodzni i amerykański. Do promowania go w USA zatrudniono już jakiegoś bardzo znanego gościa ale nie pamiętam jak on sie nazywał.

Jombsik-> gra powstaje dopiero 3 lata. czyt. przedtem RED-owcy(chyba sie tak jeszcze nie nazywali) zajmowali sie konwersją na PC "Baldurs Gate: Dark Aliance"

KurdeBalans -> z pozoru zrobienie dobrego screenu zajmuje troche czasu.

brrupsz-> A jak świat według ciebie ma wyglądac za dnia? Klimat był mroczny i dlatego świat także taki sie wydawał. A zresztą zobacz gameplay z pewnej misji w Wyzimie to zobaczysz że jednak będzie mrocznie.

Nikt634-> Nie wszystkie polskie produkcje są niewypałami. Dajmy na to Polanie 1,2(wiele tysięcy osób zachwalało tą grę ale świadczyło to też o wielkim piractwie ponieważ gra sprzedała sie chyba w liczbie 10 tys. sztuk a była naprawde dobra. Paintkiller(pewnie sie pomyliłem coś). Do dziś w USA organizowane są turnieje w niego. Seria Earth. Całkiem niezła gra, a najnowsza część miała nawet całkiem niezłą grafikę. Chrome- gra też niczego sobie. Nadchodząca gra Call of Juarez. Już wiadomo że będzie conajmnije dobra z recenzji na wp.pl. No i tyle tego bo wymieniłbym jeszcze kilka staroci ale już mi sie nie chce. Niektórym polskie dzieła sie nie musza podobać ale mi sie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójny komentarz ale zapomniałem.
sony ericson-> wymyślenie własnego świata jest bardzo trudne. A tak mogą skorzystać z świata nigdy,nigdy(czy jakoś tak AS go nazywa). Wiele gier powstawało na podstawie świata Dungeons and Dragons( chyba się on nazywa), takie jak BG, Icewind Dale, Neverwinter(chyba) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 14:17, kenshhin napisał:

scr. bardzo ladny :D ale szkoc taki sobie... ja lepsze robie ;/


To moze podzielisz sie z nami jakimis? Nam bedzie milo cos ogladnac, tworcy moze sie zainstpiruja, a jesli rzeczywiscie tak dobre sa to kto wie.. moze w Witcher 2 beda szkice wykonane przez Ciebie?

PS. To nie ironia. Tak sie na prawde pozyskuje pracownikow i wspolpracownikow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na podrasowanym silniku NWN da się zrobić taką grafikę to jestem ciekaw jak jest z silnikiem Obliviona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów sprostowań:)

Jombsik ---> gra tworzona przez ten zespół powstaje od 3 lat. A porządne gry cRPG powstają właśnie najczęściej 3-4 lata (vide Baldur''s gate i pierwszy Gothic)

brrupsz ---> Zdecydowanie nie poczuwamy się do podobieństw graficznych z WOW. Moim zdaniem różnica jest jak stąd do Moskwy czy innego tam Leningradu:)

Karlak ---> Nie wiem ile razy to było już powtarzane na tym i na wielu innych forach:)... Wiedźmin NIE jest grą action-RPG. Robimy grę o dynamicznym systemie walki, ale wzorujemy się na BG, Falloutach itp. a nie na Diablo czy Dungeon Siege. Powtórzę to jeszcze raz - nazywanie Wiedźmina grą action-RPG jest wyrazem braku wiedzy na temat tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować