Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ogłasza wyniki, przesuwa gry

21 postów w tym temacie

Jeśli mowa o Ubisofcie to ja sięzapytam o coś, co mnie od dawna intryguje. Dlaczego część ich gier wydaje w polsce CDP, a część Cenega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do RE4 to może Ubi Soft szykuje wielką niespodzianke i wyda grę już w Sierpniu :-).A po za tym to zawsze owiłem że Ubi to Bardzo Dobra firma,jeszcze nigdy żadna do tej pory wydana przez nich gra mi sie nie ścieła a mam już troche poczciwy sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 19:11, Kzz napisał:

Jeśli mowa o Ubisofcie to ja sięzapytam o coś, co mnie od dawna intryguje. Dlaczego część ich
gier wydaje w polsce CDP, a część Cenega?


zeby bylo smieszniej to czesc gier ubisoftu wydaje takze LEM (Blazing Angels: Squadrons of WWII, Rayman 4 Raving Rabbids)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 20:05, Slave napisał:

> Jeśli mowa o Ubisofcie to ja sięzapytam o coś, co mnie od dawna intryguje. Dlaczego część
ich
> gier wydaje w polsce CDP, a część Cenega?

zeby bylo smieszniej to czesc gier ubisoftu wydaje takze LEM (Blazing Angels: Squadrons of
WWII, Rayman 4 Raving Rabbids)


Nie tylko LEM, ale też Nicolas Games posiadją w swoim planie wydawniczym Ubisoftowe gierki (RainbowSixy, Ghost Recony, SPlinterCell 1, WillRock).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 22:00, Nikt634 napisał:

niech dadzą troche kasy biednym np. mnie?


Tak... Muszą dawać kasę EA i jeszcze tobie??? Ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 16:04, xRaphaelx napisał:

Nom, Assassin''s creed jest chyba najbardziej wyczekiwana gra dla mnie.

Moim zdaniem:

Ghost Recon>>>Splinter cell (...)


Mówisz o całej serii czy ostatnich odsłonach? Ja nie grałem w poprzednie Ghost Recon''a ale Advanced Warfighter był wyprodukowany w dziwny sposób- jeden team odpowiedzialny za singleplayer a drugi za multiplayer. I dla mnie singleplayer bije na głowę Chaos Theory a multiplayer nie ma żadnych szans z ostatnią odsłoną serii Splinter Cell;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 19:11, Kzz napisał:

Jeśli mowa o Ubisofcie to ja sięzapytam o coś, co mnie od dawna intryguje. Dlaczego część ich
gier wydaje w polsce CDP, a część Cenega?


CDP wydaje gry ubisoftu z serii Might&Magic czyli HOMM5/ Dark Messiah of might & magic, natomiast cenega całą resztę. Może poza niektorymi wyjątkami... równiez na konsole PSP/PS2 wydawaniem gier ubisoftu zajmuję się CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 20:05, Gofer31 napisał:

Kurde, to troche glupie ze tylko gry z serii Might And Magic CDP bedzie wydawalo. Kiepa ;/.


Nie tylmo Might and Magic, bo równierz Settlers i kilka innych serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować