Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total War: Warhammer z pierwszym gameplayem

31 postów w tym temacie

Mam nadzieje, że chociaż do bety poprawią kołkowatość jednostek. Bo widząc jak są masakrowani przez gigantycznego pająka nic sobie nie robiąc ani z zagrożenia ani z śmierci kompanów jest po prostu głupie -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale co, odgrzewanie kotleta Mark of Chaos i jeszcze wczesniejszych warhów? No nie wiem...
> na pewno sporo pracy przed nimi, niektóre animacje są tak nieociosane, że szok.

Serio, przypomina ci to mark of chaos? Ta gra to był taki średniak, że jakby nie leżące koło mnie pudełko, zapomniałbym, że istniała. Plus miałem nieszczęście kupić polską wersję, uhh:/ Jedyne co łączy oba tytuły to uniwersum i gatunek.
W ogóle czepianie się tutaj przez wielu, animacji czy zachowań jednostek w PRE-ALPHIE jest po prostu śmieszne i żeby nie było, jak gra będzie miała takie mankamenty po premierze, chętnie się przyłącze, ale może dajmy im najpierw dokończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lubię samą serię Total War, tak ten tytuł mnie nie jara. Zwiastun w zasadzie nie porywa. Ot takie Heroes bez tur :)

Tak jak napisał Zekzt, marzy mi się by CA zrobiło Dow3. Całe sektory z różnymi planetami do podbicia na sporej mapie taktycznej, desanty setek space marines na wielkie pola bitew, walki flot w przestrzeni kosmicznej, rozwój miast tudzież flot imperialnych (dokupywanie i ulepszanie statków do walk i jako miejsc rekrutacji), bohaterowie z różnymi cechami, itp.
Oddałbym za taki tytuł nerkę. Ale podejrzewam że pewnie Sega da ten tytuł do zrobienia Relicowi, i znowu dostaniemu jakiegoś nudnego Rtsa. Coh2 było średnie i moim zdaniem gorsze od pierwowzoru, za Dow3 już nie powinni się brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba skrajnie nienawidzić fantastyki by nie docenić tego, co CA próbują osiągnąć.
Wreszcie zamiast klonów walczących z klonami dostaniemy zróżnicowane armie nie tylko na poziomie jednostek, ale i filozofii zarządzania państwem. O ile oczywiście tego nie spieprzą.
Fani Total Warów już tyle dostali historycznych tytułów, że naprawdę jakoś mogą przeboleć ten jeden tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się boję, że to przerośnie CA. To jest bodaj ich najambitniejsza, a już na pewno najoryginalniejsza produkcja. Tu nie będzie można powielać schematu walk z ,,historycznych" części. Ludzie jakim oddziałem, by nie byli to jednak człowieki i żaden nie jest op. Tu za to CA zestawia co najmniej pięc ras, tak? Człowieki, krasnale, orkowych chopakuf, wampiry z nieumarłymi i chaos Tzeentcha (choć nie wiem czy grywalny). Nie dość, że ich jednostki będą skrajnie różne, to inaczej jeszcze się będzie zarządzać każdym z tych państw. Do tego mamy oprócz jednostek o normalnej wysokości i sile zwykłego ludzia, jeszcze te ogromne, potężne, latające no i magię.
Jestem prawie pewny, że balans będzie straaaasznie kulał. Pewnie zaopatrzę się w grę dłuuugo po premierze żeby była już popatchowana, bo wątpię czy bez sporej ilości łatek się obejdzie.

Co nie zmienia faktu, że życzę CA sukcesu. Ale jak wydadzą wojnomłotka bez krwi i latających flaków to będzie bluźnierstwo. Żadnego blood and gore nie chcem tu widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2015 o 11:27, ozoqq napisał:

Chyba trzeba skrajnie nienawidzić fantastyki by nie docenić tego, co CA próbują osiągnąć.
Wreszcie zamiast klonów walczących z klonami dostaniemy zróżnicowane armie nie tylko
na poziomie jednostek, ale i filozofii zarządzania państwem. O ile oczywiście tego nie
spieprzą.
Fani Total Warów już tyle dostali historycznych tytułów, że naprawdę jakoś mogą przeboleć
ten jeden tytuł.


Dokładnie, to jest pierwszy TW który mnie interesuje, właśnie ze względu na klimat Fantasy, a DoW to już co innego i wolę DoW3, który byłby połączeniem jedynki i dwójki ( w którą grało mi się jednak lepiej ).
Teraz niech jeszcze zrobią Total War Midle-Earth ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wyglada niesamowicie, wymagania pewnie beda kosmiczne.
Nie koniecznie, jeśli postarają się o optymalizację :).

Oczywiście gdy tylko będzie możliwość leci pre order, ten tytuł to must have wygląda fenomenalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować