Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo, Forza, Fable i Windows 10 - odwiedzamy Microsoft i Xboksa - przechadzka po Gamescomie cz. 2

14 postów w tym temacie

gram.pl

Na Gamescomie 2015 było sporo zielonego koloru. Sprawdziliśmy, co można było zobaczyć na stoiskach przygotowanych przez Microsoft specjalnie dla Xboksa i Windows 10. Zapraszamy na przechadzkę!

Przeczytaj cały tekst "Halo, Forza, Fable i Windows 10 - odwiedzamy Microsoft i Xboksa - przechadzka po Gamescomie cz. 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 22:52, Fett-PL napisał:


Do usług :)


Przynajmniej namiastka Gamescomu. Z chęcią sam bym się pokręcił po halach, ale w życiu "chcieć to móc", równa się często, chcieć to chcieć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:01, elmartin napisał:

Przynajmniej namiastka Gamescomu. Z chęcią sam bym się pokręcił po halach, ale
w życiu "chcieć to móc", równa się często, chcieć to chcieć ;))


Ja w tym roku byłem po raz pierwszy, podobnie jak Martivar. Z racji prowadzenia serwisu to bardzo specyficzne doświadczenie, ale gdyby kiedyś jednak udało się pojechać - polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:03, Fett-PL napisał:


ale gdyby kiedyś jednak udało się pojechać - polecam!
:)


Już w ubiegły roku się przymierzałem, w końcu nie tak daleko, ale jakoś zawsze brakuje czasu ( wolnego ), jednak wśród obietnic, które składam sobie, ta pozostaje aktualna. Nie było Gamescom 2014, nie jest Gamescom 2015, obiecuję sobie znowu, będzie Gamescom 2016 ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:14, elmartin napisał:

Już w ubiegły roku się przymierzałem, w końcu nie tak daleko, ale jakoś zawsze brakuje
czasu ( wolnego ), jednak wśród obietnic, które składam sobie, ta pozostaje aktualna.
Nie było Gamescom 2014, nie jest Gamescom 2015, obiecuję sobie znowu, będzie
Gamescom 2016 ;)))


W takim razie mam nadzieję, że przybijemy piątkę na którejś z hal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:15, Fett-PL napisał:


W takim razie mam nadzieję, że przybijemy piątkę na którejś z hal :)


Dzięki, fajnie by było. Nawiązując jeszcze do materiału, osobiście chętnie zajrzałbym na stoiska z Quantum Break i oczywiście Rise of the Tomb Raider. Nie zapomniałbym również o Gears of War 4 oraz Gears of War: Ultimate Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:21, elmartin napisał:

Dzięki, fajnie by było. Nawiązując jeszcze do materiału, osobiście chętnie zajrzałbym
na stoiska z Quantum Break i oczywiście Rise of the Tomb Raider. Nie zapomniałbym
również o Gears of War 4 oraz Gears of War: Ultimate Edition.


Jeżeli chodzi o Gearsy, niestety były tylko GoW: UE i to na zamkniętych pokazach. Nie było tak mocnej ekspozycji marki jak np. w przypadku Forzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:22, Fett-PL napisał:


Jeżeli chodzi o Gearsy, niestety były tylko GoW: UE i to na zamkniętych pokazach. Nie
było tak mocnej ekspozycji marki jak np. w przypadku Forzy.


W Geasry, grałem ostatnio dawno, ale zawsze miło wspominam. Jako, że nie mam jeszcze Xbox One z tym większym zainteresowaniem porównał bym Gears of War: Ultimate Edition z oryginałem, ale na zamknięte pokazy i tak bym się nie dostał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie ze mnie teraz Janusz czy jak to się tam teraz określa, ale jeśli bilet+przejazd +nocleg to pewnie z tysiąc złotych albo lepiej, to zamiast tego naprawdę wolałbym sobie kupić 5 gier albo chociażby takie wii u. Pracownik serwisu czy prasy o grach to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 07:17, ozoqq napisał:

Wyjdzie ze mnie teraz Janusz czy jak to się tam teraz określa, ale jeśli bilet+przejazd
+nocleg to pewnie z tysiąc złotych albo lepiej, to zamiast tego naprawdę wolałbym sobie
kupić 5 gier albo chociażby takie wii u. Pracownik serwisu czy prasy o grach to co innego.

Są ludzie, których stać na takie wyprawy i nie muszą przeliczać pieniędzy, które wydają, na inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pieniędzy nie mam za dużo, ale uznałem, że lepsze niż kolejne gry ( nadal mam kolejkę jakiś 40 kupionych i czekających tytułów do przejścia na steam i ps3 ) będą jednak niezapomniane emocje i wrażenia z takiego wypadu. Nawet przez sekundę nie żałowałem mojej decyzji. Rzeczy materialnych też trochę wyłapałem :P

Dla zainteresowanych:
Samolot ~400zł
Hotel w Dusseldorfie ~800zł dla dwóch osób
Wydałem jeszcze 800zł z czego jakieś 50-60zł dziennie na jedzenie ( głównie woda, piwko za sklepu, oraz kanapki w Northsee )
Jak ktoś ma problem z urlopem, to zawsze można dać pewnie trochę więcej za bilety i wylecieć w piątek wieczorem, a wrócić w niedzielę wieczorem.

Nie wiem, czy tu można dawać niekomercyjne linki do facebooka ( jeśli nie, to przepraszam i proszę Admina o usunięcie samego linku ), ale jeśli tak, to mój album kilkunastu zdjęć z Gamescomu, oraz trzy wpisy opisujące trzy dn,i są na moim profilu upublicznione, więc można obejrzeć i przeczytać :P
https://www.facebook.com/bartosz.tyszkiewicz.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować