Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 09:21, B1SH0P napisał:

Witajcie, jako osoba wszechstronna chciałem zapytać.. Jakie macie taktyki na rozwalenie
zerga terranami? TvP i TvT mam już wyrobione. Tylko TvZ mi zostało.


mech, MMM, air rush

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:21, B1SH0P napisał:

Witajcie, jako osoba wszechstronna chciałem zapytać.. Jakie macie taktyki na rozwalenie
zerga terranami? TvP i TvT mam już wyrobione. Tylko TvZ mi zostało.


Mech, mech i jeszcze raz mech. Na początku zabawa z hellionami, gdzie można masowo piec drony na ruszcie. Potem mass czołgi + thory. Oczywiście kilka marines na początek, wiadomo.
Jeśli zerg idzie w air, wtedy masowo wieżyczki oraz z czasem przejście w air units, począwszy od vikingów, bo BC.
Co do MMM, TLO nie raz już pokazał, że nie gra się samą piechotą z zergiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:10, Dann napisał:

Tylko w takim razie po co mi te płyty z grą ? ;-)


Zawsze możesz kupić wersję elektroniczną w sklepie Blizzarda, płytek wówczas nie dostaniesz i nie będziesz zadawać głupich pytań ;P
Powieś je sobie w samochodzie czy gdziekolwiek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:29, Daimon_Frey napisał:

Zawsze możesz kupić wersję elektroniczną w sklepie Blizzarda, płytek wówczas nie dostaniesz
i nie będziesz zadawać głupich pytań ;P
Powieś je sobie w samochodzie czy gdziekolwiek ;D


Ehh, widać, że nawet emotki nie wystarczą do odzwierciedlenia przekazu płynącego z normalnej wypowiedzi. Dlatego właśnie internet jest ubogi. Chyba zacznę robić jak w ME, gdzie jest jedna rasa, która jako że nie potrafi wyrażać emocji w głosie, przed każdym zdaniem ogłasza, w jakim tonie powinno być ono odebrane, np. Irytacja albo Podziw lub Sarkazm.
[Lekkie rozbawienie] Niemniej dzięki za wyjaśnienie sprawy, inaczej jeszcze bym te płyty wykorzystał w jakiś nieczysty sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:10, Dann napisał:

Tylko w takim razie po co mi te płyty z grą ? ;-)


Żebyś mógł wzdychać do podobizny Jima, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wątpliwości rozwiane, może ściąganie kilkunastu GB nie należy do najszybszych rozwiązań ale czekałem dekadę to jeszcze 2 dni przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 10:37, Dann napisał:

Ehh, widać, że nawet emotki nie wystarczą


Nie martw się, wystarczają. Jak widzisz moja wypowiedź też nie była na serio :)

A wracając do walki z zergami. Wczoraj się świetnie bawiłem z komputerem Feniksami. Jednak do celów naziemnych duża grupka też się nadaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 23:59, luzac napisał:

Dzięki mocy edtora już można wygrzebać muzykę z kampanii. :P A tak poza tym, to chyba
ostatnio zmieli muzykę na wejście...


A moglbys podac instrukcje jak to zrobic? Wiem, wiem mozna popytac wujka Googla. Rzecz w tym, ze nie do konca ogarniam ten edytor do StarCraft II. W WarCraft III byl chyba prostszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 12:05, Wojman napisał:

A moglbys podac instrukcje jak to zrobic?


Nie potrzeba edytora StarCrafta by dobrać się do plików gry, w tym samej muzyki.
Wystarczy programik do otwierania samych plików mpq, ja w tej chwili do plików starcrafta używam tego: http://www.zezula.net/en/mpq/download.html

W pliku base.SC2Assets (Mods\Liberty.SC2Mod) jest standardowa muzyka z normalnej gry (main theme, pliki bitewne)
Natomiast w pliku patch.SC2Archive (Versions\Base16036) są jeszcze inne pliki muzyczne, podejrzewam, że właśnie z kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzimy w "data editor", zakładka "sounds", po czym w polu sounds wpisujemy "music". Następnie klikamy na pierwszy z wierzchu "BNetMusic" i z prawej powinna nam się pojawić lista utworów. Klikamy dwa razy na utwór z listy i w następnym okienku na "Browse" a naszym oczom ukażą się wszystkie utwory z gry, a zakładce "Mission Music" znajdziemy muzykę z kampanii. Dorzucam też obrazek, jak to powinno wyglądać:

20100717122952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 15:38, the_bishop napisał:

*ekhm ekhm* czytajac po postach wygląda na to ze większość tutaj ma bete, dobrze mysle
czy jestes w błędzie ?


Dobrze myślisz :)
Swego czasu zdobycie dostępu do bety było raczej bezproblemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Daimon_Frey, to było wiele konkursów bądź stron na którą trzeba było się tylko zarejestrować i dostawałeś keya.. Mój kolega sprzedawał nawet cd-keye dla dzieciaków na osiedlu.. -_-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:36, marc95x napisał:

Ile będzie kosztował star craft 2??


Ja kupuje na allegro za 169 zł ver pudełkową, na gramie jest za 179zł, a kolekcjonerka, także na gramie za 389zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 01:36, luzac napisał:

GanD już wcześniej podrzucił linka. ;P Od siebie dodam, że dotyczy to wszystkich zarejestrowanych
tytułów Blizzarda, czyli że zniesiony został również limit językowy na pozostałe downloady.


Dzięki za info, w przypływie inwencji wziąłem się za pobieranie niemieckiej wersji WIII :D. A w kolejce czeka francuska i rosyjska, jak szaleć, to szaleć :D. Planuję jeszcze zakup keya do SC na Alledrogo coby się zapoznać z innymi wersjami językowymi gry bliższej temu tematowi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jest ktoś na tyle odważny aby iść ze mną na jakiegoś spara z bardzo (nie)profesjonalnym komentarzem? Oczywiście zależy od ilości osób, nie tylko ze mną muszą być spary.Jutro w dzień, od 10-18 w tych godzinach. Jak ktoś chętny niech napisze mi na mejla "ezgerr@gmail.com" Tak komentarz waszego ulubionego WW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:05, luzac napisał:

LOL, właśnie pokonałem insane''a w czasie krótszym niż 5 minut. Czy już jestem gosu? XD

Repa z rozgrywki grzecznie proszę. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować