Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Racja moja pomyłka :D ja jeszcze w cenach z przed 2 miesięcy :D gdzie funt był za 3,8 zł :)
Za przesyłkę wszędzie trzeba zapłacić a można też za darmo mieć etc.
Dodatkowo widać że cena gry na świecie jest identyczna do ceny w Polsce gdzie średnia zarobków jest niższa mniej więcej 2-5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:29, ww3pl napisał:

Z początku było chyba mówione, że kolejne ''części'' SC2 to tylko kampania dla jednego
gracza z ewentualnymi zmianami w multiplayerze, które dla posiadaczy Wings of Liberty
miałyby być dodawane w patchu.


Ja w to wątpię. Sądzę, że dodatki do multiplaya też będą tylko dla tych co kupili, tak jak w BroodWar czy The Frozen Throne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:29, ww3pl napisał:

Z początku było chyba mówione, że kolejne ''części'' SC2 to tylko kampania dla jednego
gracza z ewentualnymi zmianami w multiplayerze, które dla posiadaczy Wings of Liberty
miałyby być dodawane w patchu.

Pierwsze słyszę o czymś takim. Popieram zdanie Volvox, wszelkie oficjalne rozszerzenia będą raczej na pewno płatne. Po to Blizzard rozdzielił grę na trzy części żeby na graczach zarobić jak najwięcej, a zwłaszcza na tych grających w multi, bo ludzi kupujących grę głównie dla multi jest zapewne multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram poprzedników. Każda gra Blizzarda miała płatne dodatki. I nie wiem dlaczego teraz mieliby zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 07:56, B1SH0P napisał:

No to ciekawe.. Niby dzisiaj ma być 2 faza beta testów, zobaczymy na ile to była prawdziwa
informacja..


Nie pamietam, zeby Blizzard oficjalnie podawal tę datę, no ale zobaczymy. Za to w czasopismach o grach komputerowych pojawiły się już reklamy StarCraft II. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o zmianach na forum Blizzarda? Od teraz mamy się podpisywać imieniem i nazwiskiem do napisanych postów, przynajmniej w grach obsługujących BN 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 08:46, Gromo napisał:

A co sądzicie o zmianach na forum Blizzarda? Od teraz mamy się podpisywać imieniem i
nazwiskiem do napisanych postów, przynajmniej w grach obsługujących BN 2.0.


A co za problem w ustawieniach konta BN podac takie imie i nazwisko jakie komu sie podoba? Tylko troche bym sie zdziwil, gdybym w jakiejs grze mial za sojusznika Donalda Tuska, a przeciwnikami by byli Bronislaw Komorsowski i Jaroslaw Kaczynski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 08:55, Wojman napisał:

A co za problem w ustawieniach konta BN podac takie imie i nazwisko jakie komu sie podoba?


Ten że za podawanie nieprawdziwych danych grozi usunięcie konta (przynajmniej oficjalnie).
Ponadto w przypadku kradzieży konta, Blizzard będzie chciał przywrócić konto prawowitemu właścicielowi na podstawie weryfikacji danych z dowodu osobistego (porównanie z tymi zapisanymi na koncie). W przypadku gdy wprowadzisz nieprawdziwe dane, możesz się pożegnać z kontem (i zarejestrowanymi na nim grach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 08:55, Wojman napisał:

A co za problem w ustawieniach konta BN podac takie imie i nazwisko jakie komu sie podoba?
Tylko troche bym sie zdziwil, gdybym w jakiejs grze mial za sojusznika Donalda Tuska,
a przeciwnikami by byli Bronislaw Komorsowski i Jaroslaw Kaczynski. :)


A ja bym zadał inne pytanie :)
A co za problem podać prawdziwe imię i nazwisko? No chyba, że ktoś się ich wstydzi albo ma zamiar trollować i nie chce żeby ktoś go wyśledził. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podawanie imienia i nazwiska to dobry pomysł. Zmniejsza to trochę anonimowość, co za tym idzie, człowiek trochę bardziej boi się trollować i obrażać innych. Po za tym ułatwia odzyskanie konta. W ten sposób łatwiej oddać konto osobie właściwej. Wystarcz skan jakiegoś dowodu osobistego/legitymacji albo coś. Ja się swoich danych nie wstydzę. Z resztą i tak po nazwisku i imieniu nikt mnie nie znajdzie. Bibliotekarki w publicznej nie raz mnie pytają gdzie mieszkam, o u mnie jest jeszcze jeden co się nazywa tak samo jak ja. Chyba nawet ten sam rocznik. Więc nawet jakby wiedzieli w jakich okolicach mieszkam to już mają dodatkowy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:
"Gdybym (czysto teoretycznie - nie jestem takim heretykiem) kupił StarCraft''a 2 od LEM''a (a zgiń, przepadnij maro nieczysta) to byłbym zmuszony oglądać i słuchać pełną polską wersję językową?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:30, Spolskee napisał:

Ponawiam pytanie:
"Gdybym (czysto teoretycznie - nie jestem takim heretykiem) kupił StarCraft''a 2 od LEM''a
(a zgiń, przepadnij maro nieczysta) to byłbym zmuszony oglądać i słuchać pełną polską
wersję językową?"

Na to wygląda. Przynajmniej do wydania paczek językowych, chyba że będzie możliwość rejestracji gry na język angielski to sobie pobierzesz. Ale oficjalnie nic o tym nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:10, Phobos_s napisał:

A co za problem podać prawdziwe imię i nazwisko? No chyba, że ktoś się ich wstydzi albo
ma zamiar trollować i nie chce żeby ktoś go wyśledził. :)


Dla mnie to nie problem, moje konto jest zarejestrowane pod prawdziwym nazwiskiem, tym bardziej, ze robilem zakupy w sklepie Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 09:02, Michal256 napisał:

Ten że za podawanie nieprawdziwych danych grozi usunięcie konta (przynajmniej oficjalnie).


Już to widzę, jak banują 4 miliony (dobra, zmyśliłem to) kont za nieprawdziwe imię i nazwisko. Nie uwierzę, że wszyscy użytkownicy Bnetu podali wszystko prawdziwe. Zresztą, podrzuć tutaj fragment regulaminu Bnetu, bo znaleźć nie mogę.

Dnia 07.07.2010 o 09:02, Michal256 napisał:

Ponadto w przypadku kradzieży konta, Blizzard będzie chciał przywrócić konto prawowitemu
właścicielowi na podstawie weryfikacji danych z dowodu osobistego (porównanie z tymi
zapisanymi na koncie). W przypadku gdy wprowadzisz nieprawdziwe dane, możesz się pożegnać
z kontem (i zarejestrowanymi na nim grach).


A to dobre. Steam jakoś sobie radzi bez czegoś takiego. A odzyskanie konta Steam po kradzieży jest 100% pewne, jeśli tylko prawidłowo się ustawiło wszystkie te pytania, zweryfikowało mail itd.

Dawno na Battle.net nie wchodziłem. Wchodzę dzisiaj, a tutaj takie coś:

"In order to provide the Battle.net Service, Blizzard must be entitled to access, monitor and/or review text chat, including private, or "whisper" chat, in the event of complaints from other users or violations of the law. By clicking the check box below, you agree that Blizzard (or one of Blizzard’s affiliates) has the right to monitor and review personal messages you send or receive on the Battle.net Service, or through any game that is playable through the Battle.net Service, to investigate potential violations of the law, the Battle.net Terms of Use, or the Terms of Use agreement specific to any game playable on the Battle.net Service. Blizzard will not use the information for any reason other than pursuing such violations."

W pierwszej kolejności - wyśmiałem ich. Ale śmiech zamarł, kiedy przypomniałem sobie wypowiedź Marka Zuckerberga, twórcy Facebooka:

"Uważam, że prywatność to przeżytek nieprzystający do internetowej rzeczywistości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 12:28, Wojman napisał:

Dla mnie to nie problem, moje konto jest zarejestrowane pod prawdziwym nazwiskiem, tym
bardziej, ze robilem zakupy w sklepie Blizzarda.


No i gut :) Ja, chociaż zakupów nie robiłem, to też mam prawdziwe dane. Nie wstydzę się imienia ani nazwiska i myślę, że normalni użytkownicy nie powinni mieć problemu z podawaniem prawdziwych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować