Zaloguj się, aby obserwować  
solki

Warhammer Online: Age of Reckoning

2590 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 20:46, lordfett napisał:

Jakoś niedawno miałem okazję Wara 3 odświeżyć. Taureni? Ale dokładnie nie wiem który
:P


Podpowiem ... najbardziej znany i rozpoznawany bohater Taurenów w całym Warcrafcie ;-) (przynajmniej IMO).


Tak sobie myślę, szkoda że premiera WARa dopiero 18-tego. ;-)
Najgorsze są właśnie ostatnie dni oczekiwania.


PS. I przypominam o tym DW u WL (CIA i KGB też ;-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec, ze to taki WoW 2.0, gdyby te wszytskie zmiany zostaly w WoWie wprowadzone to bylaby to chyba idealna gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dostalem 7 potwierdzen na raz haha :)


Edit : ale nadal nie dziala.
Certain components could not be activated because they are incompatible with your account. We would like to advise you that those keys can be used to activate products on another account.

Super -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem aż6 potwierdzenia :p - idę próbować ;]

edit. oczywiście we wszystkich 6 mailach jest, że "Your code hasn't been registered" ;p - panowie potrafią psuć te chwile szczęścia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:22, Michaelius napisał:

Spójrz na życie z radosnej strony - ja jeszcze nie dostałem żadnego maila mimo 30 prób
aktywacji klucza.

ja nawet maila z kluczem nie dostałem a war dawno już ściągnięty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje założyć nowe konto, bo na stare za cholerę nie mogę dostać klucza (maile nawet szybko przychodzą (jeżeli chodzi o klucz)), ale za to nie mogę teraz dostać potwierdzenia założenia konta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dlaczego radzicie spamować? Przez to buduje sie ogromny" traffic". Nie ma to sensu, opóźnienia są z powodu długiego mielenia informacji, ja wysyłałem/wypełniałem tylko raz, i działa (chociaż czekam od niedzieli). Teraz już chyba doszło do ich bazy że mój klucz sprawdzony i właśnie się paczuje. Oczywiście mejla z potwierdzeniem dostałem wczoraj, ale przecież pisali że jest to proces asynchroniczny, prawda?
No i wszystko działa, a kłopoty z dużą ilością wejść i "spamowania" są najprawdopodobniej przyczyną tych wszystkich opóźnień...innymi słowy sami jesteśmy sobie winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam założyłem konto. Kilka godzin potem przyszło potwierdzenie. Spróbowałem zarejestrować klucz do bety. Od tamtej pory CZEKAM. Niby piszą że coś robią, starają się, jednak ja jestem już zniechęcony. Chciałem sobie troszkę pograć, sprawdzić czy słusznie zrobiłem ten preorder, a tu bum cyk, same problemy, awarie, przerwy techniczne. Żeby jeszcze było fajniej to jutro wyjeżdżam na 2 dni więc na grę w betę mi dużo nie zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem 1 dzień na założenie konta i 2 dni aż mi łaskawie przyślą emaila, że coś jest nie tak i mam spróbować ponownie, chęć zaspamowania ich sama się ciśnie do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z waszych postów wynika, że dalej nic nie ruszyło :( E do D*** z takim czymś, szkoda łącza na ściąganie clienta jak i tak nie działa :/

Czyli jednak działa hmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:52, Gosu napisał:

haha! w koncu zadzialalo, jestem juz w grze, tylko czekam w kolejce zeby sie wbic na
server ^^

1. kim grasz?
2. screenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! bo ja jeszcze uziemiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:54, Lukas1992 napisał:

> haha! w koncu zadzialalo, jestem juz w grze, tylko czekam w kolejce zeby sie wbic
na
> server ^^
1. kim grasz?
2. screenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! bo ja jeszcze uziemiony ]


1. Chaos Chosen :)
2. Spokojnie dopiero ze 120 spadlo na 60 w kolecje by wejsc na servier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:58, Gosu napisał:

> > haha! w koncu zadzialalo, jestem juz w grze, tylko czekam w kolejce zeby sie
wbic
> na
> > server ^^
> 1. kim grasz?
> 2. screenyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! bo ja jeszcze uziemiony ]

1. Chaos Chosen :)
2. Spokojnie dopiero ze 120 spadlo na 60 w kolecje by wejsc na servier :)

mam nadzieje ze tylko tak w becie ten chaos, bo trza zrobić gramowa gildie. W orderze oczywiście ;p (teoretycznie wszystko się przecież zmienia, ale czy tak czy tak zostaje przy witch hunterku)^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:02, Lukas1992 napisał:

mam nadzieje ze tylko tak w becie ten chaos, bo trza zrobić gramowa gildie. W orderze
oczywiście ;p (teoretycznie)


Hehe niestety nie, ja juz mam swoja gildie z ktora gralem w World of Warcraft i Age of Conan i bedziemy grac chaosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:03, Gosu napisał:

> mam nadzieje ze tylko tak w becie ten chaos, bo trza zrobić gramowa gildie. W orderze

> oczywiście ;p (teoretycznie)

Hehe niestety nie, ja juz mam swoja gildie z ktora gralem w World of Warcraft i Age of
Conan i bedziemy grac chaosem :)

mam nadzieje ze pewnej pięknej nocy spotkamy się na polu chwały i rozstrzygniemy kto lepszy^^ ( prawa autorskie tego tekstu za szczerzone;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie duzo ludzi biega :) wogole niektorzy maja 60 lv juz heh maniaki :) Grafika taka sobie, ale przynajmniej nie mam lagow zadnych i laczy sie z serverem dosc szybko. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować