Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Inwestować w Project CARS 2 można już tylko przez tydzień

7 postów w tym temacie

Łoooo! Za 10k funtów istne szaleństwo w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fajne prezenty, ale jak na 10k to nadal trochę mało :) Ciekawe czy znajdą się ''wspieracze'' wpłacający tak zawrotną kwotę? Twórcom życzę szczęścia, bo pierwszy CARS to kawał dobrej roboty. No i jest RUF CTR3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już żebrzą na dwójke a jedynka nie jest jeszcze tak naprawde skonczona...Olali graczy.
Ale masz w ogóle PCars? Przecież niedawno wydali 3GB patch zapowiadając, że wiele zmian jeszcze przed nami... Po co tak gadać, jak się nie znasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napalalem sie ale zrezygnowałem...Kazdy, ale to KAZDY kto bierze udzial w kickstarterze (jakimkolwiek) jest osoba kompletnie pozbawiona chocby minimalnej swiadomosci konsumenckiej. Jest 100% frajerem do dymania.Z samochodówek czekam już tylko na "Sébastien Loeb Rally EVO" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Napalalem sie ale zrezygnowałem...Kazdy, ale to KAZDY kto bierze udzial w kickstarterze
> (jakimkolwiek) jest osoba kompletnie pozbawiona chocby minimalnej swiadomosci konsumenckiej.
> Jest 100% frajerem do dymania.Z samochodówek czekam już tylko na "Sébastien Loeb Rally
> EVO" ;)
Nie lepiej spróbować z Dirt Rally? Jak dla mnie godny następca RB Rally :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2015 o 23:42, Mozgotrzep napisał:

Nie lepiej spróbować z Dirt Rally? Jak dla mnie godny następca RB Rally :)


Pewnie, że lepiej. Dirt Rally już jest i jest świetny. Co wyniknie z kolejnej gry Milestone nie wiadomo.Trzeba czekać do 2016. Patrząc po ich ostatnich dokonaniach nadziei bym sobie nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować