Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry z serii Gran Turismo sprzedały się w liczbie 72,6 mln egzeplarzy

6 postów w tym temacie

"Gran Turismo 6 – zakupiło 2,37 miliona użytkowników. To sporo, jeśli porównać to z wynikami sprzedży Driveclub (około 2 mln)"

Moim zdaniem to tragicznie mało, biorąc pod uwagę, że GT6 wyszło już pod koniec żywota PS3, gdzie na rynku było x-milionów użytkowników konsoli, a sama seria GT jest legendą w obozie Sony. Driveclub, mimo że jest nowym tytułem i miał spore problemy po premierze z infrastrukturą sieciową, sprzedał się prawie tak samo jak GT6. Do tego użytkowników PS4 jest nadal mniej niż grających na PS3. Szóstka okazała się, niestety, rozczarowaniem i kupili ją głównie maniacy serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, mimo licznych "skandali" GT5 zakupiło ponad 10mln osób, więc to bardziej zmęczenie poprzednią generacją ;) W końcu GT6 było ostatecznie grą lepszą, pozbawioną większości jaskrawych patologii poprzedniej części. Hype zwyczajnie był gdzie indziej, myślę iż ps4 ponownie umasowi ten tytuł;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszły one na jaw podczas procesu sądowego złożonego przez firmę VIRAG, której reklama pojawiła się na torze w grze Gran Turismo 5

Takich rzeczy trochę nie rozumiem. Ja wiem, że to są trademarki i inne copyrighty, no ale przecież zrobili im reklamę za darmo.
Chyba że firma liczy na reklamę i wizerunek marki "która nie będzie bez zgody występować w byle grze wideo"? Ewentualnie po prostu o pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować