Zaloguj się, aby obserwować  
conradzik

Age of Empires I - temat ogólny

8 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Zakładam ten temat ponieważ przetarłem oczy ze zdumienia, że nikt go jeszcze nie założył! No wiecie co? Wstyd! :) Są tematy o jakimś leczeniu itp. ale konkretnie o grze tak jakby brak. A może wyszukiwarka mi nawala. W każdym razie już jest.
Tyle słowem wstępu. Age of Empires to pierwsza i jak narazie jedna z 3 gier jakie kupiłem u konkurencji (obok Dungeon Siege I i H&D Antalogia). Szukałem tej gry od kilku lat ale dopiero teraz wyszła na rynek i to nie jako dodatek do dwójki w jakimś paku za 100 zł czy więcej ale samodzielny tytuł.
Moja radość z instalacji tak długo wyczekiwanego tytułu, została ostudzona już przy pierwszym uruchomieniu. Gra nie wyświetla czcionki! Zarówno w menu głównym jak i podczas gry kompletnie brakuje napisów na button''ach wyboru opcji. Tak więc po omacku pamiętając ustawienie menu z dema, doszedłem do 1 misji kampanii. Jednak nie tego oczekiwałem po kupnie oryginalnego tytułu. CDP nie wydałby tytułu z takim błędem :)
Czy ktoś może w czym tkwi problem? Zazwyczaj w takich sprawach winne są sterowniki karty graficznej, ale mam najnowsze (może właśnie o to chodzi?) a może system - XP pro. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziś kupiłem AOE 3 i chcialem sobie pograc, zainstalowalem zrestartowalem komp, cd1 w napedzie, startuje, pojawia sie czarny ekran, jakies czerwono brazowe malo widoczne wzorki, potem troszke zielonego, leci chyba film pokazowka, i pojawia sie ekran czarno czerwony niewyrazny, da sie zauwazyc czasami szary odcien myszki, chcialem zrobic tego screena ale wyszedl idealnie tak jak powinien (jakies miasteczko z fontanna, menu z lewej strony)

moj komp:
3,06 GHZ Celeron
512 RAM
geforce FX 5500 - 256MB
Windows XP z SP1

Czy ktos sie spotkal juz z takim czyms?? kiedys mialem podobna sytuacje w heroes 4 ale nie pamietam jak ja naprawialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(CIACH!!!)

Miałem już taki problem i gdy kupiłem inny monitor to gra zadziałała. Jaki masz typ monitora (CRT czy LCD???)??? Na wszelki wypadek zainstaluj też najnowsze sterowniki do karty graficznej.
P.S. Temat o Age of Empires III - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9964&u=16
Mogą ci też pomóc w temacie o problemach z kompem - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=6780 .
Pozdrawiam :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 00:21, Pepper Ronie napisał:

Miałem już taki problem i gdy kupiłem inny monitor to gra zadziałała.

- dzis sprawdze jeszcze na siostry kompie
>Jaki masz typ monitora (CRT czy LCD???)???
-CRT 11 lat 14`
>Na wszelki wypadek zainstaluj też najnowsze sterowniki do karty graficznej.
-jak je mam znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować