PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Gry z zabezpieczeniem StarForce nie chcą się uruchomić na moim komputerze!!!! Kilka miesięcy temu spokojnie grałem sobie np. w Splinter Cell - Chaos Theory pożyczonym od kolegi lub I-ninja. Teraz kupiłem sobie Splinter Cella (tego samego!!!) i przy uruchomieniu gry komputer się sam resetuje!!!! Myślałem "a co tam!!!" więc zainstalowałem sobie I-Ninja i mam ten sam problem!!!! Nie pomógł nawet program odinstalowujący StarForce z mojego systemu (ściągnałem go z głównej strony internetowej StarForce!!!). Proszę mógłby mi ktoś pomóc????!!!! Pytałem już wszystkich informatyków jakich znam i nikt nie zna przyczyny problemu!!! Problem już byłby rozwiązany ale nie mogę sformatować kompa... Czy ktoś na tym forum mi wreszcie kiedyś pomoże??? Proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:30, Pepper Ronie napisał:

Gry z zabezpieczeniem StarForce nie chcą się uruchomić na moim komputerze!!!! Kilka miesięcy
temu spokojnie grałem sobie np. w Splinter Cell - Chaos Theory pożyczonym od kolegi lub I-ninja.
Teraz kupiłem sobie Splinter Cella (tego samego!!!) i przy uruchomieniu gry komputer się sam
resetuje!!!! Myślałem "a co tam!!!" więc zainstalowałem sobie I-Ninja i mam ten sam problem!!!!
Nie pomógł nawet program odinstalowujący StarForce z mojego systemu (ściągnałem go z głównej
strony internetowej StarForce!!!). Proszę mógłby mi ktoś pomóc????!!!! Pytałem już wszystkich
informatyków jakich znam i nikt nie zna przyczyny problemu!!! Problem już byłby rozwiązany
ale nie mogę sformatować kompa... Czy ktoś na tym forum mi wreszcie kiedyś pomoże??? Proszę!!!

Dlaczego nie możesz sformatowć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo wkurzający problem. Otóż, kiedy włączam jakąś grę )w tym przypadku Splinter Cell) to co chwilę wyskakuje mi taki komunikat (patrz screen). To się normalnie grać nie da! Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 15:10, Woko11 napisał:

Mam bardzo wkurzający problem. Otóż, kiedy włączam jakąś grę )w tym przypadku Splinter Cell)
to co chwilę wyskakuje mi taki komunikat (patrz screen). To się normalnie grać nie da! Co mam
zrobić?


zainstalować najnowsze sterowniki do kraty graficznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaraz to zrobie ale najpierw...
Na pewnym forum przeczytałem że z moim netem trzeba ustawić configa 30000/100/100 (rate/cl_updaterate/cl_Cmdrate). Wiecie o co chodzi i gdzie to wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 18:02, Woko11 napisał:

Yyyy, tak, a mógłbyś mi podać linka skąd mogę je pobrać - jakoś nie mogę ich znaleźć.


hmm niech zgadnę masz kare Radeona? Tylko jakiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 14:28, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../ > Ponowne zastalowanie nortona nie pomogło sprubuje zainstalować jeszcze
raz explorera.
Produkty Symantec''a instalują się bezproblemowo na dopiero co zainstalowany system, ale na
starszy już nie. I nigdy nie udało mi się zainstalować trzeciej kolejnej wesji bez reinstalacji
systemu. Za jakieś dwa tygodnie przewiduję u siebie kłopoty: muszę odinstalować Norton Internet
Security 2006 i zainstalować wersję 2007. Założę się, że będą kłopoty...

No i kolejna porcja problemów:
- nie działa Windows media player(wystąpił wewnętrzny błąd programu)
- nie wiem coś się z netem dzieje
- po kilku minutach po uruchomieniu komputera komp zachowuje się jakby nie było karty dżwiękowej
- ogólnie jest coraz gorzej
P.S. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale głupi jestem nie napisałem jaką mam kartę. Mam Radeona 9200SE 128MB, ale problem już rozwiązałem - usunąłem Catalyst Coontrol Panel! :D

iro1979
Dzięki za linka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 19:24, Pediator napisał:

> > > > /.../ > /.../
P.S. Czy to normalne?

Nie, to nie jest normalne. Sypie się system (może wirus) albo dysk twardy. Jeśli tylko możesz, zarchiwizuj wszystko: maile, adresy, sejwy, sterowniki... Potem poszukaj jakiegoś programu naprawczego (ja mam Norton System Works) a potem spróbuj reinstalacji systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:08, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > /.../ > /.../
> P.S. Czy to normalne?
Nie, to nie jest normalne. Sypie się system (może wirus) albo dysk twardy. Jeśli tylko możesz,
zarchiwizuj wszystko: maile, adresy, sejwy, sterowniki... Potem poszukaj jakiegoś programu
naprawczego (ja mam Norton System Works) a potem spróbuj reinstalacji systemu.

I znowu ten Norton.
Dołączam obrazki z jednego błędu

20070105225108

20070105225313

20070105225400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno czy jak zrobię reinstalkę(mam 2 dyski) na dysku C:(na nim zainstalowałem Windowsa) to czy pozostaną dane na dysku D: ( a na nim nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:09, Pediator napisał:

A jeszcze jedno czy jak zrobię reinstalkę(mam 2 dyski) na dysku C:(na nim zainstalowałem Windowsa)
to czy pozostaną dane na dysku D: ( a na nim nie)



Jasne ze zostaną, jak reinstalujesz wina to zazwyczaj formatujesz partycje systemową ( domyślnie C) więc jak nie usówasz partycji to dane na innych zostaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:09, Pediator napisał:

A jeszcze jedno czy jak zrobię reinstalkę(mam 2 dyski) na dysku C:(na nim zainstalowałem Windowsa)
to czy pozostaną dane na dysku D: ( a na nim nie)

Na dysku D wszystko powinno zostać nietknięte, ale, żeby nie było zabezpieczone hasłem, bo może nie dać się odczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:12, KrzysztofMarek napisał:

> > > > > > > /.../ > /.../
> Dołączam obrazki z jednego błędu
Tutaj może Ci więcej powiedzieć ktoś taki jak Olamagato, ja za cienki jestem

No ale czemu tyle problemów przez usunięcie Nortona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:15, Pediator napisał:

> > > /.../
No ale czemu tyle problemów przez usunięcie Nortona?

Pojęcia nie mam. Ale jak go odinstalowywałeś? Na ogół wkłada się płytę do napędu i pojawia się pytanie, co chcesz odinstalować, jak zrobiłeś to ręcznie to może być... no właśnie z kłopotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 23:19, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../
> No ale czemu tyle problemów przez usunięcie Nortona?
Pojęcia nie mam. Ale jak go odinstalowywałeś? Na ogół wkłada się płytę do napędu i pojawia
się pytanie, co chcesz odinstalować, jak zrobiłeś to ręcznie to może być... no właśnie z kłopotami.

Usunąłem go z komputera za pomocą dodaj /usuń programy , pojawił się program de instalacyjny i usunąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się