Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedpremierowy Bonus Pack Guild Wars: Nightfall

109 postów w tym temacie

P.R. GW Nightfall w Media Markt Wrocław jest dostępny od wczoraj w cenie 16,99,-

BTW po dodaniu tego bonusowego klucza nie pojawił mi się dodatkowy slot WTF ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanka:
1. Kiedy się wprowadza ten kod z Bonus Packa? Przed premierą "Nightfall", czy po? I który pierwszy?
2. Jeżeli po wprowadzeniu kodu dostanę te nowe bronie, a kiedyś będę chciał usunąć postać z konta i za jakiś czas zonowu ją stworzyć (np. Dervisha) to czy te bronie będą nadal dostępne dla nowej postaci, czy jest to tylko "jednorazowa" akcja?

Być może te pytania wydadzą się komuś śmieszne, ale jestem nowy w tym temacie i jeszcze wszystkiego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. ? Pojęcia nie mam
2. W przypadku dodatku Factions, bonusowe bronie można przywołać za pomocą jakiejś komendy, chyba /preorder , ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 21:20, Inuki napisał:

Ja mam takie pytanka:
1. Kiedy się wprowadza ten kod z Bonus Packa? Przed premierą "Nightfall", czy po? I który pierwszy?

Wszystko jedno, ale kod z bonus packa jest ważny tylko do końca grudnia. Jeśli wpiszesz go później, to nic nie zyskasz. Musisz też wpisać kod z Nightfalla do końca grudnia, bo inaczej stracisz bonusowe przedmioty.

Dnia 23.09.2006 o 21:20, Inuki napisał:

2. Jeżeli po wprowadzeniu kodu dostanę te nowe bronie, a kiedyś będę chciał usunąć postać z
konta i za jakiś czas zonowu ją stworzyć (np. Dervisha) to czy te bronie będą nadal dostępne
dla nowej postaci, czy jest to tylko "jednorazowa" akcja?

Komendą /bonusitems przywołujesz do ekwipunku aktywnej postaci wszelkie bonusowe przedmioty, jakie masz dostępne na koncie. Możesz je zniszczyć i po ponownym wpisaniu pojawia się ponownie, ale nie możesz ich sprzedać, bo są ''customized''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 14:01, Ziomal99 napisał:

Nie wie ktos przypadkiem czy bedzie mozna zamowic jeszcze Edycje Kolekcjonerska Nightfall?
;>

Właśnie mi się spodobało GW i najchętniej przygodę zaczął bym od Nightfall (a tak dokładnie to jej EK), przyłączam się więc do pytania. I mam prośbę: czy posiadacz EK Nightfall lub Factions mógłby dać zdjęcie z zawartością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować