Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

widzę że temat padł,ale to się przecież naprawi ;].Ja strzelam się od niedawna,w mojej drużynie z sosnowca,psy wojny,jako snajper.Jest spoko,bardzo lubię ASG,szczególnie gdy odgrywamy z przyjaciółmi operacje zgodne z historią II wojny.Teraz planuję kupić taki karabin: http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a ja mam problem. Korzystam z R-8 (replika G3 SAS). Do tej pory było wszystko ok. Ostatnio jednak wytrzymałość akumulatora zaczęła drastycznie spadać. Gdy energii nie starczyło na więcej niż kilkanaście strzałów, kupiłem nowy akumulator i... nic to nie dało. Został poprawnie sformatowany (3x10h) i od razu coś było nie tak - a specjalnie kupiłem w innym sklepie.
Jakieś pomysły co można zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=792

Masz szczęscie, ponieważ właśnie dzisiaj z takiego strzelałem, więc moge powiedzieć co nie co.

Moc ma naprawdę wielką ;]

Powiedziałbym, że chyba jeden z najlepszych kałaszy ASG na rynku w chwili obecnej i dziwię się, że tak tanio go sprzedają.

Dzięki szynom RIS bez trudu możesz dołożyć do niego większość akcesoriów.

Trzema słowy kupuj bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../


Dzięki Stiffy,już zamówiłem 5 godzin przed przeczytaniem tego posta,ale dobrze jeszcze słyszeć takie opinie o "moim" karabinku :).Chodziło mi dokładnie o to:karabin szturmowy z siłą kałacha i z szyną RIS.Albo innymi słowy o kałacha z szyną RIS.Więc wiem już że dobrze trafiłem,nie mogę się doczekać aż przyjdzie we wtorek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Właśnie zaczynam moją przygodę z ASG i na pewno będę odwiedzał ten temat. Za jakiś miesiąc odkupie od znajomego karabin M15A4 (dołączone zdjęcie) z Classic Army. Strzelałem już z tej repliki i jestem zadowolony z jej osiągów oraz z wyglądu (cały metalowy). Nie pamiętam dokładnie ile ma FPS-ów ale wiem że ponad 300, do tego świetna celność. Na wszelki wypadek -zanim karabin będzie w moim posiadaniu- znajomy da go do serwisu na przegląd. Jak na początek wydaje mi się że to będzie dobry wybór, zwłaszcza że jest on firmy Classic Army, dobrze strzela, jest w dobrym stanie (lekko porysowane body w miejscach w których i tak się porysuje), no i dużo zaoszczędze (bo nówki koszują ok. 1000-1100zł) więc będę miał na jakieś akcesoria.

20070910212016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 21:20, Kasendrol napisał:

Witam wszystkich. Właśnie zaczynam moją przygodę z ASG i na pewno będę odwiedzał ten temat.
Za jakiś miesiąc odkupie od znajomego karabin M15A4 (dołączone zdjęcie) z Classic Army. Strzelałem
już z tej repliki i jestem zadowolony z jej osiągów oraz z wyglądu (cały metalowy). Nie pamiętam
dokładnie ile ma FPS-ów ale wiem że ponad 300, do tego świetna celność. Na wszelki wypadek
-zanim karabin będzie w moim posiadaniu- znajomy da go do serwisu na przegląd. Jak na początek
wydaje mi się że to będzie dobry wybór, zwłaszcza że jest on firmy Classic Army, dobrze strzela,
jest w dobrym stanie (lekko porysowane body w miejscach w których i tak się porysuje), no i
dużo zaoszczędze (bo nówki koszują ok. 1000-1100zł) więc będę miał na jakieś akcesoria.


Zwroc szczegolna uwage na zebatki, podobno w CA szybko sie zuzywaja. A zjechane zebatki potrafia zrobic cwikle z gearboxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio zacząłem interesować się bronią ASG i zamierzam zakupić takową.
Na początek najlepiej jakiś pistolet sprężynowy. I tu moje pytanie do fachowców. Jaki
pistolet polecacie? Chciałbym najlepiej taki, którego nie trzeba za każdym razem ładować
(jeśli taki w ogóle jest sprężynowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 17:27, Mac Cry napisał:

Witam. Ostatnio zacząłem interesować się bronią ASG i zamierzam zakupić takową.
Na początek najlepiej jakiś pistolet sprężynowy. I tu moje pytanie do fachowców. Jaki pistolet polecacie?

Jeśli mógłbyś określ granicę cenową na to przeznaczoną.
>Chciałbym najlepiej taki, którego nie trzeba za każdym razem ładować (jeśli taki w ogóle jest sprężynowy).
Nie ma takiego - tak to najlepiej elektryka lub dobrą gazówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:26, stiffyone napisał:

> Witam. Ostatnio zacząłem interesować się bronią ASG i zamierzam zakupić takową.
> Na początek najlepiej jakiś pistolet sprężynowy. I tu moje pytanie do fachowców. Jaki
pistolet polecacie?
Jeśli mógłbyś określ granicę cenową na to przeznaczoną.

Na Pistolet chciałbym przeznaczyć najwyżej 50zł.

Dnia 13.09.2007 o 19:26, stiffyone napisał:

>Chciałbym najlepiej taki, którego nie trzeba za każdym razem ładować (jeśli taki w ogóle
jest sprężynowy).
Nie ma takiego - tak to najlepiej elektryka lub dobrą gazówkę.

Hm, to może lepiej elektryka kupić? Jakie mają zalety, a jakie wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 19:31, Mac Cry napisał:

Na Pistolet chciałbym przeznaczyć najwyżej 50zł.

To nie ma szans - za takie pieniądze to najwyżej możesz kupić sobie procę i postrzelać do jabłek.

Dnia 13.09.2007 o 19:31, Mac Cry napisał:

Hm, to może lepiej elektryka kupić? Jakie mają zalety, a jakie wady?

Za dużo by pisać - polecam tę stronę na początek: http://www.wmasg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:15, Mac Cry napisał:

Warto kupić tego kałacha? Czy to raczej jakiś shit?


Raczej shit:) Znajomi którzy już trochę strzelają polecili mi taką stronkę: http://www.taiwangun.com/
Ponoć dobre repliki można tam kupić. Ja się zastanawiam jeszcze nad pistoletem maszynowym UMP H&K http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=801 Widziałem już ten pistolet maszynowy i muszę powiedzieć że strzela świetnie. Tylko ciekawe jak długo wytrzyma, bo się zastanawiam jeszcze nad tym wspomnianym przeze mnie w poprzednim poście karabinie szturmowym M15A4 firmy Classic Army, a znajomi mówili że to jedne z najwytrzymalszych replik na rynku. Czy wy też się zgadzacie z tą opinią? Bo nie wiem co wybrać, czy UMP za 400zł czy M15A4 za 600zł (używany przez znaną mi osobę). Oba widziałem i mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2007 o 21:15, Mac Cry napisał:


Niestety, prawda jest taka, ze jesli chcesz zeby cala zabawa miala sens, musisz na giwere wydac troche wiecej kasy :( Za te 150 pln, olalbym kalasza Umarex, ktory jest dupiany i kupilbym jakiegos gaziaka z www.taiwangun.com
za 150 pewnie mozna juz kupic jakis rozsadny pistolet, za 200 napewno. Natomiast jesli planujesz zakup karabinu, to powinienes przygotowac sie na wydatek nie mniejszy niz 400 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 01:41, Astmatyk napisał:

Niestety, prawda jest taka, ze jesli chcesz zeby cala zabawa miala sens, musisz na giwere wydac troche wiecej kasy :( Za te 150 pln, olalbym kalasza Umarex, ktory jest dupiany i kupilbym jakiegos gaziaka z www.taiwangun.com za 150 pewnie mozna juz kupic jakis rozsadny pistolet, za 200 napewno. Natomiast jesli planujesz zakup karabinu, to powinienes przygotowac sie na wydatek nie mniejszy niz 400 pln.


Oczywiście to minimalne granice cenowe.
Na początek wystarcza, ale gdy chcesz się na prawdę bawić w jakieś miejscowej grupie, a tym bardziej jeżeli jest rekonstrukcję jakieś armii to musisz się przygotować na wydatek do 2 000 złotych.
Zatem wolałbym poczekac u uzbierać trochę więcej kasy i zakupić już na prawdę coś dobrego.

Oczywiście wszystko to zależy od Ciebie.
Sam należę do dużej grupy i widziałem bronie same nawet po 4 000 PLN.
Dla przykładu info o sprzęcie z forum najlepszego słupskiego teamu : http://www.asgslupsk.fora.pl/jaka-bron-maly-opis-t20.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, na razie nie będę inwestował w te lepsze pistolety. Kupię jakiś tani shit na początek. Jeśli mi się nie znudzi to zacznę inwestować w lepszy sprzęt i w tedy zapytam się o radę. Bo teraz to chcecie żebym zbankrutował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 16:21, Mac Cry napisał:

Dobra tam, na razie nie będę inwestował w te lepsze pistolety. Kupię jakiś tani shit na początek. Jeśli mi się nie znudzi to zacznę inwestować w lepszy sprzęt i w tedy zapytam się o radę. Bo teraz to chcecie żebym zbankrutował :P


Ten do którego podałem link wcześniej to już jest z tej niższej póki, a gorsze to już nie ASG tylko zabawki, którymi możesz sobie w domu postrzelać.

Oczywiście rób jak chcesz, ale za tę cenę to chyba najlepszy pistolet jaki mógłbyś znaleźć.

Życzę powodzenia i dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować