Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Byłem dziś na strzelance i było super, nie było wiele osób coś około 14/15 ale i tak fajnie się strzelało.
Martwi mnie jedna rzecz, czemu większość ludzi ma hi-capy? Posiadam 2 low capy, jeden dziś się zepsuł, trzeba będzie go rozkręcić, w jednym jest 60 bb, co zmusza mnie do strzelania seriami.
No ale co z tego jak ja tak muszę strzelać z kałacha skoro ktoś zasypuje mnie kulkami z mp5 jak z minimi, wychodzi na to że lepiej inwestować w hi-capy albo jezdzić na milsimy. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:38, Adamo55 napisał:

Byłem dziś na strzelance i było super, nie było wiele osób coś około 14/15

Lol, jak u nas jest tyle osób to święto. Dzisiaj na przykład strzelaliśmy się w sześciu (połowa teamu się stawiła). Strzelanie o mało nie zostało odwołane

Dnia 22.11.2009 o 19:38, Adamo55 napisał:

Martwi mnie jedna rzecz, czemu większość ludzi ma hi-capy?

Bo jeden hi-cap jest tańszy niż sześć low-capów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:38, Adamo55 napisał:

Martwi mnie jedna rzecz, czemu większość ludzi ma hi-capy?

Bo to ćwoki :F

Mam cztery lowy i rzadko zdarzają się sytuacje by mi się amunicja w magach skończyła (nie stosuję zapory kulkowej w postaci serii po 100 bb), ilość low''ow należy dopasować sobie od stylu gry. Jakbym miał w replice z 400 fpsów to chyba by mi dwa low cepy starczyły :D Z tego co zaobserwowałem to im więcej człowiek w tym siedzi, tym mniej amunicji potem zużywa :)

W sumie goście z haj cepami są łatwiejszym celem niż pozostali, im mniej ma amunicji w magazynku, tym bardziej go słychać :)
Przypomniała mi się sytuacja z ostatniej strzelanki. Kamper w budynku, skradamy się i wtedy ten dźwięk podkręcanego hi'a. Prawie jak WH w grach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam hi-capa i nie powiem żebym siał kulkami jak z "minimi" :P. Ostatnio to jest w sobotę udało się nas zebrać AŻ 14, a ty tu narzekasz, że 15 to mało. I ładując mag na początku rozgrywki nie doładowywałem go do ostatniej rundy, a było ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie proszę. Zastanawiam się nad kupnem:
http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/replika_pistoletu_cm_030_cm-262.html
ale z drugiej strony wyczaiłem też taki model TM i w dodatku ma ruchomy zamek. Wiadomo, że taki przyda się do budynków, ale czy opłaca się brać tą TMkę? Po filmikach na YT wypada całkiem dobrze.
http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_89&products_id=4168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 13:23, Damianuss1 napisał:

Doradźcie proszę. Zastanawiam się nad kupnem:
http://www.taiwangun.com/pistolety_maszynowe-aeg/replika_pistoletu_cm_030_cm-262.html
ale z drugiej strony wyczaiłem też taki model TM i w dodatku ma ruchomy zamek. Wiadomo,
że taki przyda się do budynków, ale czy opłaca się brać tą TMkę? Po filmikach na YT wypada
całkiem dobrze.
http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_89&products_id=4168



Nawet nie myśl nad tym drugim bo to tylko zabawka dla dzieci. Nie dość, że można strzelać tylko i wyłącznie kulkami 0.12 to zasięg i tak będzie pozostawiał wiele do życzenia.. Poza tym zasilanie to 4x paluszki AA.
Bez wahania bierz Glocka Cymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 13:23, Damianuss1 napisał:

Model ten przeznaczony jest raczej dla młodszych
fanów ASG z uwagi na niewielką siłę i sposób działania.
Replika została zaprojektowana do strzelania lekkimi
kulkami 0.12g, których zasięg wynosi maksymalnie ok 25m.

lrn2r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu Adamo55 tak narzeka... Zdarzalo mi sie uczestniczyc w strzelankach po 30-pare osob, ale zdecydowanie wieksza frajde daje zabawa w max. 10 osob, ze skradaniem po opuszczonych budynkach, bunkrach, dachach, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:23, kuba9876543210 napisał:

Nie wiem czemu Adamo55 tak narzeka... Zdarzalo mi sie uczestniczyc w strzelankach
po 30-pare osob, ale zdecydowanie wieksza frajde daje zabawa w max. 10 osob, ze skradaniem
po opuszczonych budynkach, bunkrach, dachach, itp.

Ano to od terenu zależy. Wiadomo, że do opuszczonej chałupy nie wejdzie więcej niż 10 osób, ale w lesie przydaje się więcej luda, żeby było do kogo strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:23, kuba9876543210 napisał:

Nie wiem czemu Adamo55 tak narzeka... Zdarzalo mi sie uczestniczyc w strzelankach
po 30-pare osob, ale zdecydowanie wieksza frajde daje zabawa w max. 10 osob, ze skradaniem
po opuszczonych budynkach, bunkrach, dachach, itp.



Nie narzekam było super, żaliłem się tylko na to że większość ludzi ma hi-capy co jest według mnie sporym minusem, do hmmm realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:45, GUNNER napisał:

Yay cieszmy się ! Kolejni idioci, którzy mają stercum w głowach.. http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_polski:_glupich_nie_sieja/1702/


Przez takich debili bo innaczej nie można ich nazwać,(no w sumie można ale nie chcę bana) niedługo Air Soft będzie tylko dla pełnoletnich bo nawet rozsądnych młodych zapaleńców nitk nie będzie chciał wpuszczać nawet na lokalne strzelania, albo co gorsza będzie tak jak w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 15:28, Graszcz napisał:

> Nie wiem czemu Adamo55 tak narzeka... Zdarzalo mi sie uczestniczyc w strzelankach

> po 30-pare osob, ale zdecydowanie wieksza frajde daje zabawa w max. 10 osob, ze
skradaniem
> po opuszczonych budynkach, bunkrach, dachach, itp.
Ano to od terenu zależy. Wiadomo, że do opuszczonej chałupy nie wejdzie więcej niż 10
osób, ale w lesie przydaje się więcej luda, żeby było do kogo strzelać


Ee, nie zgodze się. W wakacje był taki okres że na poligonie spotykalismy się w 8 (sic!) i robiliśmy proste rozgrywski typu FFA, walki par, CTF i to były jedna z najlepszych strzelanek na jakich byłem (jesli brac pod uwagę radochę płynącą z siania kompozytem, bo wiadomo ze poważna strzelanka to coś zupełnie innego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 22:45, GUNNER napisał:

Yay cieszmy się ! Kolejni idioci, którzy mają stercum w głowach.. http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_polski:_glupich_nie_sieja/1702/


Oho, że się jeszcze nikt nie odezwał, że to mogłem być ja .........
A ja myślałem, że społeczność airsoftowa w Bielsku jest tak ustawiona, że nic im wypaść nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 23:21, Szczur22 napisał:

Ee, nie zgodze się. W wakacje był taki okres że na poligonie spotykalismy się w 8 (sic!)
i robiliśmy proste rozgrywski typu FFA, walki par, CTF i to były jedna z najlepszych
strzelanek na jakich byłem (jesli brac pod uwagę radochę płynącą z siania kompozytem,
bo wiadomo ze poważna strzelanka to coś zupełnie innego)

U nas niestety na większości strzelanek panuje taka frekwencja (jak się dziesięciu zbierze to jest dobrze; parę razy strzelanki były odwoływane ze względu na niską frekwencję). Ale masz rację, że zabawa w mniejszym gronie potrafi mimo wszystko dostarczyć mnóstwo frajdy. Ostatnio świetnie się bawię na małych jebankach

@nightfaler
, i tak wiemy, że to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 18:17, Graszcz napisał:


@nightfaler
, i tak wiemy, że to ty


Wydedukowałeś to po tym snajperskim shotgunie którym nightfaler sieje postrach na strzelankach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:04, Szczur22 napisał:

>
> @nightfaler
, i tak wiemy, że to ty

Wydedukowałeś to po tym snajperskim shotgunie którym nightfaler sieje postrach na strzelankach?
:D


Czyli shotgun do zielonej, a SR25 do CQB ? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 19:31, GUNNER napisał:

> >
> > @nightfaler
, i tak wiemy, że to ty
>
> Wydedukowałeś to po tym snajperskim shotgunie którym nightfaler sieje postrach na
strzelankach?
> :D

Czyli shotgun do zielonej, a SR25 do CQB ? :F


W CQB 500 Fpsw to mus, aby wprowadzić terror snajperski w budynkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować