Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2009 o 19:46, Graszcz napisał:

Sie śmiejecie, a ja się raz strzelałem z AUG-iem w CQB :D


Ja biegąłem z 420fpsowym HK416, ale u nas budynek to jest wnętrze bunkra, gdzie są pomieszczenia 2x2 i zero swiatła, więc można sobie było jedynie walić kolba po morach w świetle latarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:04, nightfaler napisał:

Wszystkie gumki ho-up mają ten taki rowek naprowadzający ?


Miałem w rękach parę i wszystkie miały. A co, zastanawiasz się czy bez niego bedziesz w stanie poprawnie ją założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2009 o 20:10, Szczur22 napisał:

Miałem w rękach parę i wszystkie miały. A co, zastanawiasz się czy bez niego bedziesz
w stanie poprawnie ją założyć?


haha......ha
Nie, tylko gdy kładę pod nią taśmę teflonową, to ten rowek wystaje, a ta komora w g36 jest strasznie ciasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:13, nightfaler napisał:


> Miałem w rękach parę i wszystkie miały. A co, zastanawiasz się czy bez niego bedziesz

> w stanie poprawnie ją założyć?

haha......ha
Nie, tylko gdy kładę pod nią taśmę teflonową, to ten rowek wystaje, a ta komora w g36
jest strasznie ciasna.


A ile dajesz tej taśmy? 1 owiniecie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:08, Szczur22 napisał:


A ile dajesz tej taśmy? 1 owiniecie wystarczy


No właśnie dawałem dokładnie jedno owinięcie i nie było bata se z tym poradzić, zresztą robiłem tak jak na tym filmiku
z airsoftpolska.pl , pod koniec nawet zrezygnowałem z tego "drugiego kawałka, na gumkę", a i tak musiałem się nieźle napocić żeby tą komorę nałożyć z powrotem. Nie mówiąc już o tym że strasznie ciężko byłą ją na samym początku ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:18, nightfaler napisał:

>
> A ile dajesz tej taśmy? 1 owiniecie wystarczy

No właśnie dawałem dokładnie jedno owinięcie i nie było bata se z tym poradzić, zresztą
robiłem tak jak na tym filmiku
z airsoftpolska.pl , pod koniec nawet zrezygnowałem z tego "drugiego kawałka, na gumkę",
a i tak musiałem się nieźle napocić żeby tą komorę nałożyć z powrotem. Nie mówiąc już
o tym że strasznie ciężko byłą ją na samym początku ściągnąć.


Nie robiłem teflonfixa w g36c jak miałem, ale w hk416 mam. Tutaj jest luźniej, ale dobrym trikiem na włożenie lufy z gumką do komory jest wypsikanie gumki z zewnątrz smarem silikonowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byli by jacyś chętni na kupno G36c JG z dwoma hi-capami lub repliki hełmu PAGST Vovera (chyba najlepsza kopia na rynku, już nie produkowana!) w w oliwce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:22, Rumcajsev napisał:

Byli by jacyś chętni na kupno G36c JG z dwoma hi-capami lub repliki hełmu PAGST Vovera
(chyba najlepsza kopia na rynku, już nie produkowana!) w w oliwce?

jaka cena giety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym prosić o pomoc w wyborze AEG. Na broń mam przeznaczone około 800 zł. Mile widziane spora moc, duża celność. Już upatrzyłem 2 bronie jednakże ich ceny są (z tego co słyszałem) zbyt wysokie w porównaniu z osiągami. Oto linki :
http://www.gunfire.pl/product-pol-1152192530-CM049J.html
http://www.gunfire.pl/product-pol-1152191347-GF4-A1-FULL-METAL-GFC-GUNS.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem brzydkie nie są, osiągi tez nie takie złe. Niestety wszystko co kałacho-podobne odpycha mnie :( Ale to AUG i M4 ładne, ładne. A szczególnie m4 do którego mam pewne sentymenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 18:39, Master_Uszol napisał:

Nie powiem brzydkie nie są, osiągi tez nie takie złe. Niestety wszystko co kałacho-podobne
odpycha mnie :( Ale to AUG i M4 ładne, ładne. A szczególnie m4 do którego mam pewne sentymenty
:)

Mam auga, więc mogę ci o nim powiedzieć to i owo. Celność przeciętna w stocku, Lunetka wyśmienita, znakomite wyważenie, żadnych poważniejszych problemów, nie nadaje się do CQB

Adamo: IMHO krótkie kałachy są be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować